King of the Air - Maui

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
Lubow
Posty: 164
Rejestracja: 08 sie 2003, 14:36
Lokalizacja: Breslau
Kontaktowanie:
 
Post08 paź 2003, 11:22

Euta: spokojnie przeciez Ania nie musi za pierwszym razem wygrac - choc myslałem ze moze sie dalej załapie :). Jak Janek pociagnie jeszcze dalej - i podadza to jeszcze w Sporcie w TV - to zobaczycie ile osób dopiero sie zacznie interesowac kitowaniem - a co za tym pojdzie, wiecej osob w zawodach, konkurencja - czyli wzmozony wysilek aby byc najlepszym. Obym sie mylil ale te pare dni treningu na Rodosie przed samymi zawodami to chyba jednak za mało :(
pzd

Judyta Red Bull
Posty: 3
Rejestracja: 06 paź 2003, 14:31
 
Post08 paź 2003, 12:21

Słuchajcie, przeciez to i tak wielkie wyróżnienie ze nasi sobie tak świetnie dają radę na forum światowym (na kiteforum tez ;-) przeciez u nas kiteboarding to bardzo młoda dyscyplina i zarówno Ania jak i Janek pływają dopiero drugi sezon! A w porównaniu z takimi sławami jak Chris Gilbert wypadają całkiem całkiem :-) W dodatku zostali rzuceni na głęboką wodę w pełnym tego słowa znaczeniu - takie fale to przecież nie byle co! http://www.hookipa.net/Default.htm
heh

Dr Eutanator
Posty: 661
Rejestracja: 01 sie 2003, 08:15
 
Post08 paź 2003, 12:58

no i pomyślcie sobie jaki to musi być stres

same umiejętności w takiej sytuacji to nie wszystko - trzeba mieć doświadczenie z takimi trudnymi sytauacjami. dla nich to jak sądzę pierwsza tak ogromna impreza w życiu.

jak bym był na miejscu janka, i by mi powiedzieli że mam płynąć razem z gilbertem... nawet sobie nie potrafię tego wyobraźić - na samą myśl żołądek mi sie wykręca

Judyta Red Bull
Posty: 3
Rejestracja: 06 paź 2003, 14:31
 
Post08 paź 2003, 13:08

Racja. Mysle ze pomaga im tez to, ze jest full ludzi którzy na maksa jarają się tym, że udało im sie wygrać i wyjechac, ze rywalizację jaka była na zawodach mozna nazwac stuprocentowo zdrową! Pozytywna energia to jest to! Ja np. zaskoczyłam samą siebie jak wstałam o 5 rano w sobote zeby odprowadzić Anię i Jaśka na lotnisko hehe :lol:

los
 
Post08 paź 2003, 16:10

Judyta Red Bull pisze:Racja. Mysle ze pomaga im tez to, ze jest full ludzi którzy na maksa jarają się tym, że udało im sie wygrać i wyjechac, ze rywalizację jaka była na zawodach mozna nazwac stuprocentowo zdrową! Pozytywna energia to jest to! Ja np. zaskoczyłam samą siebie jak wstałam o 5 rano w sobote zeby odprowadzić Anię i Jaśka na lotnisko hehe :lol:

czesc
jeszcze raz serdeczne dzieki za wyprawienie janka w szeroki i daleki świat,mam nadzieje że tylko troche sie przytopi ale nie zatonie zreszta majac TAKICH przyjaciół jak wy wszyscy w czacie to napewno mu dużo łatwiej ,dodawajcie mu otuchy dalej dzięki

NIUNIEK(tata Ani)
 
Post08 paź 2003, 18:54

Serdeczne dzieki dla ludzi Red Bulla , Ali i kitowcow z Forum za wspieranie Ani i Janka !!!!!!!!
Są to ich pierwsze w zyciu zawody na tak wysokim swiatowym poziomie!!
Walcza przeciez nie tylko z kitowcami ze swiatowej czolowki,ale takze ze swoim stresem. Sa mlodzi-Ania 16, Jasiek 15,na drugim koncu swiata,bez bliskich i w otoczeniu gwiazd kita!!!
To ze sobie radza jest juz ich duzym sukcesem zyciowym.
DZIEKI!!! :lol:

Gość
 
Post08 paź 2003, 19:06

NIUNIEK(tata Ani) pisze:Serdeczne dzieki dla ludzi Red Bulla , Ali i kitowcow z Forum za wspieranie Ani i Janka !!!!!!!!
Są to ich pierwsze w zyciu zawody na tak wysokim swiatowym poziomie!!
Walcza przeciez nie tylko z kitowcami ze swiatowej czolowki,ale takze ze swoim stresem. Sa mlodzi-Ania 16, Jasiek 15,na drugim koncu swiata,bez bliskich i w otoczeniu gwiazd kita!!!
To ze sobie radza jest juz ich duzym sukcesem zyciowym.
DZIEKI!!! :lol:

dołączam sie do podziękowań za wsparcie i opieke nad naszymi małolatami,szczególne dzięki dla Ali bez jej pomocy było by Ani i Jankowi napewno dużo ciężej ,Ala codziennie im poświęca swój wolny czas,wozi ich na spoty ,zaopatruje lodowkę bo pewno janek jest wciąż głodny
ALU przesylam tobie gorące pozdrowienia i podziekowania jak i ludziom z Red Bulla Judyta bylas wspaniala losie mama i tata Janka

mellow m
Posty: 35
Rejestracja: 13 sie 2003, 18:34
 
Post08 paź 2003, 19:08

cala przyjemnosc po naszej stronie :D

to dopiero poczatek naszej wspolnej przygody mam nadzieje :wink:

Gość
 
Post08 paź 2003, 19:16

mellow m pisze:cala przyjemnosc po naszej stronie :D

to dopiero poczatek naszej wspolnej przygody mam nadzieje :wink:

liczymy na dalsze równie piękne i emocjonujace przygody....z Red Bullem :

Awatar użytkownika
Ala
Posty: 48
Rejestracja: 26 wrz 2003, 17:56
Lokalizacja: Maui
Kontaktowanie:
 
Post08 paź 2003, 19:31

Mirek pisze:Aloha 8)
Napisz w wolnej chwili ktorzy zawodnicy do tej pory zrobili na Tobie najlepsze wrazenie. Milego dnia :lol:


Aloha!
Na razie byly tylko eliminacje, prawdziwy poziom zawodow ujawni sie dopiero na Hookipa. Sa to jakby zupelnie dwie imprezy. Na Kanaha nie bylo fal, na Hookipa na pewno beda. Pozatym tam wszyscy dadza z siebie wszystko.
Janek zrobil na mnie (i nie tylko na mnie) spore wrazenie. Szczegolnie w drugiej rundzie eliminacji, trudno bylo nadazyc w obserwowaniu jego wszystkich trikow. Wczoraj na imprezie rozmawialam z kilkoma sedziami na jego temat i mowia ze jest utalentowany. Jedyny problem to ze stylem, podobno ma styl zeszlo roczny - ale za to jest w nim swietmy. Komentarz byl taki ze musi wiecej po swiecie po miedzynarodowych zawodach pojezdzic zeby dokladnie wiedziec co ma robic. Na razie go namawiam na kite loopy i wysokie skoki na Hookipa.
Luciano byl niezly, szkoda tylko ze nie ladowach zbyt duzo swoich skokow. Oprocz tego moj idol, Greg Drexler, robil handle pass 3 metry od budki sedziow. Leeshai Miller i Abel Lago, nowi zawodnicy Naisha super sie spisuja. Ale faworotow bede typowac po pierwszej rundzie na hookipa. Wielu zawodnikow jest dobrych ale handle pass na falach niewielu jest w stanie zrobic.
Najlepsze triki do tej pory zawieraly handle pass z kite loop.

Awatar użytkownika
Ala
Posty: 48
Rejestracja: 26 wrz 2003, 17:56
Lokalizacja: Maui
Kontaktowanie:
 
Post08 paź 2003, 22:31

Tablica heat-ow na poczatku drugiego dnia zawodow

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
joosiboy
Posty: 187
Rejestracja: 27 lip 2003, 21:03
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontaktowanie:
 
Post08 paź 2003, 23:35

Nic nie bede pisal , bo wole czytac...ale sercem i myslami jestem z Ania i Jankiem. Co by nie bylo i tak dobrze daja rade!!!

Mirek
 
Post09 paź 2003, 00:25

Ala,
kolejny raz wielkie dzieki za zdjecie drabinki :!: :!: Wiemy teraz wiecej jak to wszystko postepowalo. Jak juz bedzie rozlosowana drabinka glownych zawodow, prosimy o podobne zdjecie :clap:
Jesli masz wiecej zdjec z akcji, podeslij prosze, na pewno wszyscy chetnie je zobacza. U nas zimno i deszczowo :cry:
Pozdrawiam :lol:

Dr Eutanator
Posty: 661
Rejestracja: 01 sie 2003, 08:15
 
Post09 paź 2003, 10:00

czy ja dobrze widze - na tablicy był wpisany Maciek Kozerski?

Awatar użytkownika
Lubow
Posty: 164
Rejestracja: 08 sie 2003, 14:36
Lokalizacja: Breslau
Kontaktowanie:
 
Post09 paź 2003, 10:23

Na to wygląda jakby Maciek wystartował a Janek przeszedł dalej :)


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości