Spam - pablo zrób coś z tym !!

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
kite24.pl
Posty: 5582
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:42
Deska: SU-2
Latawiec: Gin Cannibal
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 29 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 wrz 2011, 12:34

Pablo pojawia się tyle spamu że szok > Zrób coś z tym ! Bo załamka !

Awatar użytkownika
przemjas
Posty: 2566
Rejestracja: 21 lis 2006, 13:54
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: SS RPM 10m
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 18 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 wrz 2011, 12:39

:clap:

zgadzam się.Ostatnimi czasy zrobiło się dużo spamu.
ale gdzieś już Pablo pisał że na dniach postara się coś zrobić, oby było to szybko bo odechciewa się czasami nawet przeglądać forum :(

Awatar użytkownika
slawek
Posty: 932
Rejestracja: 22 sie 2005, 12:51
Lokalizacja: sopot/pisz
Postawił piwka: 18 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 wrz 2011, 13:04

Trzeba się przyzwyczaić. Admin usunie spam a za miesiąc będzie to samo i tak w kolko już od paru miesięcy.

Piekarz
Posty: 179
Rejestracja: 28 lip 2008, 12:34
Deska: Nobile T5 2010
Latawiec: Cabrinha Switchblade 12m
Lokalizacja: Pruszków
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post20 wrz 2011, 15:33

kiedys nie było tyle tego shitu. jakos ostatnio sie to nasiliło!! no ale dzisiaj rano to ten shit chyba w kazdym ostatnim temacie w prawie kazdym dziale był. :x

bart_dr
Posty: 387
Rejestracja: 23 cze 2008, 13:35
Lokalizacja: bdg
 
Post20 wrz 2011, 19:06

jakies typowo polskie pytania przy rejestracji np rok wojny pod grunwaldem, ruskie sie nie polapia heheh,
albo bardziej hardcorowo jak na angielskim forum , gdzie admin sam decyduje o rejestracji" nowych uzytkownikow:)

Awatar użytkownika
Krzysztof-L
Posty: 1061
Rejestracja: 23 lip 2009, 20:17
Deska: NHP
Latawiec: Ozone
Lokalizacja: Wisła Wielka
Postawił piwka: 47 razy
Dostał piwko: 37 razy
 
Post21 wrz 2011, 09:48

i read only dla gości

Awatar użytkownika
nuttin
Posty: 70
Rejestracja: 05 wrz 2009, 22:17
Deska: Joke 134
Latawiec: WH Smoke, Boss
Lokalizacja: Kato
 
Post21 wrz 2011, 14:24

bardziej hardcorowo jak na angielskim forum , gdzie admin sam decyduje o rejestracji" nowych uzytkownikow:)


Dokładnie! Przecież to się nie da, ile tego shitu jest wszędzie. A praca nad większym zabezpieczeniem forum to raczej chyba nic trudnego..

Awatar użytkownika
Wiktorek
Posty: 715
Rejestracja: 02 sty 2004, 09:34
Deska: Skywalker, OR Mako!
Latawiec: RRDs, Rally
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 11 razy
 
Post21 wrz 2011, 14:50

Jak czytam wasze posty, to wydaje mi się, że płacicie i wymagacie. A płacicie?
Myślę, że można grzecznie POPROSIĆ o usunięcie spamu. O ile wiem Pablo robi to "hobbystycznie", mylę się?
Jakoś nie widzę propozycji: wiem jak, to zrobić, dajcie tylko znać, a poświęcę swój wolny czas na zabezpieczenie forum.
Pablo proponuję wprowadź możliwość umieszczania płatnych reklam na forum, będziesz miał na piwo przy "charytatywnej" pracy.
Z drugiej strony gratuluję cierpliwości, przy czytaniu takich tematów. Ja już dawno rżnąłbym to w kąt.

EDIT:
Nie chce mi się podbijać tematu, ale nie lubię impertynencji, stąd nie mogę pozostawić inteligentnego postu (poniżej):
bart_dr pisze:co ty majaczysz, nikt tu niczego nie wymaga tylko zwraca uwage i podsuwa pomysly,

A bart_dr to nawet obraża innych i do tego nie umie czytać:
Zrób coś z tym ! Bo załamka !

i do tego tytuł postu:
Spam - pablo zrób coś z tym !!

Ciekawy sposób na "zwracanie uwagi".

bart_dr pisze:typowo wiesniacko-polskie zachowanie.

Typowo polskie i wieśniackie jest zatem kiteforum.com, pomyśl następnym razem, zanim napiszesz. Mają fundusze, nie mają spamu. Jakoś reklamy tam mnie nie przeszkadzają. Ale owszem, jestem mieszkańcem "polskiej wsi", co mnie jednak nie upoważnia do zniżania się do twojego poziomu.

Ludzie, nie potraficie już dyskutować na poziomie - na argumenty nie na epitety?
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2011, 22:07 przez Wiktorek, łącznie zmieniany 1 raz.

bart_dr
Posty: 387
Rejestracja: 23 cze 2008, 13:35
Lokalizacja: bdg
 
Post23 wrz 2011, 17:03

Wiktorek pisze:Jak czytam wasze posty, to wydaje mi się, że płacicie i wymagacie. A płacicie?
Myślę, że można grzecznie POPROSIĆ o usunięcie spamu. O ile wiem Pablo robi to "hobbystycznie", mylę się?
Jakoś nie widzę propozycji: wiem jak, to zrobić, dajcie tylko znać, a poświęcę swój wolny czas na zabezpieczenie forum.
Pablo proponuję wprowadź możliwość umieszczania płatnych reklam na forum, będziesz miał na piwo przy "charytatywnej" pracy.
Z drugiej strony gratuluję cierpliwości, przy czytaniu takich tematów. Ja już dawno rżnąłbym to w kąt.


co ty majaczysz, nikt tu niczego nie wymaga tylko zwraca uwage i podsuwa pomysly, wejdz sobie do dzialu latawce to zobaczysz o co chodzi, jak widac gdybys ty byl adminem to zapewne za kazde wejscie na forum wprowadzilbys winiety lol. typowo wiesniacko-polskie zachowanie.

Awatar użytkownika
fabi
Posty: 288
Rejestracja: 28 gru 2006, 01:04
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
 
Post23 wrz 2011, 17:41

Wejdz sobie do działu latawce.. dobre sobie więcej tam spamu niż normalnych ogłoszeń. a gdyby tak spolszczyć posty i wątki ?, większość tch spamów jest po angielsku i rosyjsku, chociaz nazwa wątku po polsku pewnie cos by już dała

Awatar użytkownika
slawek
Posty: 932
Rejestracja: 22 sie 2005, 12:51
Lokalizacja: sopot/pisz
Postawił piwka: 18 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 wrz 2011, 22:42

what pisze:Wiem że to wygoda że nie trzeba się logować żeby odpisywać (w niektórych) działach ale powoduje to inwazję botów na forum co skutkuje postami o viagrze :lol:
Może chociaż CAPTCH'a?
http://pl.wikipedia.org/wiki/CAPTCHA

Awatar użytkownika
fabi
Posty: 288
Rejestracja: 28 gru 2006, 01:04
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
 
Post23 wrz 2011, 23:08

Na forum w dziale latawce wreszcie zmiany....ktoś sprzedaje rower.

Awatar użytkownika
fabi
Posty: 288
Rejestracja: 28 gru 2006, 01:04
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
 
Post25 wrz 2011, 08:24

Następne komercyjne ogłoszenie w dziale latawce...o sukienkach, chyba czytaja nasz temat, bo tym razem tytuł po polsku.

Barosz21
Posty: 528
Rejestracja: 01 gru 2007, 12:15
Deska: SU-2 Warcraft
Latawiec: Zeeko Krush
Lokalizacja: Szczecin/Piła
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post25 wrz 2011, 08:45

Ciężka sprawa strasznie:/ Admin nie podoła sam ob trzeba by było tego fleta co to pisze usuwać do bólu.
Może admin da komuś jeszcze mozliwośc usuwania postów. Oczywiście komuś zaufanemu kto nie zrobi burdelu na forum.
TAki admin antyspamer w kazdym dziale :thumbsup: Będzie tylko właził i ciał wszystkie zagraniczne wklejki na forum.
Oczywiscie to tylko propozycja. Jak jest głupia bo czegoś nie przemyślałem to ją olejcie :doh:

Awatar użytkownika
smithpl
Posty: 194
Rejestracja: 19 cze 2007, 14:29
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post25 wrz 2011, 23:04

trzeba forum ustawic tak aby blokowalo - da sie + modzi do sprzatania resztek...


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości