Wrześniowe spotkania kiteowe - plaża Gdańsk-Brzeżno

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 sie 2003, 18:04

Jak wiecie ,we Wrześniu są najlepsze wiatry , morze nie jest jeszcze zimne. Mam pomysł zorganizowania wspólnych pływan, zabaw i konsultacji na plaży w Brzeżnie. Co wy na to?
Ps. Dla przyjezdnych może załatwiło by się jakiś nocleg... :D

Awatar użytkownika
joosiboy
Posty: 187
Rejestracja: 27 lip 2003, 21:03
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontaktowanie:
 
Post11 sie 2003, 18:21

Oferta interesujaca!!! Zobaczymy czy beda jeszcze jacys chetni ...

Ryba
Posty: 130
Rejestracja: 10 sie 2003, 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post11 sie 2003, 19:00

chetni zawsze beda, tylko konkretow potrzeba i zdecydowania w postepowaniu, ja bym proponowal zorganizowac cos regularnego, a nie tylko pojedyncze wypady. :)

Leeloo
Posty: 861
Rejestracja: 08 sie 2003, 09:07
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 10 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 sie 2003, 22:48

Elo, jestem za. bo nie zawsze chce sie jechac na polwysep.

Dr Eutanator
Posty: 661
Rejestracja: 01 sie 2003, 08:15
 
Post12 sie 2003, 08:11

Z pewnością zawitam w tym waszym Brzeżnie. :)
Zawsze to trochę bliżej niż na półwysep, a chętnie też poznam jakieś nowe miejsce. Jak tylko będzie wiało to będę pewnie przyjeżdżał w każdy weekend. Ze znajomymi chcemy pływać maksymalnie długo. Do końca października, a jak sie da wytrzymać, to jeszcze dłużej. A morze o tej porze roku jest bardzo fajne...

Diro
 
Post12 sie 2003, 12:11

Cześć !!

Cieszy mie że ktoś do mnie dołączy w jesiennych pływankach na plaży w Brzeźnie, gdy zejdą z plaży plazowicze. Mieszkam ok. 300 m od plaży i chetnie pomogę w organizowaniu takich spotkań.

Pozd
Diro

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 sie 2003, 13:09

Ho, HO, Ho, ... nie spodziewałem się tak entuzjastycznego odzewu ! Cieszę się bardzo. Faktycznie na półwysep trzeba czasami jechać nawet 2 godz, dlatego wybrałem Rewe, bo jest bliżej, ale jeśli Wrześniowe spotkania w Brzeźnie by wypaliły to była by to rewelka! Postaram się aby doszły do skutku mam nadzieję że z Waszą pomocą. Np. Parę miejsc (3-4)noclegowych znalazło by się u mnie w domu a w ogródku miejsca jest na kilka namiotów.(mieszkam 300m od plaży).Jeśli ktoś jest przy kasie polece kilka hoteli tuż przy plaży.

pozdrowienia fuu1

Awatar użytkownika
apache_board
Posty: 495
Rejestracja: 07 sie 2003, 11:45
Lokalizacja: wawa-ochota
Kontaktowanie:
 
Post12 sie 2003, 14:14

fuu1 pisze:Ho, HO, Ho, ... nie spodziewałem się tak entuzjastycznego odzewu ! Cieszę się bardzo. Faktycznie na półwysep trzeba czasami jechać nawet 2 godz, dlatego wybrałem Rewe, bo jest bliżej, ...
fuu1


Czesc !

Pewnie ze jest super kiedy mozna sie spotkac i razem poplywac ale czy pomyslelismy o ludziach ktorzy zaczynaja i pewnie tez chcieliby tego zakosztowac. Czasami potrzebuja zsiasc z dechy zeby zrobic zwrot, prawda? Jak wyglada woda w tym miejscu ? Nigdy tam nie bylem, jak daleko od brzegu jest plycizna na ktorej beda mogli sobie w razie czego poradzic. Ja z tego wzgledu bylbym za zatoka Pucka i dla wytrawnych bedzie plywanko i dla zaczynajacych nie bedzie problemu z rozwijaniem swych talentow...

pozdrawiam
Apache :jive:

ps ale dostosuje sie do wiekszosci

Leeloo
Posty: 861
Rejestracja: 08 sie 2003, 09:07
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 10 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 sie 2003, 15:23

faktycznie warunki wodne sa wazne. sama zaczynam dopiero szalec i wiecej czasu spedzam w wodzie niz na desce.
pozdro

fuu11
 
Post12 sie 2003, 15:23

Również dopiero zaczynam! Wrześniowe spotkania byłyby nie tylko wspólnymi pływaniami ale również nauką i radami, których potrzebuje kazdy kaiciarz, nawet gdy sobie nieżle radzi. Wszystko w formie prywatnej imprezki, bez kosztów kursów itp. Jeśli chodzi o akwen to na pewno nie jest łatwy ale jak juz pisałem można pływać wzdłuż plaży kilkanaście metrów od brzegu przy płn- zach wiatrach wiejących zwykle o tej porze roku.

Pozd. Fuu1 :wink:

Dr Eutanator
Posty: 661
Rejestracja: 01 sie 2003, 08:15
 
Post12 sie 2003, 15:27

chłopaki, do września to wy już będziecie nieźle szmigać, tak więc o płytką wodę tak sie nie martwcie :pray:

Awatar użytkownika
ZAK
Posty: 961
Rejestracja: 05 sie 2003, 23:30
Lokalizacja: Gdańsk,Warszawa, Koniec Świata
Kontaktowanie:
 
Post12 sie 2003, 16:26

Ja jestem oczywiście za spotkaniem. Chociaż mieszkam w Brzeźnie to bardziej proponowałbym na miejsce spotkania Stogi. Nie jestem do końca przekonany czy z dniem 1 września ludzie znikną z plaży. Będą leżeć ale w mniejszej ilości. Do tego dochodzą jeszcze spacerowicze, dzieci ,psy itp. W brzeźnie jest fajnie ale nie dla początkującego(a taki też jestem) a w szczególności przy wiaterkach z pólnocy. Plaża ma jakieś 25-30m i jak coś pójdzie nie tak jak trzeba to lądujesz z latawcem na wydmach gdzie drzewa, krzaki i ostre róże. Windsurfing ok ale dla kita trzeba wiecej miejsca a w szczególności jak ma nas być kilka osób. Polecam Stogi bo tam plaża ma 60-70m + 20m wydm gdzie tylko trawka rosnie i jak latawiec tam wpadnie to nic mu się nie stanie. Spacerowiczów niewiele bo to nie jest w centrum tylko z 2km dalej.
Co do mielizny to jak tam tylko pojadę to sprawdzę i dam znać.

Pływanko na stogach a wieczorne piwko na budach w brzeźnie.

Pozdrówka

Awatar użytkownika
ZAK
Posty: 961
Rejestracja: 05 sie 2003, 23:30
Lokalizacja: Gdańsk,Warszawa, Koniec Świata
Kontaktowanie:
 
Post12 sie 2003, 16:31

Jeszcze jedno.
Może w sobotę spotkamy sie na stogach (oczywista jak będzie wiało) i zbadamy teren?

Ryba
Posty: 130
Rejestracja: 10 sie 2003, 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post12 sie 2003, 16:58

Co prawda ja nie plywam, bo jeszcze sprzetu nie mam ale na ladzie latam i zgadzam sie z kolega ze stogi maja lepsza plaze, poza tym piasek jest o wile czystszy, wiec jakby kogos pociagnelo nie byloby zmartwien o kontuzje. Co do spotkania w sobote to sie zastanawiam czy nie jedziecie do juraty na kamikazecup, bo to przeciez to w ten weekend. pozdrowionka

Awatar użytkownika
apache_board
Posty: 495
Rejestracja: 07 sie 2003, 11:45
Lokalizacja: wawa-ochota
Kontaktowanie:
 
Post12 sie 2003, 17:05

Dr Eutanator pisze:chłopaki, do września to wy już będziecie nieźle szmigać, tak więc o płytką wodę tak sie nie martwcie :pray:


Hi!

zrobmy moze cos jak ankiete gdzie chcemy sie spotkac, Ja proponuje Hel. :notworthy: a jesli sa ambitniejsi do plywania to beda mogli ma morzu poplywac w okolicach plw hel . morza jest ci dostatek wiec i dla gimnazjum bedzie miejsce a i przedszkolaki beda zadowolene ...
hi hi hi

pozdrawiam
Apache


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości