WIENIEC OD KITESURFINGOWCÓW DLA RAFAŁA!!!

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
Lubow
Posty: 164
Rejestracja: 08 sie 2003, 14:36
Lokalizacja: Breslau
Kontaktowanie:
 
Post13 lip 2007, 09:13

Dzisiaj puszczam cegielke - moze bede 18.07 tylko ktora godzina?

keeper
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2007, 16:44
 
Post13 lip 2007, 10:58

"Rzeczywiscie nie kupujcie kwiatów... Rafał życzyłby sobie na pewno szkolenia w temacie bezpieczeństwa, tak jak pisaliście, na pewno wystarczy modlitwa i światło świec....dla mnie może płonąc w świetle świec cały Malbork...to będą światła waszych myśli w jego kierunku... "

zgodnie z tym co napisała do nas żona Rafałą jak najbradziej jestem za broszurą na temat bezpieczeństwa... profrsjonalnie przygotowaną a następnie wszędzie dostępną za darmo do pobrania czy w szkółkach kajtowych...

znałem Bestię ponad 10 lat i w pełni popieram Asię i wiem, że wieniec najmniej się przyda...
do pogrzebu nie uda sie zredagować takiej broszury ale jak ktoś na pogrzebie odczyta plany z tym związane będzie to na pewno lepsze od tysiaca kwiacianych latawcy.... :cry:

pzdr Michał
Ostatnio zmieniony 13 lip 2007, 11:54 przez keeper, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lip 2007, 11:10

Dlatego myślę, że ponieważ wieniec powinien być - to owszem, ale symboliczny, natomiast akcja promująca bezpieczeństwo jest moim zdaniem bardzo dobrym posunięciem. Chciałbym jednak porozmawiać o tym jeszcze z Asią.
Jeżeli takie jest jej życzenie, za zgromadzone fundusze można kupić lampki, od nas wszystkich. Trochę tego będzie.

Awatar użytkownika
zgred
Posty: 2614
Rejestracja: 30 paź 2005, 19:20
Deska: nbl
Latawiec: ozone, best
Lokalizacja: Pułtusk-Władek-Sopot-Gdańsk :)
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post13 lip 2007, 11:46

onzo pisze:... akcja promująca bezpieczeństwo jest moim zdaniem bardzo dobrym posunięciem...


na "Swojej" stronie dużo pisałem o bezpieczeństwie ale w związku z tym wypadkiem mam zamiar stworzyć takie jakieś kompendium uwag na temat tego - czego nie robic z kitem

a 2500 tysiąca swieczek wyglądało by moooocno fajnie - tylko gdzie to postawić i czym to podpalić

keeper
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2007, 16:44
 
Post13 lip 2007, 12:00

tyle świeczek można postawić wzdłuż rzeki na chodniku na przeciw zamku krzyżackiego - to jest dawne miejsce zamieszkania Rafała ...

Awatar użytkownika
zgred
Posty: 2614
Rejestracja: 30 paź 2005, 19:20
Deska: nbl
Latawiec: ozone, best
Lokalizacja: Pułtusk-Władek-Sopot-Gdańsk :)
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post13 lip 2007, 12:44

jest taki chiński zwyczaj że uwalnia się latawiec a razem z nim odlatują troski - może by tak puścić jednego jednolinkowca w przestworza - o ile cos zawieje

ZaŻenowany
Posty: 397
Rejestracja: 10 maja 2004, 23:16
Lokalizacja: Polska
 
Post13 lip 2007, 15:25

czytam te posty i okazuje sie ze dochodzimy do podobnych wnioskow - warto to wykorzytsac w propagowaniu bezpiecznego kitsurfingu !
Proponuje więc, bez względu na to czy i w jakie formie zostanie wydana broszura (popieram w 1000%), aby wszyscy ktorzy maja na to ochotę podesłali swoje przemyslenia i pomysly na umieszczenie w mojej książce rozdziału np. pod hasłem "poradnik bezpiecznego kitesirfera" - zadedyujemy do Rafałowi a autorami bedziemy wszyscy.
Ksiązka ma to do siebie, ze bedzie miała b. dobrą dystrybucję i trafi nie tylko do tych ktorzy ucza sie w szkołkach (oni maja podstawy bezpieczeństwa) ale GŁOWNIE do tych, ktorzy sami probuję kite'a !! To im jest to przede wszystkim potrzebne !

emaile kierujcie na: kunysz@awf.wroc.pl

pedro

Awatar użytkownika
kolo
Posty: 489
Rejestracja: 11 lip 2006, 17:45
Deska: nobile, North (wave)
Latawiec: Cabrinha SB5-10m
Lokalizacja: Malbork/Gościszewo
 
Post13 lip 2007, 16:13

Onzo, porozmawiaj z Asią i niech ona zadecyduje na co mamy przeznaczyć zebrana kaskę.. Na pewno kupimy wieniec, bo przecież taki był zamysł tej "akcji" i na pewno również zapalimy znicze.. A resztę kasy?? Proszę ustal to, jeżeli możesz z Asią.. Wieczorkiem napiszę ile już mamy..

Awatar użytkownika
Klimek
Posty: 220
Rejestracja: 17 sie 2006, 20:33
Deska: North TS
Latawiec: North Neo 7,10,12
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lip 2007, 19:48

Najszczersze kondolencje dla najbliższych i dla rodziny Rafała.
Cegiełka z Poznania

Awatar użytkownika
kolo
Posty: 489
Rejestracja: 11 lip 2006, 17:45
Deska: nobile, North (wave)
Latawiec: Cabrinha SB5-10m
Lokalizacja: Malbork/Gościszewo
 
Post13 lip 2007, 21:35

Panowie jest 21:34 mamy zebrane już 1571zł..

Niku1410
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2007, 00:54
Lokalizacja: Konin
 
Post14 lip 2007, 01:04

W środe(18.08.07) w Malborku o godzinie 13.00 odbędzie się pogrzeb Rafała Beszczyńskiego.Szwagier :((

Awatar użytkownika
szed
Posty: 3853
Rejestracja: 09 lip 2005, 19:34
Deska: CF, North, Shin
Latawiec: Naish
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 31 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 lip 2007, 02:12

koło pisze:Panowie jest 21:34 mamy zebrane już 1571zł..

super!!.. cokolwiek wymyslicie czy zdecydujecie odnosnie Rafala napwno bedzie ok i wszyscy beda zadowoleni. Najwazniejsza jest pamiec i swiadomosc bycia razem. Dziecki w ogole za taka inicjatywe..

Blesso
Posty: 255
Rejestracja: 26 lip 2006, 18:43
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Dostał piwko: 1 raz
 
Post14 lip 2007, 08:05

Pomyslmy jeszcze nad rozdysponowaniem zebranej kwoty.

-Wieniec - takie bylo pierwotne zalozenie - ale w tym wzgledzie jest maly opor rodziny i roznorodnosc postaw nas samych ( typu "lampki wzdluz rzeki",latawce,itp)

-broszura - Kto ja zredaguje? Kto ja wyda? Czy starczy na to pieniedzy?Kto sie "tym " zajmie i co najwazniejsze dla kogo ona bedzie przeznaczona ?I czy wogole ma sens ?
Dlaczego pisze o "sensie"? -
Jesli kartka/dwie odnosnie bezpieczenstwa zostanie wydana to przez kogo bedzie dystrubuowana? Przez szkolki? To chyba ich zadaniem jest uswiadomienie/nauczenie kursantow zasad bezpieczenstwa. I to ich zadaniem jest wyposazenie ich w odpowiednie materialy.Za to one biora pieniadze.
Kursant otrzymujacy kartke np z informacja " po spozyciu akoholu nie wchodz na wode" zapewne tak samo do tego podejdzie jak kierowca auta do " piles - nie jedz" a co "polski dlugi weakend" na drogach lapie sie okolo 2000 pijanych kierowcow. Czy akcja z udzialem np Holowczyca ktory odwracal kieliszek cos zmienila w naszej mentalnosci?
Ilu z nas zdejmuje noge z gazu gdy mamy ograniczenie np z 90km/ do 70km/h? Jezdzimy bezpiecznie?Czy informacja o "czarnym punkcie"cos zmienia ?A krzyze przy drogach ?
Czy za wypadki odpowiedzialne sa szkoly nauki jazdy ,brak informacji.Czy zmienila by cos "ulotka" informujaca o zagrozeniach na drodze?

Czy nasza ulotka ma byc "dla wszystkich" Bo jesli tak tzn ze albo jestesmy zle wyedukowani albo nie pamietamy/nie chcemy pamietac o zasadach bezpieczenstwa.
To znaczy ze np jakis odwazny ma przejsc np w Rewie i rozdawac je wszystkim plywajacym?

Dysponujemy kwota 1500zl.To sporo jak na wieniec ale czy wystarczajaco duzo na branie sie za edukacje?
Jest w nas tyle sil,odwagi i checi by cos w tej kwestii zmienic czy tylko dajemy sie "porwac chwili" i w tak ciezkim momencie nagle chcemy poruszyc gory?

I tak juz z "wiekszej armaty" - Rafal byl zapewne doswiadczonym raiderem(kite,landkiting,snowkite(?) )-jego wiedza praktyczna i teoretyczna byla ogromna.
Czy karteczka z paroma punktami o bezpieczenstwie zapobiegla by wypadkowi?


Igramy w wiatem.Z potezna sila natury.Nie mozna jej okielznac do konca.

Blesso

Ps
Signx- reklama w "tej" chwili -jest ponizej pewnego poziomu.

Awatar użytkownika
kolo
Posty: 489
Rejestracja: 11 lip 2006, 17:45
Deska: nobile, North (wave)
Latawiec: Cabrinha SB5-10m
Lokalizacja: Malbork/Gościszewo
 
Post14 lip 2007, 08:44

Witam.. Jeszcze jedna prośba do tych wszystkich którzy będą chcieli jeszcze wpłacić kaskę na wieniec dla Rafała, zróbcie to proszę do WTORKU DO GODZ 12:00, ponieważ przed 18:00 muszę iść do Banku i wypłacic wszystkie pieniądze które zostały wpłacone "na wieniec dla Rafała".

Awatar użytkownika
anfenger
Posty: 460
Rejestracja: 06 paź 2005, 21:17
Lokalizacja: Malbork
 
Post14 lip 2007, 11:17

Panowie pragnę poinformować , że wieniec został już zamówiony ,bo taka była idea od samego początku tego postu ,oczywiście skromny ,bardziej symboliczny ,co do reszty zebranej kwoty nie jest mi tutaj dane rozstrzyganie sporów czy na broszury czy na albumy itp.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości