PILNE - Mistrzostwa Polski Racing 2011 - ZMIANA TERMINU

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
MatDe
Posty: 692
Rejestracja: 24 wrz 2006, 20:45
Deska: Su-2
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post29 lip 2011, 17:45

Ciekawe po co to 500 zl? Zeby freestyle sie nie obrazil ze nic nie dostal? Przeciez mozna bylo dac 4000 zl dla race....
Smutne jest to ze stowarzyszenie psk sklada sie praktycznie tylko z ludzi uprawiajacych race dlatego moga sobie robic praktycznie co chca i dodawac poza regulaminowe pule nagrod a nawet zmieniac regulamin. Mam wrazenie ze gdybym nie zwrocil uwagi na brak zapisu w regulaminie forda rejsiarzom uszlo by to na sucho. 
Co wiecej za roku juz zapowiedzieli zmiany, pewnie sytuacja sie odwroci i teraz freestyle bedzie mial 30%. Nie ma co ukrywac ze zeby liczyc na zwrot jakichkolwiek kosztow przez nagrody z zawodow trzeba zupelnie nie znac sie na matematyce, ale jednak chodzi o zasady!
Nikt mi nie wmowi ze glowna konkurencja i przyszlosc kajta to rejs. Bez urazy ale to po prostu smieszne. Wedlug mnie rejs skupia ludzi ktorzy byli za slabi lub przestawali juz sobie radzic z freestylem. Zanim sie zdenerwujecie pokazcie mi zawodnika ktory zrobil pierwszy hals i odrazu zamienil szkolkowego twintipa na deske do windsurfingu?? Albo pokazcie mi osoby ktore siedza godzinami przed laptopem i zachwycaja sie jak jakis pros niesamowicie oplyna bojke?? Ja nie bede mial problemu z pokazaniem ludzi ktorzy od pierwszych halsow marzyli o trickach takich jak handlepass i zachwycali sie filmami Aarona!

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 lip 2011, 18:36

MatDe pisze:Nikt mi nie wmowi ze glowna konkurencja i przyszlosc kajta to rejs. Bez urazy ale to po prostu smieszne. Wedlug mnie rejs skupia ludzi ktorzy byli za slabi lub przestawali juz sobie radzic z freestylem.


mocno powiedziane..

nieodosobnione zdanie ..

nie zgadzam się również Świsiu z Tobą, że poziom polskiego Freestyle zniżkuje :hand:
na podstawie tego co udaje mi się zaobserwować na wodzie (choćby ostatni sesja Kiczki na Eko :shock: , czy trenujący Victor..
oraz na video (Karolina :shock: ) - mam odmienny punkt widzenia..

jasne że Rejs wzbudza emocje w zawodniku - zgadzam się z tym - ale jak sam zauważyłeś - GŁÓWNIE podczas zawodów
freestyle - napędza wszystkich w KAŻDEJ sesji, niezależnie od poziomu: czy to backroll, czy raily, czy hp..

ja nie mam NIC do Rejsu - ale smutne jest podcinanie Freestyle..

pzdr

Awatar użytkownika
swistak
Posty: 663
Rejestracja: 19 mar 2004, 23:25
Lokalizacja: Poznan
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post29 lip 2011, 19:59

Pisze caly czas z telefonu dlatego krotko:
1. Mateusz ...nie bede mowil kto do czego jest za slaby- nie lubie takich dyskusji
2. Ziomek - nigdzie nie napisalem o freestylu w Polsce, a o zawodach freestylowych w Polsce na ktorych startuje srednio 11 osob i nie sa to same orly(nie mam zaniaru nikoo tu obrazac) na co dowodem jest moie 4 miejsce w czasie ostatniej edycji
3. Nikogo nie bede namawial na podniecanie sie bojkami, mi sie to podoba i sprawia mi radosc pozwolcie mi. Ja nie chce podcinac freestylu ale jakos mi nie pasuje niezadowolenie osob ktore zawody znaka z forum co do waznosci konkurencji:/.

4. Ten sezon pokazal mi ( zeby nie bylo caly czas w tym uczestnicze), ze zawody kalecza troche freestyle. I nie mowie tu tylko o lokalnych zawodach ale np Sylt gdzie na poczatku tabeli w heatcie mozna bylo sie dopatrze 2-3 trickow, nie byl to fajny widok. Oczywiscie warunki, ale nie piszcie ze zawody freestyle to zawsze fajne widowisko :) caly czas lubie freestyle, mam nawet w planach jakis rozwoj, ale nie zmienia to faktu, iz w tym roku w moich oczach zawody freestyle sa slabe, moze jurata mnie mile zaskoczy:)

Pozdrawiam wszstkich amatorow, prosow, freestylowcow i rejsiarzy i forumowiczow:)

profistyle
Posty: 155
Rejestracja: 06 paź 2009, 17:25
Dostał piwko: 6 razy
 
Post29 lip 2011, 20:04

MatDe napisał(a):
Nikt mi nie wmowi ze glowna konkurencja i przyszlosc kajta to rejs. Bez urazy ale to po prostu smieszne. Wedlug mnie rejs skupia ludzi ktorzy byli za slabi lub przestawali juz sobie radzic z freestylem.


Tacy zawodnicy jak Blaszko czy Tomek to teraz światowa czołowka race w kijcie
i dzieki race mamy sponsorow na zawody i rozwoj dyscypliny -moze niebawem juz olimpijskiej
jezeli Mat ktory w zeszłym roku przybijał piątke z chłopakami na zawodach a teraz pisze że to sa
nieudacznicy z freestyle- bez komentarza-
przykro ze ktos kto uwazał siebie za zawodnika nie docenia pracy jaka w swoja obecna pozycje
włożyli Tomek , Błaszko i inni.

jakos zaden nasz freestylowy gwiazdor jeszcze nawet nie zaistniał w pucharze swiata
nie mówiac nawet o podium

ale fajnie dzisiaj na to odpowiedział Błaszko- jak mu ktos zasponsoruje treningi freestyle
to odpusci sobie race i zmiasakruje Mata i innych naszych internetowych freestylowców

Awatar użytkownika
swistak
Posty: 663
Rejestracja: 19 mar 2004, 23:25
Lokalizacja: Poznan
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post29 lip 2011, 20:08

No oczywiscie zapomnialem napisac o juniorach!- oni sa wedlug mnie najpozytywniejszym aspektem zawodow freestyle w tym roku!

maski
Posty: 1394
Rejestracja: 06 sie 2003, 22:34
Latawiec: sligshot FUEL, RPM
Lokalizacja: kite24.pl olsztyn
Kontaktowanie:
 
Post29 lip 2011, 21:54

profistyle pisze:...
jakos zaden nasz freestylowy gwiazdor jeszcze nawet nie zaistniał w pucharze swiata
nie mówiac nawet o podium
..


o ile pamiętam to nasze dziewczyny od pewnego czasu radza sobie "troszke" z fristajem :-)

doceniam i podziwam naszych rejsowcow ale nie oszukujmy sie w to nie rejs w tym sporcie kreci znakomitą wiekszosc najbardziej ;-) ...i pływajacych ...i ogladajacych

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post29 lip 2011, 22:52

w ogóle kogos kreci :think: ?

Awatar użytkownika
macsurf
Posty: 732
Rejestracja: 05 kwie 2007, 23:22
Lokalizacja: Szczecin
Dostał piwko: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 lip 2011, 01:43

rolnik pisze:w ogóle kogos kreci :think: ?


tez sie dziwie...

enorwi
Posty: 21
Rejestracja: 24 paź 2010, 13:13
 
Post30 lip 2011, 02:47

rolnik pisze:w ogóle kogos kreci :think: ?

Chyba samych uczestniczacych w zawodach :hand:

profistyle, to ja tez fajnie odpowiem: jak mi ktos zasponsoruje treningi race, to moze od razu nie zmasakruje naszej czolowki, ale wyrownam sie z nia :wink:

Awatar użytkownika
swistak
Posty: 663
Rejestracja: 19 mar 2004, 23:25
Lokalizacja: Poznan
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post30 lip 2011, 03:05

Sluchajcie najwazniesze ze forum kreci, po jakiego grzyba w ogole ten kiejt caly- spolecznosc duza popisac mozna, specjalistow sporo -dla mnie klasa:)


Dobranoc :)

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 lip 2011, 10:34

Ej.... po co się tak nawalać :?

Kto chce pływa race, fs, sk, wave, wake style. Całe szczęście że nie ma 1 słusznego kejna i tak zawsze będzie. Żadne zawody, tego nie zmienią.

Chyba wiadomo co ciągnie ludzi do ks, po co pływają? Wymyślają wciąż nowe rzeczy, np:

phpBB [video]


SNB - czy też robią takie filmy, gdzie nie chodzi o jazdę miedzy tyczkami 8) :thumb:

phpBB [video]


co za zdjęcia... :shock: :shock: :clap:

jacekdaktera
Posty: 542
Rejestracja: 17 sty 2005, 20:07
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 30 razy
 
Post01 sie 2011, 16:10

MatDe. Chyba się zagalopowałeś w ocenie swoich konkurentów na pudle w fs. Najprościej napisać przepraszam.

Panowie matematycy. PSKite , ani FORD nie zmieniaja regulaminu w trakcie sezonu. To jakieś brednie wynikające z braku chęci przeczytania pełnego tekstu. Zawody FORD-a nie przewidywały konkurencji MP Race. Ta miała sie rozegrać w Świnoujściu. Ale ich nie będzie. Zostały odwołane. W następstwie tego Zarząd PSKite zwrócił sie do FORD-a z propozycja rozegrania zawodów w randze MP Race pod patronatem PSKite w czasie zawodów fs FORD-a w Juracie wynegocjowując równocześnie zwiekszenie puli nagród o 5000 zł dla zawodników Race.
FORD sie zgodził to wszystko. Gdyby sie nie zgodził to nie byłoby zawodów MP Race i nie byłoby nagród. Zawody fs z zagwarantowaną wcześniej pulą nagród i tak by sie odbyły. Wszelkie dyskusje nt loobingu zawodników Race są nie na miejscu. Faktycznie za chwilę będzie ich więcej niż zawodników fs, ale przecież Panowie możecie to zmienić , zapisać sie wraz ze swoimi przyjaciółmi do PSKite i nadawać ton działaniom Zarządu, a nawet jak to Adam mapisał wybrac swojego Prezesa. Nie bijcie więc piany, dyskutujcie, grzecznie pytajcie, miejcie swoje zdanie, ale nie ubliżajcie sobie nawzajem nazywając jeszcze wczorajszych przeciwników w zawodach nieudacznikami lub też
tak naprawdę cwaniakami zarzucając im wykorzystywanie wątpliwych przywilejów przynależności do PSKite.

Awatar użytkownika
razor
Posty: 649
Rejestracja: 12 lip 2007, 18:20
 
Post01 sie 2011, 16:49

do freestyle trzeba mieć zacięcie i ostro napierać, do race trzeba mieć deskę za 4 koła - taka różnica :)

profistyle
Posty: 155
Rejestracja: 06 paź 2009, 17:25
Dostał piwko: 6 razy
 
Post01 sie 2011, 17:38

razor pisze:do freestyle trzeba mieć zacięcie i ostro napierać, do race trzeba mieć deskę za 4 koła - taka różnica :)


do freestylu mozna miec deske i za 500zł - i jak widać jakos nikt nie napiera-

tekst ze dorace wystarczy deska za 4 koła- nie warty nawet komentarza

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post01 sie 2011, 17:54

razor pisze:do freestyle trzeba mieć zacięcie i ostro napierać, do race trzeba mieć deskę za 4 koła - taka różnica :)


Z całym szacunkiem jest jeszcze jedna rzecz :arrow:
Niebrzydki kiedyś mi powiedział
:arrow: teraz pływam kiedy chcę a wiatr :lol:
Więc pływam kiedy mam ochotę :D


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości