Kurs Instruktora KITE - państwowy - zapisy !

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Cygański król
Posty: 592
Rejestracja: 29 wrz 2007, 09:42
Deska: Nobile
Latawiec: Naish Torche 09
Lokalizacja: Warszawa
 
Post16 maja 2008, 19:54

Dobra chłopaki, przyczilujmy trochę:

Jeśli będzie tak żę zarówno iko jak i Kunysz.ITC będzie uznawane to ja nie mam nic przeciwko, niech ktoś kto chce uczyć w polsce uczy i niech ma wybór.

Ale tak mnie zastanawaia? czy kurs jest w wrocłąwiu? bo tak rozumiem, a jeśli tak? to jak zrobicie live teaching chociażby? czy poprsotu będzie mnóstwo instruktorów WIELKICH teoretyków, którzy może świetnie prowadzą wykład z teorii deski i obmyślają ciekawe pytania na kolokwia ale o sposobie uczenia kite nie mają pojęcia, czy możę "teoria w zupełności wystarczy?"

Jestem ciekaw też gdzie to zajdzie? Polski związek Kajtowy? skłądki i prezydia itp? nie wiem co mam o tym myśleć

Ale z tego co ja wiem, to cubano pewnie wie lepiej, "decyzja ministra to chyba za mało?" Moim zdaniem rozporządzenie to też za mało, bo na tej zasadzie to ktoś możę wymysleć prawojazdy na kosiarkę:D Nie jest tak że musi powstać ustawa/nowelizacja ustawy?

Cygański król
Posty: 592
Rejestracja: 29 wrz 2007, 09:42
Deska: Nobile
Latawiec: Naish Torche 09
Lokalizacja: Warszawa
 
Post17 maja 2008, 00:31

No ale to w takim razie takie rozporządzenie musi być opublikowane w dzienniku ustaw chyba a nie poprsotu "zgoda ministra" nie?

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 maja 2008, 00:33

hehe, piątka Kuba :wink:

ZaŻenowany
Posty: 397
Rejestracja: 10 maja 2004, 23:16
Lokalizacja: Polska
 
Post17 maja 2008, 08:18

szybko, bo 30 węzłów czeka !

proponuje aby wszyscy ktorzy o cos pytają najpierw przeczytali opic od począku bo am jest 99% informacji ! M.in. o tym, ze AWF-y mają autonomię w Polsce itd.
Poza tym jest inf ze kurs jest na zaoce bo tylko naiwność może odpowiadać inne rozwiązanie.
Smokie - bez urazy ! Ale czy Ty znasz i rozmawiałes osobiście (tak szczerze) choć z jedną osobą z pierwszego kursu ?? Śmiem sądzić ze NIE !

NIe zabiegałem i uznawalność IKO w Polsce bo jak napisałem działam w imieniu AWF a akurat nie jest to w interesie uczelni (skoro chce robic kursy i wydawac uprawnienia zwiększając swoją ofertę to po co ma walczyć o uznawalność IKO, tym samym rezygnując z kursów - gdzie byłaby logika ??).

Marcin_in a TY:
Próbowałeś?
Istnieje możliwość?
A może coś podpowiesz?
Jakoś z twoich wypowiedzi jasno wynika ze chciałbys aby KTOS to zrobił a potem łatwo ci bedzie krytykować.
gdzie sa twoje checi?

Zed_92
No własnie nie wiem ! Dochodzę do wniosku, ze lepiej tu o niczym nie pisac, nie informowac ale to tez bedzie jako zarzut ! Ale to chyba lepsze !
pozdr

chill bo spadam na wode

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 maja 2008, 09:26

signx pisze:szybko, bo 30 węzłów czeka !

NIe zabiegałem i uznawalność IKO w Polsce bo jak napisałem działam w imieniu AWF a akurat nie jest to w interesie uczelni (skoro chce robic kursy i wydawac uprawnienia zwiększając swoją ofertę to po co ma walczyć o uznawalność IKO, tym samym rezygnując z kursów - gdzie byłaby logika ??).



cenie ludzi ktorzy potrafia spojrzec dalej niz na czubek swojego nosa.

jakby np w jednym panstwie wymyslono sobie ze nie beda honorowac prawa jazdy z innego kraju tylko trzeba u nich zrobic kurs powtornie i zdac u nich egzamin.

ale co ja tu sie spinam. :) przecie to poprostu dziadostwo, sredniowiecze.
rece opadaja.

http://www.youtube.com/watch?v=xzoJA5YqGIw

amen

Awatar użytkownika
romi
Posty: 100
Rejestracja: 21 mar 2007, 18:18
Lokalizacja: WROClove
 
Post17 maja 2008, 10:54

CYTAT:signx

NIe zabiegałem i uznawalność IKO w Polsce bo jak napisałem działam w imieniu AWF a akurat nie jest to w interesie uczelni (skoro chce robic kursy i wydawac uprawnienia zwiększając swoją ofertę to po co ma walczyć o uznawalność IKO, tym samym rezygnując z kursów - gdzie byłaby logika ??).







To jest sk.......yństwo!!!! :x :naughty: :twisted:
Pisałeś we wcześniejszych postach(prześledziłem je od powstania forum to jest od 01.08.03) że zależy ciiina wolnym sporcie, że to dla nas jest piękne rozwiązanie, guzik prawda.
Jesteś podłym kłamcą :twisted:
cytat
Dla kogo te papiery ?? .... taka organizacja w świetle polskiego prawa NIE istnieje a jedyny papier "chroniący tyłek", zgodnie z ustawą to papier ministerialny (legitymacja z orłem).
Długo o to walczyliśmy na AWF i w koncu się udało

A teraz lepiej wypowiedz z 06.07.2007 cytat:

"każdy jest kowalem własnego losu. jedni nie potrzebują zadnych papierów, inni potrzebują z wielu powodów.
ja np. potrzebowałem IKO zeby móc prowadzic zajecia z kite na AWF, pracownikom AWF potrzebne sa np. uprawnienia państwowe bo mają obowiązek podnoszenia kwalifikacji zawodowych, itd."

I co panie doktorku wtedy można było a teraz nie. CHIPOKRYZJA

"pierwsze legitymacje juz zostały wystawione przez Ministerstwo i lada chwila na spisie dyscyplin sportu pojawi sie kitesurfing - mam to czarno na białym (nie bede wrzucał skanów)."
http://www.msport.gov. pl JAKOŚ NIE MOGĄ TEGO ZNALEŚĆ
jesienią Polscy instr IKO dostali propozycje zrobienia upgrade aby otrzymać polskie papiery ! taki był wymóg ministerstwa - pierwszy kurs dla ludzi, którzy szkolili sie pod okiem zagranicznego instruktora ! po to IKO było niezbędne .......

Wysłany: Nie Sty 27, 2008 16:28
"termin: 31.05 do 07/08.06.2008
miejsce: półwysep

jutro w południe bedzie KOMPLETNA informacja."


Nie chce mnie się wykazywać twego braku poszanowania od braci kita(chociaż masz zwolenników),dla mnie jesteś karierowicz i kon......on!!!
a na uczelni mnie się nie kłaniaj!!!1 :naughty:

Awatar użytkownika
romi
Posty: 100
Rejestracja: 21 mar 2007, 18:18
Lokalizacja: WROClove
 
Post17 maja 2008, 10:56

march_in pisze:
signx pisze:szybko, bo 30 węzłów czeka !

NIe zabiegałem i uznawalność IKO w Polsce bo jak napisałem działam w imieniu AWF a akurat nie jest to w interesie uczelni (skoro chce robic kursy i wydawac uprawnienia zwiększając swoją ofertę to po co ma walczyć o uznawalność IKO, tym samym rezygnując z kursów - gdzie byłaby logika ??).



cenie ludzi ktorzy potrafia spojrzec dalej niz na czubek swojego nosa.

jakby np w jednym panstwie wymyslono sobie ze nie beda honorowac prawa jazdy z innego kraju tylko trzeba u nich zrobic kurs powtornie i zdac u nich egzamin.

ale co ja tu sie spinam. :) przecie to poprostu dziadostwo, sredniowiecze.
rece opadaja.

http://www.youtube.com/watch?v=xzoJA5YqGIw

amen


jestem za tym żeby powiedzieć wont z forum

Cygański król
Posty: 592
Rejestracja: 29 wrz 2007, 09:42
Deska: Nobile
Latawiec: Naish Torche 09
Lokalizacja: Warszawa
 
Post17 maja 2008, 11:13

Fakt, sku......... robienie dobrze, a teraz piszesz żę nie jest to w interesie awf, więc w 100% potiwerdzasz, że chodzi o chajs, TWÓJ chajs.

Nie sądziłęm żę kiedykolwiek to powiem, ale teraz znajać fakty w życiu nie kupiłbym twojej książki tylko ziomka (a chciałęm ją kupić)

I poważnie ja chyba przestane czytać ten wątek bo mi już słowa na wy, pier i sku się tylko cisną na usta

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 maja 2008, 11:15

i taki ktos jest naukowcem. piekny przyklad dla studentow.co za przedsiebiorczosc.na tym awf to na rekach musza nosic za cos takiego jesli sa tam tylko tak krotkowzroczni ludzie.

zenada.

przypomina mi sie historia ze studiow jak jeden profesor poprosil zeby na ostatni wykład każdy przyniósł jago ksiązke bo bedzie robić zdjecie gupowe.
na egzaminie trzeba bylo sie wskazac na zdjeciu.

zenada na mase.

synndrom polskiego naukowca ktory malo zarabia?

zrobmy sobie ustawe tak zeby bylo nam dobrze. nachapiemy sie przez 4 lata potem zmieni sie ekipa i ona sobie zrobi ustawe.

zascianek.

i wciaz cisnie sie na usta cytat z filmiku wczesniej.

QRRRRR..... jakies pytania jeszcze?

Zed
Posty: 841
Rejestracja: 05 lip 2007, 19:18
Deska: Nobile NhP
Latawiec: Best Nemesis
Lokalizacja: Jestem z Wrocka, bo temu cholernemu bocianowi nie chcialo sie leciec na Hawaje... Nie cierpie drobiu
Dostał piwko: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 maja 2008, 11:15

signx pisze:nikt nikomu nie robi łaski. jesienią Polscy instr IKO dostali propozycje zrobienia upgrade aby otrzymać polskie papiery ! taki był wymóg ministerstwa - pierwszy kurs dla ludzi, którzy szkolili sie pod okiem zagranicznego instruktora ! po to IKO było niezbędne przy 1szym kursie !
zainteresowanych i spełniających kryteria ministerialne było 6 osób ! nikt z nich nie traktowal tego jako łaskę !
instruktorami z papierami państwowymi zostali m.in. Piotr Winkowski, Maciej Boszko, Piotr Szlagowski, ...


Panowie moze napiszecie jak było ?;]

ZaŻenowany
Posty: 397
Rejestracja: 10 maja 2004, 23:16
Lokalizacja: Polska
 
Post17 maja 2008, 11:16

no właśnie Cubano nikt z piszących - mam liste i nie ma na niej krzykaczy !

gdybym był autorem PIERWSZEJ książki w Polsce o kite powinienem Ci Romi napisać "nie dyskutuje z anonimowymi użytkownikami" bo w Twoim proflu ... pełna jasność !

czytając topic od początku pamiętaj, że istnieje coś takiego jak czytanie ze zrozumieniem ! i dokładnie przestaję się kłaniac na uczelni co niektórym, którym tego brak a wierz mi, że cos o tym wiem, bo przez 4 lata pracowalem w komisji rekrutacyjnej na AWF !

pozdrawiam serdecznie i wracama na wode - po południu new photos z RSZ.

salam

Awatar użytkownika
sasiad
Posty: 399
Rejestracja: 22 cze 2005, 22:52
Deska: SU2
Latawiec: Bananas 7 i 12m2
Lokalizacja: Rewa
Dostał piwko: 2 razy
 
Post17 maja 2008, 12:04

Czytałem ten wątek jako obiektywny obserwator.

signx pisze:szybko, bo 30 węzłów czeka !

Trudne pytania co ?

signx pisze:proponuje aby wszyscy ktorzy o cos pytają najpierw przeczytali opic od począku bo am jest 99% informacji !

BZDURA!
Przeczytałem wszystko, i z tego co się orientuję, to niektóre osoby nadal czekają na szczegółowe informacje. Dodatkowo, w zaparte unikasz odpowiedzi na trudne pytania, dopiero teraz w końcu odpowiedziałeś o twoim stosunku do IKO w polsce.

signx pisze:Smokie - (...) Ty znasz i rozmawiałes osobiście (tak szczerze) choć z jedną osobą z pierwszego kursu ?? Śmiem sądzić ze NIE !

Ja też nie widzę ANI JEDNEJ osoby która przyznawałaby się do TWOJEGO kursu, wstydzą się?

signx pisze:NIe zabiegałem i uznawalność IKO w Polsce bo jak napisałem działam w imieniu AWF a akurat nie jest to w interesie uczelni (skoro chce robic kursy i wydawac uprawnienia zwiększając swoją ofertę to po co ma walczyć o uznawalność IKO, tym samym rezygnując z kursów - gdzie byłaby logika ??).

I tu pokazałeś że jesteś zwyklym prostakiem.
Wpieprzasz się tam gdzie nie trzeba, bo niby wielki pan z AWF'u musi poszerzać swoje horyzonty. Poszerzaj je, ale w innym kierunku. To co wyprawiasz tylko cię pogrąża i zyskujesz tylko przeciwników. A że sam sobie pod górkę robisz, to kursantów napewno na pęczki będziesz miał :lol: :lol: :lol:
Mam nadzieję że ten twój durny interes (bo tylko tak to można nazwać) niewypali. A ty i tak zostaniesz tym, co tylko o pieniądzach myśli i ma gdzieś innych. Dobrze że nie kupiłem twojej książki. Nie będę wspierał twoich "poczynań". Takiego ... jak to koledzy wcześniej napisali sku....stwa.

Czy AWF KAZAŁ Ci "rozwijać się" (czytaj: ściągać kasę z kitesurferów, bo nie ma "polskiego IKO"?) w stronę Kitesurfingu ? Założę się że nie. i założę się że to tylko i wyłącznie Twoja decyzja, więc nie zwalaj tu winy na uczelnię. Rozumiem że, żeby starać się o tytuł dr trzeba pisac książki, i "coś robić", dobrze to rozumiem, ale wyraźnie widać, że to co ty robisz jeśli chodzi o kursy instruktorskie, jest TYLKO I WYŁĄCZNIE Twoim wyborem/decyzją.

Nie potrzafisz udzielić konkretnych informacji - chodzi o prośbę Smokie. Również w d... masz niby kursantów zmieniając wg własnego widzimisie terminy szkoleń. Jednym słowem: Pełna amatorka.

signx pisze:chill bo spadam na wode

chill, spadaj.


Aha, to wszystko co napisałem, napisałem nie dlatego że internet gwarantuje mi anonimowośc. Bez żadnych oporów powiedział bym Ci to prosto w oczy, szanowny pani profesorze.

W moich oczach komprmitujesz AWF. Tyle, bo dalej szkoda słow. Plywaj sobie dalej, z kolegami, bo chyba tylko tam ci oni zostali.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2008, 12:33 przez sasiad, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
romi
Posty: 100
Rejestracja: 21 mar 2007, 18:18
Lokalizacja: WROClove
 
Post17 maja 2008, 12:05

signx pisze:no właśnie Cubano nikt z piszących - mam liste i nie ma na niej krzykaczy !

gdybym był autorem PIERWSZEJ książki w Polsce o kite powinienem Ci Romi napisać "nie dyskutuje z anonimowymi użytkownikami" bo w Twoim proflu ... pełna jasność !

czytając topic od początku pamiętaj, że istnieje coś takiego jak czytanie ze zrozumieniem ! i dokładnie przestaję się kłaniac na uczelni co niektórym, którym tego brak a wierz mi, że cos o tym wiem, bo przez 4 lata pracowalem w komisji rekrutacyjnej na AWF !

pozdrawiam serdecznie i wracama na wode - po południu new photos z RSZ.

salam



Sprawdzasz mnie !!! :lol: Nie jestem powiązany z W....pl,Ci co mnie znają wiedzą jaki mam status i ile mam lat więc to że byłeś w komisji rekrutacyjnej jakoś nie robi na mnie wrażenia. Nigdy nie byłem twym studentem (myśle ze odwrotnie pomyśl) Bardzo,ale to bardzo powoli czytałem i ze zrozumieniem właśnie ze zrozumieniem to i tak jak wcześniej napisałem dla mnie to ty jesteś .......i szuja polskiego kita, dla kasy i dotacji to robisz.


Sport Kwalifikowany » Obowiązek dostępu do informacji publicznej

MINISTERSTWO SPORTU http://www.msport.gov.pl/content.php?id=854

ZaŻenowany
Posty: 397
Rejestracja: 10 maja 2004, 23:16
Lokalizacja: Polska
 
Post17 maja 2008, 12:29

Tak, dla kasy :lol: straszne pieniądze płacą na uczelniach ! chyba pomyśle o zmianie auta po kursie :lol:
nikt z kursantów sie nie wstydzi bo nikt tu nie pisuje, zreszta tak jak ci, którzy teraz są zapisani !

Romi zamiats tracic czas callnij do MInisterstwa i poskarż się, że czegos nie ma w necie ! Nie ja jestem adminem ich www :roll:

Sasiad
Jakich szczegółowych informacji ? Oczekiwano program kursu - jest ! Oczekują pisma z ministerstwa - napisałem ze jest do wglądu na uczelni albo na kursie ! nie badzcie naiwni, że bede dokumenty rozsyłał po Polsce :shock:
Ludzie dzielą się na prostych i prostaków. I o ile moze jestem prosty to tylko prostak na forum obrzuca oblegami innych a z kliku ust poleciało troche miesą ! I jak widzisz tylko TU i tylko z ust osób, które z kursem nie mają nic wspólnego. :wink:
Wybacz, ale horyzonty będę poszerzał w takich kierunkach w jakich będę chciał i nic ci do tego.

chyba trzeba skorzystać z powtarzanego wśród znajomych powiedzenia:
"Daj spokój z pisaniem czegokolwiek na kiteforum - psy szczekają a karawana jedzie dalej" ! Póki co statystyka jest na moją korzyść - więcej opinii jest na + niż na - !

pozdrawiam i lece na wodę !

Cygański król
Posty: 592
Rejestracja: 29 wrz 2007, 09:42
Deska: Nobile
Latawiec: Naish Torche 09
Lokalizacja: Warszawa
 
Post17 maja 2008, 12:34

Leć i nie wracaj.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości