Wędkarze jednak mózgu nie mają :)

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
Qba-EPP11
Posty: 2191
Rejestracja: 03 mar 2005, 14:25
Deska: Czapla Kite., Moses
Latawiec: RRD, Cabrinha, Airush
Lokalizacja: Dyhrenfurth
Dostał piwko: 15 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 lip 2011, 17:10


Awatar użytkownika
fokus123
Posty: 506
Rejestracja: 31 paź 2008, 20:24
Deska: SU-2
Latawiec: Core
Lokalizacja: Koszalin
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
 
Post01 lip 2011, 17:18

"Za napęd służył rodzaj spadochronu" gdzie ten pseudo dziennikarz się kształcił że nie potrafi skorzystać z podstawowego źródła i wyszukać że to był kajt?

Awatar użytkownika
briku
Posty: 395
Rejestracja: 23 sie 2009, 09:43
Lokalizacja: Krk
Postawił piwka: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 lip 2011, 17:39

Ale chyba lepiej, że jednak się zainteresował i zadzwonił :)

sersciuch
Posty: 253
Rejestracja: 06 wrz 2010, 01:02
Deska: north freestyle fish
Latawiec: rpm
Lokalizacja: scheveningen NL
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 8 razy
 
Post01 lip 2011, 18:10

briku pisze:Ale chyba lepiej, że jednak się zainteresował i zadzwonił :)


popieram
jakiś miesiąc temu wyrzuciło mnie na wejście do portu w scheveningen ludzie zadzwonili pod 112 i zjechały się wszystkie możliwe służby ratunkowe. Dotarły dopiero gdy już stałem bezpiecznie na gorze ale gdybym nie dal rady sam wyjść to pewnie bardzo bym się cieszył ze jednak są, tak samo w tym wypadku mógł dopłynąć mógł nie dopłynąć wędkarz mimo ze się nie znal to zareagował bardzo dobrze gdyby niezadziwiony i chłopak by zginął była by gadka za ludzie na brzegu stali i się patrzyli zamiast coś zrobić.
Lepsza chyba nadwrażliwość niż znieczulica!?

Awatar użytkownika
bolec666
Posty: 168
Rejestracja: 30 wrz 2009, 15:59
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post01 lip 2011, 20:12

mysle ze fakt ze wedkarze nie znaja tego sportu nie oznacza ze nie maja mózgu, tytuł wątku jest bardzo obrazliwy, zwłaszcza ze zachowanie wędkarzy było jak najbardziej odpowiedzialne i na miejscu. :naughty:

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 lip 2011, 20:35

chyba raczej chodziło o "dziennikarzy", którzy nie mają mózgu piszać takie "specjały"?
zaraz, przecież mogli napisać ze kajciarz latał na namiocie! 8)

Awatar użytkownika
Qba-EPP11
Posty: 2191
Rejestracja: 03 mar 2005, 14:25
Deska: Czapla Kite., Moses
Latawiec: RRD, Cabrinha, Airush
Lokalizacja: Dyhrenfurth
Dostał piwko: 15 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 lip 2011, 20:40

bolec666 pisze:mysle ze fakt ze wedkarze nie znaja tego sportu nie oznacza ze nie maja mózgu, tytuł wątku jest bardzo obrazliwy, zwłaszcza ze zachowanie wędkarzy było jak najbardziej odpowiedzialne i na miejscu. :naughty:


Nie neguje wezwania pomocy, tylko jak można pomylić kajciarza z paralotniarzem.
Po drugie na Bukówce kajciarze nie są nowym zjawiskiem i często ktoś tam śmiga,latem jaki zimą na lodzie.(To jeden z naszych lokalnych zbiorników)
A po trzecie niestety u nas na śródlądziu wędkarz to zło.
Zostawiają po sobie taki syf że głowa mała i to minie najbardziej irytuje. Pomijam fakt że rozkładają się z majdanem na spotach i są ogólnym utrapieniem lokalnych KS i WS.

Piotr_P
Posty: 18
Rejestracja: 22 maja 2011, 21:23
 
Post01 lip 2011, 20:58

Podejrzewam, że na forach poświęconych wędkarstwu piszą to samo o nas. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a trzeba jakoś razem egzystować.

Awatar użytkownika
Boruch
Posty: 74
Rejestracja: 09 cze 2010, 00:08
Deska: SU-2
Latawiec: RRD
Lokalizacja: Pruszcz Gd
Postawił piwka: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post01 lip 2011, 22:17

Qba-EPP11 pisze:
bolec666 pisze:A po trzecie niestety u nas na śródlądziu wędkarz to zło.
Zostawiają po sobie taki syf że głowa mała i to minie najbardziej irytuje. Pomijam fakt że rozkładają się z majdanem na spotach i są ogólnym utrapieniem lokalnych KS i WS.


Co do zostawiania po sobie różnego rodzaju nieczystości to w pełni sie z Tobą zgadzam, jednak jeśli chodzi o o kto jest czyim utrapieniem to:
a) oni byli pierwsi na "spotach" na śródlądziu, co pewnie może być na ich korzyść - prawo pierwszeństwa przez zasiedzenie :wink:
b) mam z nimi dużo styczności przy okazji prowadzenia szkoleń dla małych żeglarzy na OPP, bądź kiedy pływam rekreacyjnie łajbą i rzeczywiście roszczą sobie wiele, nie ustepując jednak pola/jeziora/wody pod żadnym pozorem
c) jedni i drudzy mają za skórą, więc raczej z dystansem i raczej pokazując dobre zwyczaje należy się z nimi obchodzić.

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post05 lip 2011, 07:40

Jestem wedkarzem zeglarzem motorowodniakiem kiciarzem ws-siarzem narciarzem snowboardzista i jakos ze soba zyje :mrgreen:

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 lip 2011, 19:17

rolnik pisze:Jestem wedkarzem zeglarzem motorowodniakiem kiciarzem ws-siarzem narciarzem snowboardzista i jakos ze soba zyje :mrgreen:

O bezkonfliktowym współżyciu z rolnikami jak orasz im darmowo pola na snowkajcie już nawet nie wspomniałeś :wink:
Myślę, że wspaniałą jazdę powalającą mury "rolnik-kajciarz" zaliczyłeś właśnie na polu.
Zawdzięczasz jej wiele, czyż nie? (przynajmniej na tym forum) :wink: :lol:
Zanim poznaliśmy się zawsze myślałem, że żyjesz z rolnictwa :doh: Niezły faux pas :lol:

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post06 lip 2011, 09:15

myślałem, że żyjesz z rolnictwa
wcale sie nie pomyliles. Mam 6 krzaczkow winogron i w tym roku bedzie juz kilogramowy plon , a za 5 lat nie bede musial kupowac wina w sklepie :wink: .Tymczasem zyje z wisni samosiewki pieknie owocuje :mrgreen:

andrzejwodejszo
Posty: 3117
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:29
Deska: SU-2, MOSES
Latawiec: komórkowe Ozony / SU-2 / Moses
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 46 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 lip 2011, 10:42

bolec666 pisze:mysle ze fakt ze wedkarze nie znaja tego sportu nie oznacza ze nie maja mózgu, tytuł wątku jest bardzo obrazliwy, zwłaszcza ze zachowanie wędkarzy było jak najbardziej odpowiedzialne i na miejscu. :naughty:



także jestem wędkarzem :D mam jakiś mózg - czuję się obrażony - FOCH :D

Defrag
Posty: 102
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:49
 
Post07 lip 2011, 12:55

Qba-EPP11 pisze:
bolec666 pisze:mysle ze fakt ze wedkarze nie znaja tego sportu nie oznacza ze nie maja mózgu, tytuł wątku jest bardzo obrazliwy, zwłaszcza ze zachowanie wędkarzy było jak najbardziej odpowiedzialne i na miejscu. :naughty:


Nie neguje wezwania pomocy, tylko jak można pomylić kajciarza z paralotniarzem.
Po drugie na Bukówce kajciarze nie są nowym zjawiskiem i często ktoś tam śmiga,latem jaki zimą na lodzie.(To jeden z naszych lokalnych zbiorników)
A po trzecie niestety u nas na śródlądziu wędkarz to zło.
Zostawiają po sobie taki syf że głowa mała i to minie najbardziej irytuje. Pomijam fakt że rozkładają się z majdanem na spotach i są ogólnym utrapieniem lokalnych KS i WS.


Jak wedkarz zobaczyl kolesia lezacego w wodzie z 10m kawalem materialu to mysle ze raczej trudno odroznic jedno od drugiego.
Pomiajac sam fakt, ze nawet jesli wedkarz wie co to kitesurfing to wytlumaczenie tego policjantowi zajmie dobrych pare minut zanim zgodza sie na interwencje, a od tych minut moze zalezec zycie poszkodowanego.

Wedkarz zachowal sie odpowiednio i chwala mu za to.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

cron