Suche pianki Ocean Rodeo - gdzie kupic?

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
bigfoot gt
Posty: 1115
Rejestracja: 16 maja 2006, 21:46
Latawiec: czerwony
Lokalizacja: Poznań/Września/Gniezno
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post08 lut 2008, 11:05

toomaj pisze:pewnie taaa, tego sie wlasnie obawiam bo tez sie nosze z zamiarem suchara, ale czy nie wyjde tak samo mokry bo sie spoce lol - no ale przynajmniej cieplo bedzie :wink:


nie bądź LOLEK kupujemy BOLKI , ostatnio śmigałeś na MTB w ortalionie i nie narzekałeś że nie oddycha ;)

kurde za oknem hawaje ...

Awatar użytkownika
kaczor
Posty: 166
Rejestracja: 27 wrz 2007, 23:27
Lokalizacja: Szczecin
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post08 lut 2008, 11:11

Ja juz sie zdecydowalem. Moj wybor to cresaver sciagniety z angli. Jakos materialu jest naprawde wysoka, wykonane sie solidnie a w dodatku w cene jest wliczony kombinezon polarowy.

Awatar użytkownika
kaczor
Posty: 166
Rejestracja: 27 wrz 2007, 23:27
Lokalizacja: Szczecin
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post08 lut 2008, 11:11

Ja juz sie zdecydowalem. Moj wybor to crewsaver sciagniety z Angli. Jakos materialu jest naprawde wysoka, wykonane sie solidnie a w dodatku w cene jest wliczony kombinezon polarowy.

Awatar użytkownika
Kris.
Posty: 1331
Rejestracja: 01 wrz 2003, 17:33
Lokalizacja: Poznan
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post08 lut 2008, 11:12

podziel sie cena 8)

Awatar użytkownika
kaczor
Posty: 166
Rejestracja: 27 wrz 2007, 23:27
Lokalizacja: Szczecin
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post08 lut 2008, 11:14

Kris. pisze:podziel sie cena 8)


269 funciakow + wysylka

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 lut 2008, 18:03

kolego Ehhh
żenujący jesteś :wink:

przedstaw sie - i wtedy dorzucaj do pieca

jak wpsomnialem ja , Wielki Brat czy JAchuu - pianka o której pisałem
była w szkole 2 CALE sezony (które w naszym wydaniu równają się 150 dniom - jeden sezon)

osobiście pamiętam że bywały używane i w lipcu i w sierpniu - po prostu są wygodne do szkoleń, jak stoisz w wodzie cały dzień
po drugie wiele osób pływało w nim POZA sezonem
sam pływałem w nim w zimie i kilkanaście innych osób również

więc zanim kolejny raz zarzucisz "sciemę" zastanów sie dwa razy

ja wiem że ty nawet w necie nie "surfowałeś" 150 dni łącznie :lol:
ale uwierz mi że na tym forum nie brakuje takich
co w ciągu dwóch sezonów tyle pływań na luzie zaliczają

nie pozdrawiam anonimów

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 lut 2008, 18:59

no to pytanko do ciebie ziomku i tych co testowali.
jak odniesiecie sie do tego co kolega opisal?
czy te pianki sie poca?skad wilgoc w suchej piance?
czy w kazdej suchej tak jest?i dlaczego w takim razie sie nazywa sucha?

kowalm
Posty: 1627
Rejestracja: 07 sty 2008, 19:03
Lokalizacja: Chałupy 6, KITE.PL
Dostał piwko: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 lut 2008, 19:32

chyba troche zle zrozumiales te pianki sie nie poca tylko ty sie pocisz i jak niezalozysz ubrania pod spod to ten pot sie skrapla na wew. czesci pianki- dokladnie tak samo jak w ubraniach narciarskich np.

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 lut 2008, 19:36

nie wiem czy zle.skoro gosc stwierdzil ze byl na tyle mokry ze szukal dziury w piance!!!
w zyciu az tak sie na nartach nie spocilem ;)
dlatego mnie to ciekawi czy kazda sucha pianka ma taki efekt "potny".nigdy nie mialem na sobie wiec sie pytam.

Awatar użytkownika
sdareks
Posty: 492
Rejestracja: 05 kwie 2007, 22:40
Lokalizacja: Wieden
Kontaktowanie:
 
Post08 lut 2008, 20:55

march_in pisze:dlatego mnie to ciekawi czy kazda sucha pianka ma taki efekt "potny".nigdy nie mialem na sobie wiec sie pytam.

Mysle, ze jest to efekt nieunikniony.
Mam od tygodnia sucholca OR i ostatnio podpytywalem kolesi na plazy co zakladaja pod spod.
Sa dwie szkoly:
1. Ubranko takie jak pod kortke i spodnie na narty / snowboard, czyli oddychajaca bielizna przylegajaca do ciala + polarek na gore.
2. Dluga pianka. Ci mowili, ze cieplej i nie masz ryzyka jesli w jakis sposob peklby sucholec i wlalaby sie woda.
Ja przetestowalem na razie opcje 1 i po plywanku polarek byl z zewnetrznej strony wilgotny od skraplajacego sie potu.
Mimo to plywanko zajekomfortowe. Super inwestycja!

Awatar użytkownika
sdareks
Posty: 492
Rejestracja: 05 kwie 2007, 22:40
Lokalizacja: Wieden
Kontaktowanie:
 
Post08 lut 2008, 21:01

Acha, pytanko do uzytkownikow OR / jachu.
OR daje tam w standardzie ten wosk do smarowania zamka.
Czy jest tez ok, jesli bede smarowal sexwaxem do linek jak ten orygonalny wosk sie skonczy?
(do sexwaxa mam lepszy dostep niz do oryginalnych gadzetow OR)

Drugie pytanko, czy te gumy na konczynach wymagaja tez specjalnej troski? Jakiej?

jachu
Posty: 456
Rejestracja: 15 maja 2005, 13:07
Deska: Ronix Kinetik STD
Latawiec: Sesitec 2.0
Lokalizacja: WakeSpotWakeProjekt
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 lut 2008, 21:20

Jesli o pocenie chodzi, to duzo zalezy od tego co pod spod zalozysz, czyli jak bedziesz mial za cieplo, to spocisz sie bardziej, generalnie jesli po sesji nie wylewacie wody z nogawek, to znaczy, ze wszystko jest szczelne i/lub prawidlowo zalozone(szczegolnie chodzi o gumy przy kostkach). To ze nazywamy ten produkt sucha pianka, to nie znaczy, ze mozna tam suszyc grzyby :wink: Uprawiacie sport, wiec sie pocicie, naturalny efekt.

Jesli pod spod zalozycie oddychajace ciuchy, to pot jest wyprowadzany na ich zewnetrzna strone, czyli moga byc wilgotne, po tej wlasnie stronie.
Wazne, ze i tak nie jest zimno, zachowujemy komfort termiczny.

Co do wosku OR, to nie trzeba uzywac oryginalnego, sexwax-najlepiej ten do zimnej wody, ale swieczka tez da rade.

Gumy konserwujesz srodkiem, o ktorym pisalem we wczesniejszym poscie, ale teraz moge napisac dokladnie czego ja uzywam i dobrze sie sprawdza: SUNNY CAR SILICONE LUBE. Moze byc cos innego, ale istotne jest, zeby bylo oparte na silikonie. Talk oczywiscie tez przedluza zywotnosc gum.

To tyle 8)

Ehhh
Posty: 59
Rejestracja: 19 kwie 2007, 10:58
 
Post09 lut 2008, 22:29

Ziomek. pisze:jak wpsomnialem ja , Wielki Brat czy JAchuu - pianka o której pisałem
była w szkole 2 CALE sezony (które w naszym wydaniu równają się 150 dniom - jeden sezon)



A ja się nazywam Nemo :-)

Awatar użytkownika
sdareks
Posty: 492
Rejestracja: 05 kwie 2007, 22:40
Lokalizacja: Wieden
Kontaktowanie:
 
Post09 lut 2008, 23:14

Ehhh pisze:
Ziomek. pisze:jak wpsomnialem ja , Wielki Brat czy JAchuu - pianka o której pisałem
była w szkole 2 CALE sezony (które w naszym wydaniu równają się 150 dniom - jeden sezon)



A ja się nazywam Nemo :-)


Wyluzuj juz z tym zaczepianiem;
napisales juz wczesniej co sadzisz o Ziomku - wszyscy wiemy;
zasmiecasz temat tymi postami...

Awatar użytkownika
Kisiel
Posty: 804
Rejestracja: 04 gru 2006, 23:52
Deska: CzaplaKiteboards :D
Latawiec: North/Cabrinha/Flysurfer
Lokalizacja: Łeba
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 14 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 lut 2008, 12:11

ktos cos wspomnial ze mial duzo 'wody' w piance.. jest tez opcja ze spuszczeniem powietrza z pianki...jezeli tego sie nie zrobi to bedzie wlewala sie woda nawet ok litra...a dlaczego tak sie dzieje hmmm podczas upadkow zgubienia deski itp gdy jest powietrza to cisnienie wody stojac np po szyje w wodzie robi swoje i woda moze dostac sie do srodka wiec radze spuszczac to powietrze odciagajac gume szyjna troche i robiac przysiad..aha i nei jest konieczne spuszczenie calego powietrza bo jak troche zostanie to poczatkujacy moga nie ubierac kamizelki bo pianka bedzie ich unosic na wodzie :wink:
chyba nic nie pokrecilem bo pisze to po grubej imprezie u manka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości