Gdzie? Kiedy? Czy warto? Kurs na Pomocnika Instruktora.

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
Pędzel
Posty: 26
Rejestracja: 09 maja 2010, 14:08
Deska: Nobile 555 2007
Latawiec: Naish Torch 7 2010
 
Post23 cze 2011, 10:03

Witam!
Zacznę od tego, że mam 16lat. Kite to moja pasja i chciałbym się w tym kierunku rozwijać, a może nawet związać z nim swoją :?: przyszłość :?: Chcę zrobić Instruktora Kite, jednak jestem na to jeszcze za młody więc pomyślałem o zrobieniu Pomocnika Instruktora. I tu pojawia się pytanie do Was- forumowiczów, a mianowicie czy jest to warte zachodu? Jeśli tak, to gdzie mogę zrobić taki kurs?

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Pozdrawiam Marcin! :thumb:

daga
Posty: 279
Rejestracja: 18 lis 2007, 10:23
Deska: F-one TX
Latawiec: F-one Bandit
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post23 cze 2011, 11:24

To zalezy jaki kurs. Jezeli chcesz zrobic kurs IKO Assistant Instructor Course, to moze on byc przeprowadzony przez instruktora IKO lev.2. w dowolnym czasie. Po jego ukonczeniu mozesz uczyc ludzi do lev. C1 o ile sie nie myle, czyli szkolenie na ladzie. Wiecej info znajdziesz tu http://www.ikointl.com/iko.php?page=ass ... enu_area=2

Czy warto?
Kurs trwa kilka dni i kosztuje troche kasy. Jezeli masz czas lepiej zalapac sie na 'praktykanta' w jakiejs szkolce, pochodzic z kilkoma instruktorami na lekcje, postartowac latawce, pomoc w biurze, zobaczyc jak dziala szkolka, jak sie naprawia sprzet itd. Mysle ze da Ci to duzo i jezeli stwierdzisz ze chcesz zrobic kurs to zrob, bo jednak sa jakies benefity. Ale i tak mysle ze wiedza praktyczna jest wazniejsza niz papierek :)

Awatar użytkownika
Pędzel
Posty: 26
Rejestracja: 09 maja 2010, 14:08
Deska: Nobile 555 2007
Latawiec: Naish Torch 7 2010
 
Post23 cze 2011, 20:42

Dzięki za odpowiedź! Bez wątpienia mi pomogła, duży PLUS :D

Awatar użytkownika
teoysta
Posty: 618
Rejestracja: 07 sie 2009, 09:35
Deska: jest
Latawiec: też jest, +nawet bar i trapez
Lokalizacja: Świdnica
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 cze 2011, 20:55

Jest jeszcze 2ga strona medalu -im lepsze CV tym wyższa pensja..


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości

cron