Hollandia

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post02 gru 2003, 09:03

Mam pytanko .Czy znacie jakies fajne kite-spoty w okolicy Katwijk ,ale na srodladziu.Bo wybrzeze znam i wiem ze jest rewelacyjne :D

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 gru 2003, 23:36

Jedyny fajny spot na śródlądziu znajduje się około 60km od Katwijk, niedaleko Amsterdamu.

Akwen nazywa się Ijsselmeer, i najbliższym spotem jest Muiderberg. Płytka woda, idealne warunki przy O, ZO, kiedy nad morzem wieje od lądu. Wprawdzie można pływać przy każdym kierunku, ale zazwyczaj wiatr jest dość nierówny, zwłaszcza przy Z.

Bliżej od Katwijk (około 15km) jest Braassemermeer, dość duże jezioro w okolicach Warmond w drodze do Amsterdamu. Nie jestem pewien czy można tam jeszcze pływać na KS, ale z tego co wiem poza Ijsselmeer, wszyscy jednak preferują pływanie nad morzem.

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post07 gru 2003, 23:28

Wiecie dla czego preferuja morze :?: Bo w hollandi jest zajebiscie :idea:
Coz pozostaje czekac do maja :D .Z mkolajowymi pozdowieniami Rolnik.

Awatar użytkownika
majer
Posty: 699
Rejestracja: 11 sie 2003, 23:46
Lokalizacja: Chodzież
Kontaktowanie:
 
Post08 gru 2003, 00:15

a co z Chorwacją :roll:

pozdro :o

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post08 gru 2003, 08:39

Nie widze problemu .Jedno drugiemu nie przeszkadza.Chociaz nie wiem jak ze spotami w chorwacji .

Awatar użytkownika
Maslav
Posty: 976
Rejestracja: 02 sie 2003, 21:56
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne
Kontaktowanie:
 
Post08 gru 2003, 15:37

majer pisze:a co z Chorwacją :roll:

pozdro :o


http://www.zutimacak.hr/kite/

Awatar użytkownika
majer
Posty: 699
Rejestracja: 11 sie 2003, 23:46
Lokalizacja: Chodzież
Kontaktowanie:
 
Post08 gru 2003, 15:47

no i co na to Rolniku powiesz :?: :?: :?:

ten link jest niezły i wygląda zachecająco :o
i pewnie taniej niz w Holandii 8)

majer

Awatar użytkownika
Maslav
Posty: 976
Rejestracja: 02 sie 2003, 21:56
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne
Kontaktowanie:
 
Post08 gru 2003, 18:52

majer pisze:en link jest niezły i wygląda zachecająco


Jeśli kitesurfing w Chorwacji to raczej tylko tam. Jedna z niewielu piaszczystych plaż w tym kraju.

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post08 gru 2003, 19:11

Wyglada dobrze.Co do cen to uwazaj zebys sie nie zdziwil :naughty: .Ja jestem otwarty zalatwiaj i jedziemy .Hollandia jest nieodwolalna :wink:
Z tego co wiem to najlepiej w chorwacji wieje lipiec sierpien jak tworzy sie termika ale to chyba chwyt reklamowy

Awatar użytkownika
waterman
Posty: 50
Rejestracja: 28 lip 2003, 18:17
Lokalizacja: Tarnów / Holandia
 
Post08 gru 2003, 23:49

rolnik pisze:Hollandia jest nieodwolalna :wink:


Witaj rolnik

Jak bedziesz sie wybierał do Holandii to daj znac , ugadamy sie wszyscy na wspólne kajtowanie :wink: no i :beer:

Pozdrawiam
Waterman

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post09 gru 2003, 09:05

Ja napewno bede1-7 maja bede mieszkal w Wassenaar(na Duinrell) a plywal wlasnie w Katwijk lub Ijsselmeer.Dam jeszcze znac . :beer:

Polecam Duinrel dla rodzin z dziecmi. Rewelacyjne miejsce - camping eurocampu- w cenie domku calkiem dobre wesole miasteczko bez ograniczen oraz dwie godziny super aquaparku gratisowo.Wicek w tym ze miejsc brakuje juz w lutym wiec czeba sie spieszyc.Zalety to super spoty ale raczej dla conajmniej srednio zaawansowanych (Morze Polnocne z dosc spora fala i 400m przybojem - i tak latwiejsze niz Baltyk) zawsze kilku(kilkunastu ) kiciazy na wodzie,odleglos od Polski to okolo 6h jazdy od granicy niemieckiej,temperatyry wody i powietrza zdecydowanie lepsze jak w Polsce .Wady - moze padac deszcz,niezbedna dobra pianka czepek itp ,w zeszlym roku caly tydzien dawalo 6-8bf temp okolo +15st dobrze ze nialem ws i 4 m zagiel.(dla niektorych to zaleta!).Wynajmujemy domek 8 osobowy (jedziemy w dwie 4 osobowe rodziny z dziecmi wiec koszty sa smieszne)-KOSZT DOMKU 8 OSOBOWEGO Z WSZYSTKIMI SWIADCZENIAMI TO 340E .Cala trase z Polski mozna zrobic na gazie! Tak sie rozpisalem ale to miejsce nalezy do naszych ulubionych rodzinnych. Pozdrawiam rolnik
Ps opis spotow ze zdieciami bedzie w maju :wink:

Awatar użytkownika
majer
Posty: 699
Rejestracja: 11 sie 2003, 23:46
Lokalizacja: Chodzież
Kontaktowanie:
 
Post09 gru 2003, 13:23

hej :lol: :lol:

ja planuje chorwacje, ale raczej na przelomie czerwca i lipca - chociaż będę sie staral dostosować to oczywiscie do wiatru 8)

poczytam troche i zobaczymy - ale do lutego trzeba cos postanowić i zarezerwować z przedplatą - jest wtedy duzo taniej :lol:

zdaje sobie z tego sprawą, ze nie jest to moze najlepszy spot - bo jeszcze nie czytałem na tym forum nic o Chorwacji - a moze ktos kto był się wypowie :?: :?: :?:
i umieści swoja recenzję w SPOTY :idea:

pozdrawiam
majer


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości