polski instruktor na fuerteventurze

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
kalikuba
Posty: 210
Rejestracja: 13 lip 2006, 08:18
Kontaktowanie:
 
Post28 cze 2009, 14:34

witam wszystkich
od wczoraj siedze w corralejo w szkolce flagbeach (flagbeach.com) na fuerteventurze. jeżeli ktoś chciałby sie uczyć po polsku to zapraszam do nas. bede tu do końca września wiec czasu jest sporo.
pozdrawiam z wietrznej i slonecznej fuerty
Kuba

Rames
Posty: 9
Rejestracja: 19 cze 2009, 18:02
Deska: RRD Poison
Latawiec: Generator, Torch
Kontaktowanie:
 
Post03 lip 2009, 18:28

W Sotavento w Pro Center też jest (przynajmniej w kwietniu był) polski instruktor, a tam jednak lepsza statystyka wiatrowa, no i jak się w Sotavento nauczysz to żaden wiatr nie straszny :D flagbeach to przyjemniejszy wiatr, ale częściej go poprostu nie ma :P za to na flagbeachu falki lepsze tylko przy nauce nie zawsze pomagają :wink:

Zabol
Posty: 25
Rejestracja: 14 lip 2006, 21:25
 
Post20 lip 2009, 08:42

Od niedzieli będę w Corralejo i mam pytanie o pkaiet rescue. Czy jest też możliwość przechowania sprzętu w bazie Falg Beach, czy trzeba za każdym razem wozić sprzęt z hotelu. Jaki jest koszt rescue na 2 tygodnie?

loco667
Posty: 7
Rejestracja: 18 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Poznań
 
Post20 lip 2009, 15:02

Zabol pisze:Od niedzieli będę w Corralejo i mam pytanie o pkaiet rescue. Czy jest też możliwość przechowania sprzętu w bazie Falg Beach, czy trzeba za każdym razem wozić sprzęt z hotelu. Jaki jest koszt rescue na 2 tygodnie?


Byłem rok temu i można przechować sprzęt w bazie na plaży, ale odpłatnie. Tu jest cennik: http://www.flagbeach.com/RentalPrices.php
Jak będziesz płacił z góry, to weź paragon, bo mnie chcieli kasować 2 razy :-)
Uważaj na skały w piasku blisko brzegu - można się rozciąć.

Zabol
Posty: 25
Rejestracja: 14 lip 2006, 21:25
 
Post20 lip 2009, 15:15

Dzięki


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 27 gości