FLY-BOAT

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
kamyk
Posty: 10
Rejestracja: 11 cze 2007, 15:46
Lokalizacja: Warszawa/Jersey
Kontaktowanie:
 
Post07 lip 2008, 15:30

Proponuje poeksperymentowac z catamaranem a tu macie gotowe rozwiązanie http://pl.youtube.com/watch?v=f1KQsWDGOI8
koszt $3,349.95

Awatar użytkownika
sampan
Posty: 518
Rejestracja: 30 kwie 2004, 19:19
Lokalizacja: Raszyn-walczy!
Kontaktowanie:
 
Post07 lip 2008, 15:52

Latawiec był podpięty bezpośrednio do łodzi, ja również. Dzięki czemu łódź zachowałaby stabilność nawet przy skokach lądując jak czołg na spadochronie. Katamaran też będzie testowany po pewnych przeróbkach. Dzięki za filmik - gość miał fajny system sterowania stopami (ster+stateczniki skrętne). Jego rozwiązania potwierdziły moje obliczenia ale gość na QUADZIE będzie przyszłością tego sportu - zwłaszcza gdy zamiast mieczy wstawi się 4 skrętne kółka tak aby dało się i jaździć po plaży i pływać i skakać. Płozy będą musiały być bardziej elastyczne (włókno węglowe lub amortyzatory) ale to melodia przyszłości...

Awatar użytkownika
sampan
Posty: 518
Rejestracja: 30 kwie 2004, 19:19
Lokalizacja: Raszyn-walczy!
Kontaktowanie:
 
Post14 sie 2008, 18:35

Heloł, od poniedziałku do końca sierpnia wznawiam testy latających łodzi w Chałupach. Będę miał maka 707 do asekuracji, któremu też zresztą podepnę latawiec :twisted: Kto chętny do pomagagania, testowania i filmowania to zapraszam! Po robocie zawsze jakieś piffko z korzeniem się znajdzie. Szukajcie mnie w okolicy Kaper, 3, Solar - Puck :roll:
AVE!


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości