Płatne pakiety w polskich bazach

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 lip 2010, 22:02

Woo pisze:Proste... nie jeździj tam już więcej :) Jeżeli za usługi jakie oferują 50E jest dla Ciebie za dużo to zostań na Helu... zyskają na tym wszyscy: będzie mniej ludzi na spocie, Ty będziesz zadowolony, bo nie wydasz kasy, nikt na spocie nie będzie chodził i marudził, że "tyle piniędzy wydałem!" :)

Właściciel nie musi się tłumaczyć dlaczego podwyższył cenę na 50E. Może miał powody, a może zbiera na jacht. Jedyne czym ryzykuje to utratę klientów. Jednak z tego co widać to na to nie narzekają. W dalszym ciągu proponuję zmianę podejścia do życia na mniej pretensjonalne :)

Pozdrawiam,
Woo


Widzę, że jesteś tym szczęśliwym człowiekiem, któremu nie robi różnicy czy płaci za coś 10, 20 50 100 czy 1000 zł. Gratuluję odnalezienia właściwej drogi życiowej, która pozwala Ci zawsze na znalezienie kasy na wszystko :) Domyślam się, że podwyżki cen benzyny do 5zł za litr też nie zauważysz i też nie powoduje u Ciebie niezadowolenia?
Argument o Helu akurat pozwolisz pozostawię bez komentarza bo chyba kompletnie nie wiesz o co chodzi....
Chociaż.... znałem kiedyś osobę, która twierdziła podobnie na temat transportu zbiorowego w mieście. On też uważał, że jeżeli komuś nie odpowiada smród, brud, niepunktualność i coraz wyższe ceny to zamiast domagać się jakiegoś standardu zawsze można pójść pieszo na drugi koniec miasta... Mniej więcej podobne rozumowanie... Na pewno wpływa na poprawę samopoczucia.
Co do ilości klientów w Egipcie to myślę, że gdyby nie światowy kryzys to mieliby zdecydowanie mniej klientów. Jeszcze 2 lata temu za cenę jaką teraz trzeba zapłacić można było pojechać duuuużo dalej....
A co do mojego podejścia to wolę wpływać na to co mi nie odpowiada na różne sposoby w tym narzekając niż siedzieć i cieszyć się, że wszyscy robią mnie w ch...

Awatar użytkownika
Woo
Posty: 61
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:29
Deska: Nobile
Latawiec: Slingshot (x2)
Lokalizacja: Warszawa
 
Post23 lip 2010, 10:54

onzo pisze:Widzę, że jesteś tym szczęśliwym człowiekiem, któremu nie robi różnicy czy płaci za coś 10, 20 50 100 czy 1000 zł. Gratuluję odnalezienia właściwej drogi życiowej, która pozwala Ci zawsze na znalezienie kasy na wszystko :)


Dziękuję bardzo :) Niestety nie jest tak, że mam kasę na wszystko :( Po prostu jak mnie na coś nie stać to nie mam pretensji do innych, że coś jest za drogie dla mnie :)

onzo pisze:Chociaż.... znałem kiedyś osobę, która twierdziła podobnie na temat transportu zbiorowego w mieście. On też uważał, że jeżeli komuś nie odpowiada smród, brud, niepunktualność i coraz wyższe ceny to zamiast domagać się jakiegoś standardu zawsze można pójść pieszo na drugi koniec miasta... Mniej więcej podobne rozumowanie... Na pewno wpływa na poprawę samopoczucia.


Taką właśnie filozofię wyznaję :) Lepiej mi się żyję jak omijam problem niż walczę z wiatrakami :)

onzo pisze:A co do mojego podejścia to wolę wpływać na to co mi nie odpowiada na różne sposoby w tym narzekając niż siedzieć i cieszyć się, że wszyscy robią mnie w ch...


Nie uważam, że zapłacenie 50E za rescue jest zrobieniem mnie w chu... jeżeli usługi są na odpowiednim poziomie, atmosfera wspaniała. Zrobieniem w chu... było by zapłacenie 1000E za ten Nobile, o którym kolega pisze... W ten sposób można powiedzieć, że wszyscy którzy kupują Porshe są robieni w chu... bo można kupić nowy samochód za 50k PLN.

Tyle ode mnie w tym temacie, bo robi się generalnie Off top :)

Pozdrawiam,
Woo

RedSeaZone
Posty: 660
Rejestracja: 25 wrz 2005, 15:03
Lokalizacja: Egypt, El Gouna, elgouna.com
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 lip 2010, 11:29

Ciekawa dyskusja - forum żyje:)

A może ciekawym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie beach boyi na półwyspie. Myślę że sporo młodzieży byłoby zainteresowanej pracą. (za kurs kitea, wyżywienie i kieszonkowe) Koszt usługi mógłby być odpowiednio mniejszy (w większości czasu rescue pontonem nie potrzeba, jeżeli wogóle).
Tym samym część kajciarzy z kempingu chętnie by zapłaciła kilka Euro w bazie za taką usługę. Baza ma klientów, człowiek ma pracę i bezpieczniej się robi.

Może warto pomyśleć

Pozdrowienia,

Zimas

P.s Na kiteSafari nie ma rescue pack
viewtopic.php?f=7&t=30168

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 lip 2010, 10:45

Woo pisze:
onzo pisze:A co do mojego podejścia to wolę wpływać na to co mi nie odpowiada na różne sposoby w tym narzekając niż siedzieć i cieszyć się, że wszyscy robią mnie w ch...


Nie uważam, że zapłacenie 50E za rescue jest zrobieniem mnie w chu... jeżeli usługi są na odpowiednim poziomie, atmosfera wspaniała. Zrobieniem w chu... było by zapłacenie 1000E za ten Nobile, o którym kolega pisze... W ten sposób można powiedzieć, że wszyscy którzy kupują Porshe są robieni w chu... bo można kupić nowy samochód za 50k PLN.
Woo


Nie - w przypadku porsche płaci się za określony towar, wyjątkowo luksusowy - jego cena zawsze rządzi się swoimi prawami. Kite to nie towar luksusowy. Robieniem w ch... w przypadku porsche byłoby sprzedawanie go w Egipcie za 50 worków pieniędzy (owszem w luksusowym salonie) podczas gdy można je dostać za darmo w Hiszpanii, Francji i wielu innych miejscach, ale sprzedaż ma miejsce w salonie opla. Rozumiesz już o co chodzi :?:

Ale masz rację - zrobił się off-topic więc też wypadam z tematu i idę dalej walczyć z wiatrakami.

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 lip 2010, 13:14

RedSeaZone pisze: Myślę że sporo młodzieży byłoby zainteresowanej pracą. (za kurs kitea, wyżywienie i kieszonkowe)




Sądzę Mike że masz rację, natomiast sądzę również że sporo klientów i prowadzących szkoły mogłoby nie być zainteresowanych jakością usługi ;) Bo jednak motywacja polskiej i egipskiej młodzieży trochę się różni niestety ;)

Awatar użytkownika
Golla
Posty: 73
Rejestracja: 19 mar 2012, 10:03
Deska: su2
Latawiec: Cabrinha Convert
Postawił piwka: 1 raz
 
Post24 kwie 2012, 17:12

Jaka jest aktualnie cena pakietu za 1 tydzień za osobę w RSZ?

Awatar użytkownika
surfbabe
Posty: 689
Rejestracja: 17 lip 2005, 16:25
Deska: su2 custom
Latawiec: FX, nemesis
Lokalizacja: wwa
Postawił piwka: 47 razy
Dostał piwko: 29 razy
 
Post24 kwie 2012, 21:11


Miszuszu
Posty: 243
Rejestracja: 17 sie 2005, 22:43
Lokalizacja: Częstochowa
Kontaktowanie:
 
Post24 kwie 2012, 21:40

To ja mam pytanie do gosci od RSZ dlaczego jak na jednym sprzecie plywaja dwie osoby na zmiane to sa liczone x2 ?


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości

cron