Nowy trapez

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
Adamski_Ustka
Posty: 418
Rejestracja: 04 sie 2003, 11:20
Lokalizacja: Ustka
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post05 sty 2004, 15:02

Witam wszystkich !
Ostatnio oglądając TV trafiłem na relację z jakiś zawodów. Był tam chłopaczek miał jakieś 14 lat i pływał w trapezie z obręczą w koło siebie. Czy ktoś cos takiego już widział albo pływał na czymś takim ? Czy jest coś takiego dostępne u nas w kraju ?
Może ktoś ma rysunek bo ja z kolegą mamy imadło w garażu i bymy se to wustrugali ale nijak se tego nie możem wykoncypować jak to idzie się na tym obkręcać. :D

Awatar użytkownika
Adamski_Ustka
Posty: 418
Rejestracja: 04 sie 2003, 11:20
Lokalizacja: Ustka
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post05 sty 2004, 15:04

Aaaa i bredni mi tu nie pisać bo ja taki głupi nie jestem, a i kursa mam pokończone.

Awatar użytkownika
ZAK
Posty: 961
Rejestracja: 05 sie 2003, 23:30
Lokalizacja: Gdańsk,Warszawa, Koniec Świata
Kontaktowanie:
 
Post05 sty 2004, 15:52

W takim haku handle pass to bułka z masłem. Masz Kiedys była o tym mowa na forum z augustyny.

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 sty 2004, 16:19

Z pewnością musiałeś widzieć Aarona Hadlowa na początku 2003 roku. Z tego co pamiętam to były wtedy niezłe kontrowersje jak punktować tego typu handle-passy. Wygląda na to że pomysł jednak nie zyskał na popularności i teraz wszyscy raczej mocują leasha z tyłu trapezu i do chicken loopa.

Obrazek

Więcej fotek:
prev140.jpg
prev141.jpg

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 sty 2004, 19:51

A juz miałem o nim ( Aronie ) takie dobre zdanie, jego triki zaczeły mnie krecic az tu taki delikatnie mówiąc słaby news.
Szkoda :(

MirekS
Posty: 114
Rejestracja: 03 paź 2003, 22:28
 
Post05 sty 2004, 23:39

Adamski_Ustka pisze:Witam wszystkich !
Ostatnio oglądając TV trafiłem na relację z jakiś zawodów. Był tam chłopaczek miał jakieś 14 lat i pływał w trapezie z obręczą w koło siebie. Czy ktoś cos takiego już widział albo pływał na czymś takim ? Czy jest coś takiego dostępne u nas w kraju ?
Może ktoś ma rysunek bo ja z kolegą mamy imadło w garażu i bymy se to wustrugali ale nijak se tego nie możem wykoncypować jak to idzie się na tym obkręcać. :D


Cześć,
tę obręcz dla Arona Hadlow'a zrobiła firma Catapult z RPA, która go sponsoruje i na której deskach pływa. Ponoć maja to w ofercie. Wiosną napisał do nich kolega, ale nie doczekał sie od nich odpowiedzi :(
Spróbuj , moze Tobie sie uda.
Aron juz nie uzywa tej obreczy-robi doskonałe HP-y bez jej pomocy, ale z pewnościa przydała sie w poczatkowej fazie nauki 8)
Pozdrawiam :D


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości