Pomoc dla Pauli i Pluta . HORROR !

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
eska
Posty: 1700
Rejestracja: 05 maja 2004, 12:41
Lokalizacja: rumia
Postawił piwka: 51 razy
Dostał piwko: 30 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 paź 2010, 18:07

Pluto pisze:STOP!!! Jest już cała suma :D Dzięki wszystkim , muszę ochłonąć bo nie moge w to jeszcze uwierzyć. Nie ma to jak brać surferów. Jak ostygnę to napiszę :clap: :clap: :clap: :D :D :D


Powiedz nam czy trafił się jeden "sponsor" czy to z naszych drobnych składek :)

olla
Posty: 117
Rejestracja: 19 wrz 2005, 13:44
Lokalizacja: Sopot
 
Post28 paź 2010, 18:12

meeega! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Awatar użytkownika
konop
Posty: 657
Rejestracja: 31 sty 2009, 11:40
Lokalizacja: Łomża
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post28 paź 2010, 18:13

Jak jeden, to jakiś dobry ziomek.

Awatar użytkownika
Sz@jA
Posty: 410
Rejestracja: 08 wrz 2005, 18:43
Deska: nobile skywaker
Latawiec: cabrinha
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:
 
Post28 paź 2010, 18:18

Jestem z Was dumny :clap: :clap: :clap:

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 paź 2010, 18:19

napisz koniecznie jak to sie skończyło ? pozdro, Janek :D

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 paź 2010, 18:20

Ale akcja :shock:

:clap: :clap: :clap:

Shark Amator - czy nie chcialbys mnie zaadoptowac z cala najbizsza rodzina, zolwiem i psem :lol: :wink:

:thumb: :thumb: :thumb:

Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post28 paź 2010, 18:50

ta historia to dobry materiał na badania socjologiczne :)

akcja godna podziwu, ze względu na Waszą reakcję jak i postawę Pluta. pomijam fakt że Pluto stanął na wysokości zadania i jest przykładem że "słuszny cel uświęca środki" - nie wiem, czy będąc na jego/ich miejscu ogłosiłbym taki apel, ale widać sytuacja była dla niego bardzo podbramkowa.

sytuacja i smuci i cieszy... smuci, że normalnym, dobrym ludziom (nie rycydywa) zdarzają się takie beznadziejne sytuacje, a cieszy - że są jeszcze osoby gotowe do niesienia pomocy w dzisiejszym interesownym świecie ! :clap:

...chyba trzeba będzie jutro pochlać za 'happy end' :wink:

Awatar użytkownika
slawek
Posty: 932
Rejestracja: 22 sie 2005, 12:51
Lokalizacja: sopot/pisz
Postawił piwka: 18 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 paź 2010, 18:56

racja. myslalem, ze takie akcje sa mozliwe tylko na filmach. widac te srodowisko łączy ludzi wyjatkowych. chociaz wyglada na to, ze oklaski naleza sie glownie jednej osobie :clap:

yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 paź 2010, 19:35

Toż to szok :shock:

:clap: :clap: :clap:

Era się chowa!!! :mrgreen: TAKIE RZECZY TYLKO NA KITEFORUM :thumbsup: :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Zapp Brannigan
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2010, 19:37
 
Post28 paź 2010, 19:59

slawek pisze:racja. myslalem, ze takie akcje sa mozliwe tylko na filmach. widac te srodowisko łączy ludzi wyjatkowych. chociaz wyglada na to, ze oklaski naleza sie glownie jednej osobie :clap:


Mam podobne odczucia, bo zawsze mi się wydawało, że w Polsce znieczulica panuje, ale jak widać jak się chce to można :). Naprawdę zajebiście się cieszę, że tak to się skończyło i to w tak krótkim czasie

Awatar użytkownika
Emil
Posty: 66
Rejestracja: 26 cze 2006, 16:30
Kontaktowanie:
 
Post28 paź 2010, 20:54

GRATULACJE!!
wiedziałem że wszystko się dobrze skończy bo co jak co ale świat kajciarze zawsze sobie pomagają! :)
pozdrawiam!

kukiz
Posty: 48
Rejestracja: 01 paź 2010, 16:09
Deska: SU-2 BamBoo
Latawiec: Switchblade, edge, crossbow
Lokalizacja: Wolin
Kontaktowanie:
 
Post28 paź 2010, 21:41

Też jestem w szoku że tak szybko poszło!

Jeszcze dobrze nie stanąłem na desce a już się dobrze czuję w rodzinie kitesurferów :).

Pozdrowienia dla wszystkich co pomogli i tych co chcieli a nie zdążyli :D !

Paula
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2010, 21:06
 
Post28 paź 2010, 22:34

Witam Was wszystkich...
nie wiem od czego zacząć... to była sprawa, która ciągnęła się za mną od 2005 roku, ale tak naprawdę nie zdawałam sobie sprawy z konsekwencji. Wszyscy mówili, Paula płać po tyle ile masz, a Sąd na pewno będzie dla Ciebie przychylny. Niestety to było za mało... Oczywiście wyciągnęłam wnioski i nigdy więcej nie zrobię nic co jest niezgodne z prawem. Kiedy otrzymałam " bilet" do Leszna myslałam, że to już koniec. Że Pluto nie da rady z tą piątką dzieciaków, a nie jest z nimi lekko... Zbuntowana nastolatka, zwariowane małolaty, przedszkolak który wciąż pyta 'dlaczego?' i mały szkrab wołający ciągle "mama".
Kiedy dowiedziałam się, że Pluto napisał na KF, byłam wściekła i przerazona( co ludzie powiedzą) jednak Wasze posty mnie ujęły na maksa. To nie była prośba o pomoc w związku z chorobą czy innym dramatycznym nieszczęściem, Pluto prosił o pomoc dla swojej dziewczyny, która sama sobie narobiła syfu i musi za swoje błędy odpowiadać. Szczerze mówiąc to Pluto jako partner życiowy jest wielki, najlepszy i najukochańszy.
Zebrał dla mnie całą kasę i jutro rano jedziemy ją wpłacić, do tego wniosek o uchylenie kary i myślę, że przed swiętami będę mogła ten fragment życia oddzielić na osobną stertę... Jednak nigdy nie zapomnę Was wszystkich, którzy mi pomogli i będę to dobro przekazywać dalej, innym potrzebującym pomocy, jeśli nie finansowo to w inny sposób. Jestem pielęgniarką i studiuję ratownictwo medyczne więc mam nadzieję, że uratuję komuś życie i tak przyczynię się do szczęścia drugiego człowieka...
Chciałam podziękować wszystkim, tym którzy pomogli mi finansowo, ale również tym co nie mieli takiej możliwości i wsparli nas dobrym słowem...
Fuu1 dziękuję, że wrzuciłeś temat na forum główne, Yanosik Ty zareagowałeś natychmiastowo, Pablo, dzięki że nie zrzuciłeś tego tematu na offtopic, Eska dzięki za Siepływa, Filip Nazar za facebooka, myslałam że Cię zabiję jak to tam zobaczyłam... Jednak pomogło... Lepcio, buziak... Grubens, Ty wiesz... kupuj ogóra...Dzięki Wam inni też apelowali wśród swoich znajomych.
Mamy całą kwotę dzięki Wam wszystkim, tym co wpłacali po 30zł i tym co mogli więcej... Było Was 75 osób.
Brakujacą kasę pożyczył nam najpierw Color1, żebym mogła jutro wpłacić z dogodnymi warunkami spłaty- dziekuję na maksa razy tysiąc, jednak po wpłynięciu kasy od Color1 dostaliśmy wiadomość od Sharka, że wpłacił podobną kwotę...
Nie dziekuję tylko jednej osoby, bo bez Waszego zaangazowania nikt oprócz Was by się o ty nie dowiedział.
Jeszcze do mnie to nie dociera, bo otarłam się o więzienie, a Wy nie pozwoliliście mi dotknąć całą sobą.
Każdy z Was otrzyma indywidualnie podziękowania pocztą...
Pluto dziękuję jesteś niesamowity....

Pozdrawiam, Paula

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Awatar użytkownika
smithpl
Posty: 194
Rejestracja: 19 cze 2007, 14:29
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post28 paź 2010, 22:41

No wlasnie, ja lece po suchara :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

No to teraz spokoju życzę...

yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 paź 2010, 22:46

:thumb: Ucałuj Dzieciaki i tego Twojego Szalonego Faceta od nas wszystkich :thumbsup:


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości