Wniosek o nagrodę Fair Play dla Tomka Bieleckiego

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
jacekdaktera
Posty: 542
Rejestracja: 17 sty 2005, 20:07
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 30 razy
 
Post26 wrz 2011, 23:34

Chciałem prosić Organizatora zawodów MP Wave o przyznanie Tomkowi Bieleckiemu ufundowanej przeze mnie nagrody jako nagrody Fair Play.

Uzasadnienie.
Tomka Bieleckiego miałem przyjemność spotkać przypadkowo po raz trzeci w życiu na zawodach MP Wave w Łebie.
1. Niecałą minute po rozpoczęciu hitu, w którym startowałem z powodu awarii technicznej latawca rozpocząłem spływ do brzegu z trudem utrzymując go nad wodą.
Wkrótce znalazłem się około 500 m poniżej linii startu w sytuacji patowej. Wiatr około 30 węzłów i latawiec kompletnie niestabilny w powietrzu. Po pewnym czasie
szukając bezpiecznego sposobu wydostania sie z opresji dostrzegłem zbliżającego się biegiem po piachu jednego z zawodników. Pomocy udzielił mi Tomek Bielecki.
Ale nie tylko tej bieżacej. Tomek przekonał mnie, że warto podjąc próbę powtórnego startu. Chwycił mój latawiec i deskę i ruszył biegiem na linie startu. Ledwo
mogłem za nim nadążyć . Następnie ubrał mnie w swojego kita i wypuścił na wodę. Pozostało mi niewiele czasu i hit przegrałem. Kiedy wróciłem okazało się, że w
międzyczasie Tomek napompował mi latawiec i podłączył linki .
2. Do swojego hitu Tomek , jak i część zawodników przygotowywała się powyżej, na nawietrznej,linii startu. Przy kolejnym manewrze stracił deskę, którą fala w szybkim
tempie pognała w strefę zawodów w obszar, strefy zawodów, w którym pływali zawodnicy. Tomek nie chcąc komplikować zawodnikom prób złapania fali poprzez swoją
obecnośc swoja obecnością -kite, linki,poszukiwanie deski,najkrótsza drogą splynął do brzegu i stamtąd szukał miejsca, gdzie prąd i fale wyrzucą ją na
brzeg.Tam też pytał o deskę wielu osób , w tym i mnie.Ale przyznam , że skołowany własną przygodą i nie najlepsza formą, co można było zauważyć, gorączka, twarz
oklejona plastrami zlekceważyłem jego pytanie, prośbę o pomoc . Tomek stracił deskę.

Oceniam, że te opisane dwa przypadki dają podstawę do przyznania Tomkowi nagrody Fair Play będącą od nas hołdem dla niego jego sportowego zachowania.
Jesli ktoś ma kontakt z Tomkiem proszę Go powiadomić , że chciałbym się z nim skontaktować.

Defrag
Posty: 102
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:49
 
Post27 wrz 2011, 00:29

Nie maja e-maila? ;o

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 wrz 2011, 09:20

Popieram w 100 %

Takie zachowanie pokazuje że zawody o NAWET o najwyższą stawkę powinny się odbywać w TAKIEJ właśnie atmosferze i oto w TYM wszystkim chodzi :)

Przede wszystkim KITESURFING a "zawodowa" spina jest ważna TYLKO dla "zawodowców ":wink:

pozdro , Janek

Awatar użytkownika
eska
Posty: 1700
Rejestracja: 05 maja 2004, 12:41
Lokalizacja: rumia
Postawił piwka: 51 razy
Dostał piwko: 30 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 wrz 2011, 10:14

Maila mają ale są na wakacjach, tak więc Papa Dakti musisz wyczekać jakieś 3 do 4 tygodni na odzew organizatorów :)

maski.
Posty: 160
Rejestracja: 03 mar 2011, 14:24
Lokalizacja: olsztyn kite24.pl
 
Post27 wrz 2011, 14:44

popieram wniosek jacka :thumbsup: dobry pomysł

jacekdaktera
Posty: 542
Rejestracja: 17 sty 2005, 20:07
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 30 razy
 
Post27 wrz 2011, 16:46

Dziekuje wszystkim. Mam juz telefon do Tomka. Jego szansa rośnie wraz z Waszym poparciem na kf , ale nie n mojej skrzynce. Pozdro.

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 paź 2011, 10:45

elo Jacku . Jak to sie zakończyło ?

jacekdaktera
Posty: 542
Rejestracja: 17 sty 2005, 20:07
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 30 razy
 
Post03 paź 2011, 15:39

Cześć.Nagrodę przyznaje Organizator. Nie znam Jego stanowisk w tej sprawie. Eska napisała, że Łukasz jest na wyjeżdzie.Czekamy. pozdro.

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 paź 2011, 18:28

Oczywiscie nie ma na co czekac :) Nagrode przyznajemy, jesli trzeba to nawet medal z ziemniaka bedzie :)

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 paź 2011, 17:34

Wracając do tematu, na wniosek Jacka Daktery współnie z firmą Cabrinha pragniemy przyznać nagrodę Tomkowi, któremu pozostawiamy możliwośc wyboru między trapezem a plecakiem Cabrinha.

Gratulujemy postawy i "normalnego", wyluzowanego i uczciwego podejścia do zawodów.

tomek.b
Posty: 9
Rejestracja: 08 lip 2007, 21:38
 
Post26 paź 2011, 23:36

Wielkie dzieki: jackowi, że mu sie chciało zauważyć i łukaszowi oraz cabrinha za nagrodę rzeczową (trapez).
W sumie wystarczyło przybicie piątki na plaży.
Mam nadzieję, że promowanie takich postaw spowoduje fakt, że gdy następnym razem ktoś z naszych bedzie mielony w przyboju albo walczył o latawkę na kołkach falochronu ktoś inny poprostu pobiegnie mu z pomocą ... nawet na zawodach.
Jeszcze raz: dziękuje.

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post27 paź 2011, 09:40

Pozazdroscic postawy Tomek :thumb: :clap:
Ps; szkoda ze tak malo fundatorow i nikt na forum glownym nie pisze o kazdym przejawie normalnosci ...W sumie wystarczyło przybicie piątki na plaży... :thumbsup:

Daktikiteboarding
Posty: 14
Rejestracja: 28 paź 2011, 13:26
Deska: XenonBoards
Latawiec: Ozone
 
Post05 lis 2011, 23:29

Dzięki Organizatorowi za uznanie zasadności mojego wniosku i nagrodzenie postawy Tomka Bieleckiego nagroda Fair Pay.Tak jak obiecałem wcześniej ufundowaną przeze mnie nagrodę przekaże do dyspozycji Organizatora w najbliższych dniach. Pozdro.

Daktikiteboarding
Posty: 14
Rejestracja: 28 paź 2011, 13:26
Deska: XenonBoards
Latawiec: Ozone
 
Post05 lis 2011, 23:33

Sorry. Napisałem z Tomka adresu. Widocznie korzystał z mojego komputera i nie wylogował sie czego nie zauważyłem. Odpowiedz oczywiście powinna być z adresu użytkownika- jacekdaktera. Pozdro.

tomek.b
Posty: 9
Rejestracja: 08 lip 2007, 21:38
 
Post10 gru 2011, 17:44

chyba na zakończenie tego wątku...wielkie dzieki dakti za super niespodziankę
dyplomik na ścianę, a przewodnik po spotach europy na stolik koło łóżka...do wędrowania palcem po mapie przed snem :) :thumb:

Obrazek

Obrazek


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości