Film z imprezy Red Bulla w Rewie

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Dr Eutanator
Posty: 661
Rejestracja: 01 sie 2003, 08:15
 
Post01 gru 2003, 22:02

jak dla mnie to też super. filmik jest bardzo fajnie złożony dzięki czemu nie ma wrażenia nudy, historia układa sie w sensowną całość, jednym słowem coś opowiada. wadą za to jest jednak jakość, biorąc pod uwagę masa/jakości ratio to ocena jest niedostateczna. ale nie to jest akurat tutaj najważniejsze, i pewnie da sie jeszcze nad tym popracować.

miło sie oglądało - polecam!!

Awatar użytkownika
ignacyn
Posty: 14
Rejestracja: 01 paź 2003, 13:16
Lokalizacja: Warszawa/Mediolan
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post03 gru 2003, 00:53

Czy nikt nie będzie miał nic przeciwko, jeśli umieszczę te film na http://www.kite-surf.com?. Chodzi mi o prawa autorskie itp.
Pzdr,
Igi

Arek
Posty: 131
Rejestracja: 01 sie 2003, 19:34
Lokalizacja: Warszawa
 
Post03 gru 2003, 12:55

Dr E a co z twoja produkcja z RedBulla? Zmontowales cos? Jesli tak to fajnie by bylo jak bys udostepnil , z checia obejrzymy.
Pzdr, Arek 8)

Awatar użytkownika
Maslav
Posty: 976
Rejestracja: 02 sie 2003, 21:56
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne
Kontaktowanie:
 
Post03 gru 2003, 19:43

The qualifying heats for this year?s Red Bull King of the Air contest were going off all round the globe, including some less likely suspects such as Poland!

Where 25 years ago Lech Walesa led the workers out of the Gdansk shipyards, provoking the break up of the ?Eastern Bloc?, Red Bull have led our Polish colleagues back to the water and, as this vid shows, they?re already at a pretty good level kiteboardwise!


he he, news na flysurf.com + link do filmu :)

mak
Posty: 79
Rejestracja: 03 wrz 2003, 09:34
 
Post11 gru 2003, 17:43

znam gościa, ktory to kręcił i wiem jak to wszystko wyglądało. checi do fajnego montażu były wielkie, jezeli ktos z was widział zeszłoroczny film red bulla z leby to można zobaczyć na jak wiele ich stać (tych co robili film). niestety w tym roku redbull stwierdził, ze nie chce takiego filmu jak w zeszłym roku, a był zajebisty. chce przez to powiedzieć, ze to jaki film w tym roku zależało tylko od red bulla i nie mozna mieć pretensji do kolesi ktorzy go robili! ale moge powiedzieć, ze doszły mnie słuchy, ze film z hawajów z zawodów redbulla nie umywa sie do naszego z rewy!!!!!:lol: i chwała tym co robią dobrą robotę!!!! :clap:

Awatar użytkownika
Blekota
Posty: 684
Rejestracja: 01 wrz 2003, 22:43
Latawiec: ss
Lokalizacja: Gdańszczyk
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post11 gru 2003, 18:36

a gdzie jest ten Fylm z Maui? ktoś go widzieł?
podajcie linka! z tego wynika, że ci z RB coś kombinują

pzdr.
Blekota

lokario
Posty: 34
Rejestracja: 17 paź 2003, 12:07
 
Post12 gru 2003, 02:35

witam :evil:
Dzieki za ten film, mnie sie bardzo podobal :clap:
A dla wszystkich narzekaczy-malkontentow rada: zrobcie cos lepszego!!! Narzekac kazdy potrafi, bo to nie wymaga wiedzy ani umiejetnosci :twisted:

Awatar użytkownika
hase
Posty: 373
Rejestracja: 09 paź 2003, 10:05
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Kontaktowanie:
 
Post12 gru 2003, 07:44

Film jest super.... :):):)

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 gru 2003, 13:48

lokario, krytyka zawsze musi byc, bez krytyki nie ma dobrych filmow, a sa jeszcze lepsze
Gdybys widział wiecej filmów kajtopwcyh to wiedzialbys o co chodzi.
A gdybym ja miał czas na zabawe z filmami, zamiast np. studiowania, to sadze, ze dobrze by mi to wychodzilo.
Tak wiec nie pisz zrobcie, to pogadamy.
Znam sie na tym troszke, kumam jak zrobic dobry film ale:
1. poptrzeba do tego kasy i dobrego sprzetu
2. czasu, czasu i czasu, zeby znalezc pomysl, dopasowac czad muze do scen, zrobic dobre kombinacje its itp.

Uwierz mi, ze jestes w stanie zgrac film na kompa i złożyc sceny do kupy w ciagu 5-6h.

pozdrawiam
fH

mak
Posty: 79
Rejestracja: 03 wrz 2003, 09:34
 
Post12 gru 2003, 15:08

a ja wam powtarzam, ze ten film mogl na prawde wygladać jeszcze lepiej, ale tak sobie zarzyczyl redbull!!!! :evil:

mak
Posty: 79
Rejestracja: 03 wrz 2003, 09:34
 
Post12 gru 2003, 15:12


Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 gru 2003, 15:32

Sprobuj na http://www.kite-surf.com

Pozdr.
Kibi

Awatar użytkownika
Falco
Posty: 78
Rejestracja: 17 wrz 2003, 14:40
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:
 
Post12 gru 2003, 19:39

taaaa.....
film wymiata....
tak jak i Ci na filmie.....
taaaa....
pozdro dla nich wszystkich
taaa bez dwoch zdan film rzadzi....

:lol:

MERRY CHRISTMAS
:P

Awatar użytkownika
Maslav
Posty: 976
Rejestracja: 02 sie 2003, 21:56
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne
Kontaktowanie:
 
Post13 gru 2003, 00:25

mak pisze:nie działa!!!! :(


Sorry, serwer mi padł, administrator umywa ręce i pisze że nieługo będzie wszystko w normie... no comments

Link awaryjny: http://kite.fabrykadrobiu.com/rewa_med.wmv

Gość
 
Post14 gru 2003, 14:50

Crazy Horse pisze:lokario, krytyka zawsze musi byc, bez krytyki nie ma dobrych filmow, a sa jeszcze lepsze
Gdybys widział wiecej filmów kajtopwcyh to wiedzialbys o co chodzi.
A gdybym ja miał czas na zabawe z filmami, zamiast np. studiowania, to sadze, ze dobrze by mi to wychodzilo.
Tak wiec nie pisz zrobcie, to pogadamy.
Znam sie na tym troszke, kumam jak zrobic dobry film ale:
1. poptrzeba do tego kasy i dobrego sprzetu
2. czasu, czasu i czasu, zeby znalezc pomysl, dopasowac czad muze do scen, zrobic dobre kombinacje its itp.
fH


Coz za porazajacy objaw skromnosci!!!
Co do krytyki , to owszem jesli jest konstruktywna to OK, ale Ty piszesz, ze zrobiłbyś lepszy (to zrób!!! i poddaj go ocenie innych), natomiast nie napisałes słowem co w tym jest złego i co można poprawić.
Jak zrobisz lepszy i większośc oniemieje z zachwytu to sam będę Ci bił brawo, a tymczasem obudź sie ze swojego przydługiego już snu o własnej swietności :!:
Pozdrawiam 8)


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości

cron