Sportowiec roku - pomysł na cykliczną imprezę

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
przemjas
Posty: 2566
Rejestracja: 21 lis 2006, 13:54
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: SS RPM 10m
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 18 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 gru 2011, 12:27

Pablo pisze:
RadekSz. pisze:gdzie mamy wrzucać nasze propozycje wideo i foto do konkursu? I jaki termin dostarczania prac?

Pozdro
Radek


ja już pracuję nad stroną, więc cierpliwości :)


:clap: :clap: :clap:
Widać część się bierze do pracy a nie zbędnego marudzenia. Tak trzymać

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2011, 12:29

mleczny pisze:No i wiadomo kazdy glosujący płaci składke na diety dla jury :mrgreen: :clap:


Nie doczytałem jeszcze do końca, ale popieram wątek przedmówcy :mrgreen: (to była chyba 2 strona)

jacekdaktera
Posty: 542
Rejestracja: 17 sty 2005, 20:07
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 30 razy
 
Post31 gru 2011, 18:55

Witajcie jeszcze w Starym roku, ale czy już można głosować, czy też trwa ciągła przepychanka o racje. Pozdro.

Awatar użytkownika
RadekSz.
Posty: 104
Rejestracja: 24 paź 2011, 17:59
Deska: SU-2
Latawiec: Flexifoil
Lokalizacja: Koszalin
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post01 sty 2012, 17:27

jacekdaktera pisze:Witajcie jeszcze w Starym roku, ale czy już można głosować, czy też trwa ciągła przepychanka o racje. Pozdro.


Cały czas jest ta ankieta ale mało ludzi odpowiedziało, jest zaledwie 20 odpowiedzi. I nie wiem co z tym fantem zrobić. Publikować czy czekać ?

Pozdro
Radek

jacekdaktera
Posty: 542
Rejestracja: 17 sty 2005, 20:07
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 30 razy
 
Post01 sty 2012, 19:39

Cześc. Napisz proszę linka do ankiety. Pozdro.

Awatar użytkownika
RadekSz.
Posty: 104
Rejestracja: 24 paź 2011, 17:59
Deska: SU-2
Latawiec: Flexifoil
Lokalizacja: Koszalin
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post01 sty 2012, 21:14


gredy
Posty: 1169
Rejestracja: 29 sty 2011, 21:17
Latawiec: Best
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post01 sty 2012, 22:00

Witam moim zdaniem ta ankieta dla takiego zwykłego zjadacza chleba który nie żyje z kite jest zbyt trudna.Może zbyt krótko mam do czynienia z tym sportem, nie jestem w stanie sypać odpowiedziami (nazwiska,osoby,wydarzenia) na pytania zawarte w tej ankiecie. Prawdopodobnie duża część ludzi chcąca ją wypełnić odpuszcza ,nie mając konkretnych nominacji przypisanych do każdej kategorii,dla tego jest tak mało wypełnień.20 odpowiedzi na ponad 3500 odwiedzin tego wątku to mizerny wynik.Moim zdaniem skoro to wszystko dzieje się na KF administrator powinien wybrać powiedzmy 10 kategorii (oby tylu sponsorów sie znalazło :wink: ).Forumowcze powinni zgłaszać nominacje (filmiki,osoby,wydarzenia itp itd )do konkretnej kategorii a pod koniec roku (określony termin)każdy do tej daty zarejestrowany użytkownik KF mógłby oddać po jednym głosie w każdej wcześniej ustalonej przez administratora klasie na nominację. :thumb: .Wydaje mi się że jakoś tak czy podobnie powinno to wszystko wyglądać.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
RadekSz.
Posty: 104
Rejestracja: 24 paź 2011, 17:59
Deska: SU-2
Latawiec: Flexifoil
Lokalizacja: Koszalin
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post01 sty 2012, 22:24

gredy pisze:Forumowcze powinni zgłaszać nominacje (filmiki,osoby,wydarzenia itp itd )do konkretnej kategorii

Ankieta jest w tym celu właśnie, jak już pisałem wcześniej. :thumbsup:

gredy pisze:Witam moim zdaniem ta ankieta dla takiego zwykłego zjadacza chleba który nie żyje z kite jest zbyt trudna.Może zbyt krótko mam do czynienia z tym sportem, nie jestem w stanie sypać odpowiedziami

:idea: To w takim razie możemy zebrać wyniki i stworzyć ankietę z pyt zamkniętymi z osobami,wydarzeniami z poprzedniej. To na pewno w jakimś stopniu ułatwi wybór.

Pozdro
Radek

Awatar użytkownika
RadekSz.
Posty: 104
Rejestracja: 24 paź 2011, 17:59
Deska: SU-2
Latawiec: Flexifoil
Lokalizacja: Koszalin
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post09 sty 2012, 21:19

Z barku większego zainteresowania ankietą udostępnię wyniki. Łącznie oddano 32 głosy (licząc pełne i niepełne odpowiedzi)
Kategoria 1
Obrazek

Kategoria 2
Obrazek

Kategoria 3
Obrazek

Kategoria 4
Obrazek

Kategoria 5
Obrazek

Kategoria 6
Obrazek

Kategoria 7
Obrazek

Kategoria 8
Obrazek


Link do wyników w xls/xlsx http://www.speedyshare.com/file/fxe3P/wyniki.rar

Już do was pozostaje decyzja co z tym fantem robimy dalej, mam nadzieję ,że się dokończymy ten konkurs ;]
Pozdro
Radek

kuna
Posty: 3
Rejestracja: 03 lut 2012, 14:33
Deska: Nobile
Latawiec: Naish
 
Post03 lut 2012, 14:44

Temat umarł bo Janek Lisewski został kitesurferem roku ? :lol:

Chyba nie oto chodziło szanownemu gremium z PSKite :lol: . Bo wszyscy wiedzą jaki ma do Was "stosunek" :wink:

Jak tak dalej będziecie ściemniać to gwarantuje że będzie więcej zwolenników NZWK kolegi Rolnika :D

jacekdaktera
Posty: 542
Rejestracja: 17 sty 2005, 20:07
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 30 razy
 
Post03 lut 2012, 16:53

Namawiam czytelników tego postu do oddania głosu na "naszego" w Plebiscycie ogłoszonym przez M Warszawę, bez względu na to czy są za czy przeciw. Link na sieplywa lub bezpośrednio :

http://konkursy.um.warszawa.pl/najlepsz ... owiec-2011

Pozdro.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 lut 2012, 13:03

kuna pisze:Temat umarł bo Janek Lisewski został kitesurferem roku ? :lol:



traaafneee :thumb:

..właśnie zauważyłem , że zostałem ..3cim kitesurferem roku :lol:
ex-equo w szacownym gronie czołówki ŚWIATOWEJ Karoliną i Błaszkiem, a przed choćby Asią, Niebrzydkim czy Juniorem..
TOŻ TO JAKAŚ PODPIERDÓŁKA :doh: :hand: :lol:
składam veto - i wnoszę o nietraktowanie tego poważnie :hand:
..tudzież, zrzekam się głosów na rzecz kogoś kto ich "potrzebuje" :wink:

pzdr
Ostatnio zmieniony 04 lut 2012, 14:09 przez Ziomek., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 lut 2012, 13:46

kuna pisze:Temat umarł bo Janek Lisewski został kitesurferem roku ? :lol:

Umarł na KF.pl dzięki takim komentarzom doświadczonych analityków sceny KS jak Ty :lol:
Wypełniłeś ankietę?

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 lut 2012, 21:24

kuna pisze:Temat umarł bo Janek Lisewski został kitesurferem roku ? :lol:

Chyba nie oto chodziło szanownemu gremium z PSKite :lol: . Bo wszyscy wiedzą jaki ma do Was "stosunek" :wink:

Jak tak dalej będziecie ściemniać to gwarantuje że będzie więcej zwolenników NZWK kolegi Rolnika :D

Proszę mnie w TO nie mieszać! PSkit jak widać sami trakują mało poważnie swoje dzialania w tym kierunku i nie wynika z tego żaden konkret więc tak trzeba to traktować. Nie mnięj dziękuję Wszystkim glosującym . To miło. Pozdrowienia. Janek.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 lut 2012, 16:58

MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:Proszę mnie w TO nie mieszać! PSkit jak widać sami trakują mało poważnie swoje dzialania w tym kierunku i nie wynika z tego żaden konkret więc tak trzeba to traktować.

Reasumował Mistrz... :lol: "Kierunek, poważne swoje działania, konkret" i na koniec logiczna i precyzyjna wskazówka jak należy "to" traktować :doh:
Czy ktoś bez uprzedzeń i pryszczy na mózgu może powiedzieć o co chodzi Mistrzowi lub analitykowi sceny KS o ksywce kuna?

Do Ciemnogrodu:
Proszę czytać powoli:
Ja,
Marek Rowiński,
powszechnie znany tutaj jako BraCuru,
wpadłem na pomysł,
aby zrobić roczny plebiscyt jakiego jeszcze nie było w polskim środowisku KS.

Z zapałem podzieliłem się pomysłem na tym forum licząc na wspólne dopracowanie zasad.
Pomysł spodobał się wszystkim włącznie z rolniczym ciemnogrodem ale niestety ciemnogród zaczął swoje jazdy na PSKite (które nie ma jak do tej pory NIC wspólnego z realizacją pomysłu).
RadekSz za własny czas zrobił wstępną ankietę. Wypełniło ją chyba 30 osób.
W międzyczasie Pablo dopracowuje sam ten pomysł.
Brak zajawki spowolnił projekt a mi się odechciało, bo mdli mnie na myśl o dalszej konfrontacji z Jurgenami, Rolnikami, innymi miszczami i spółką.

Jak to jest?
- jest fajny pomysł na plebiscyt - do dupy z nim, bo PSKite.
- pomysł się przeciąga choćby przez demotywację ciemnogrodu - znowu wina PSKite choć od grudnia nikt z PSKite palcem nie kiwnął włącznie ze mną .

Brak mi słów... :doh: Mgła nad Smoleńskiem to też zapewne PSKite.

Janek - proszę nie wygłupiaj się więcej w tym wątku tylko rób co potrafisz najlepiej (crossingi) i skup się na tym, abyś zawsze żywy dopłynął na drugi brzeg :thumb:
Twoje memorandum dzieli a nie buduje mostów. Nie tak powinno wyglądać Mistrzowskie posunięcie...
PS.
Czemu Ciemnogród nie jedzie po Tobie za paskudną medialną promocję kitesurfingu? Bo po PSKite jadą do bólu, choć nie zrobiło dziesiątej co Ty :lol:

Kolejny raz proszę o konkrety o co chodzi z tym pluciem na PSKite.
Niech ktoś się w końcu odważy założyć odzielny wątek i napisać tam swoje obawy, pomysły, zmory, wizje itp

Niestety okazuje się, że łatwiej pluć sobie bezkarnie lub anonimowo (np. doświadczony forumowicz kuna) niż napisać po polsku parę konkretów.
Teraz to trendy na kiteforum.pl :idea:
Ciemne siły niestety zaczynają rządzić na tym forum.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości