Prośba o wypełnienie kwestionariusza (ankiety)

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
Boruch
Posty: 74
Rejestracja: 09 cze 2010, 00:08
Deska: SU-2
Latawiec: RRD
Lokalizacja: Pruszcz Gd
Postawił piwka: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post23 lis 2011, 08:02

Wyjaśniając powyższe wątpliwości, autor wątku nie układał pytań do ankiety. Jest to bardzo popularny arkusz zatwierdzony przez psychologów do badania temperamentu, stworzony już dawno dawno. Mimo to nadal jest aktualny a polska adaptacja jest bardzo rzetelna.

Awatar użytkownika
desperadek
Posty: 181
Rejestracja: 27 sie 2009, 10:19
Lokalizacja: Złotoryja
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post23 lis 2011, 09:59

rdms pisze:Jeśli coś napisałem nie gramatycznie to sorry, ale dziś mam urodziny i jestem po 6 piweczkach, w tym dwóch grzanych :D :D :D
Pozdrawiam Wszystkich, którzy poświęcają parę wolnych chwil dla dobra nauki :thumbsup: :D
Dobrze że to napisałeś bo zacząłem się martwić o poziom Twojej pracy :lol: Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. :thumbsup:

Awatar użytkownika
ted
Posty: 1065
Rejestracja: 24 maja 2007, 21:21
Lokalizacja: Bdg - Gda
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 lis 2011, 17:41

Boruch pisze:Wyjaśniając powyższe wątpliwości, autor wątku nie układał pytań do ankiety. Jest to bardzo popularny arkusz zatwierdzony przez psychologów do badania temperamentu, stworzony już dawno dawno. Mimo to nadal jest aktualny a polska adaptacja jest bardzo rzetelna.


a czy jest gdzieś link do listy odpowiedzi, tzn. wyjaśnienia jaki mam temperament wnioskując z moich odpowiedzi?

Awatar użytkownika
Boruch
Posty: 74
Rejestracja: 09 cze 2010, 00:08
Deska: SU-2
Latawiec: RRD
Lokalizacja: Pruszcz Gd
Postawił piwka: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post24 lis 2011, 12:31

ted pisze:
Boruch pisze:Wyjaśniając powyższe wątpliwości, autor wątku nie układał pytań do ankiety. Jest to bardzo popularny arkusz zatwierdzony przez psychologów do badania temperamentu, stworzony już dawno dawno. Mimo to nadal jest aktualny a polska adaptacja jest bardzo rzetelna.


a czy jest gdzieś link do listy odpowiedzi, tzn. wyjaśnienia jaki mam temperament wnioskując z moich odpowiedzi?


Niestety, obawiam się, że nie dostaniesz takiego klucza nigdzie. Sam klucz dostępny jest jedynie psychologom posiadającym uprawnienia PTP do wykonywania w/w testu. Gdybyś jednak miał kiedyś okazję brać udział w jakimś badaniu np. przez studentów na uczelni, którzy badali by temperament, możesz liczyć na to, że powiedzą Tobie jakie miałeś wyniki.

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 lis 2011, 12:49

To chyba TEST/ ANKIETA na " cierpliwość " :) ale mam chwilę i pomogę . pozdro


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości