Wywiad z Jankiem TVN24 i inne

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Slawek-Kopiec
Posty: 913
Rejestracja: 08 sty 2011, 08:42
Deska: Su-2 Custom.Airush Livewire
Latawiec: Airush Varial X
Lokalizacja: www.kitebite.pl
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2012, 09:15

Wrzucam wywiad z Jankiem dla TVN24,ktory nagralem dzis rano

http://www.youtube.com/watch?v=VH9xOyPA ... e=youtu.be

Awatar użytkownika
przemekskowron
Posty: 1150
Rejestracja: 07 wrz 2006, 19:25
Deska: -SharkENERGY-
Latawiec: -SharkENERGY-
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2012, 10:49

i w dzień dobry tvn początek jak Janek jest na telefonie

phpBB [video]


phpBB [video]

phpBB [video]
Ostatnio zmieniony 06 mar 2012, 23:10 przez przemekskowron, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Góral
Posty: 803
Rejestracja: 21 paź 2006, 09:08
Deska: Skim
Latawiec: Rebel
Lokalizacja: KiteTurawa
Dostał piwko: 1 raz
 
Post06 mar 2012, 19:02

Zaraz będzie w faktach na TVNie o Janku :)

Awatar użytkownika
Mincek
Posty: 891
Rejestracja: 15 cze 2010, 20:35
Deska: Duotone Jaime
Latawiec: DT Rebel 8/13 Orbit 10
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 76 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2012, 20:13

http://www.tvn24.pl/28377,1737255,0,1,p ... omosc.html

ja jestem ciekaw prawdy od Janka i to szerzej opisanej....

andrzejwodejszo
Posty: 3117
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:29
Deska: SU-2, MOSES
Latawiec: komórkowe Ozony / SU-2 / Moses
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 46 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2012, 21:01

brzydko to wygląda - czekamy na info z pierwszej reki . Manipulować opinią publiczną jest bardzo łatwo. Mimo opoznienia w akcji jestem bardzo wdzieczny za pomoc Sudyjczyków.

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2012, 21:41

2 helikoptery, 16 statków :shock:
akcja za miliony dolarów :doh:
Niestety BraCuru ma tutaj sporo racji wytłuszczając niektóre zdania.

Awatar użytkownika
ANDREW NORTH
Posty: 27
Rejestracja: 19 kwie 2010, 10:08
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: cabrinha, RRD
Lokalizacja: kite or die
Dostał piwko: 1 raz
 
Post06 mar 2012, 21:46

Wiele osób na tym forum walczyło by w jakikolwiek sposób pomóc Jankowi.
Jest wśród nas ekipa, która wykazała się heroiczną wytrwałością, ale mam nadzieję, że teraz jak jest już Janek bezpieczny, nie zabraknie wam odwagi i obiektywizmy na właściwa oceną tego przedsięwzięcia i wykonu.

Bez względu na to jakie były przyczyny niepowodzenia i cokolwiek zostanie powiedziane, jestem bardzo ciekawy obiektywizmu braci kitowej.
Jak już będzie czas wyrażę i swoją, bo chce uszanować prośbę Eski o ciszę, dlatego nie robię tego teraz.

luqaszek
Posty: 118
Rejestracja: 06 kwie 2010, 14:56
Deska: Nobile 555
Latawiec: RRD Addiction 12m/Vision 9m
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post06 mar 2012, 22:07

Jak wygląda prawda do końca nie wiemy.
Mam tylko nadzieje że po zakończeniu całej akcji tak zwana opinia publiczna nie będzie utożsamiać kite z brakiem odpowiedzialności i ignorancją.
Dodatkowo obawiam się żeby nikt z będących u władzy nie wpadł na pomysł regulacji dotyczących uprawiania tego sportu w Polsce.

Awatar użytkownika
przemekskowron
Posty: 1150
Rejestracja: 07 wrz 2006, 19:25
Deska: -SharkENERGY-
Latawiec: -SharkENERGY-
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2012, 22:25

początek wywiadu na linii wkleiłem u góry. To co podawały media!

Awatar użytkownika
puchu__
Posty: 353
Rejestracja: 07 sie 2011, 20:30
Deska: RRD
Latawiec: RRD
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post06 mar 2012, 22:52

dlaczego ktoś skasował mój post w którym (być może za mocno) objechałem dziennikarzy z tvn24? NIE KUMAM :x

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2012, 23:03

ale to juz bylo:
Obrazek
cenzura teraz.
a tak serio to rozumiem to tak. media dostaly pozywke i jak nikt nie bedzie jatrzyc to bedzie w nich koniec tematu. co pewnie jest wygodnetez jestem za tym. ktos tu wspomnial o pewnych obawach powyzej. wiec przemysl.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2012, 23:17

ANDREW NORTH pisze:
Bez względu na to jakie były przyczyny niepowodzenia ..


...prozaiczna - a zarazem największa chyba trudność w takim przedsięwzięciu: SIADŁ WIATR..

pzdr

maniek1975
Posty: 709
Rejestracja: 27 gru 2007, 11:01
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post06 mar 2012, 23:21

Za akcje trzeba podziękować .. Czy była profesjonlna? Albo GPS który miał Janek jest do D.. Albo umiejętności nawigacyjne służb ratunkowych do D ... Podejrzewam o chaos w poszukiwaniach Janka i być może tak naprawdę rezygnację bo kto by tam przezył 2 doby w wodzie.. Niektóre z naszych służb żeby nie było że tylko Saudyjskie też nie będą potrafiłły prawidłowo odczytywa danych z GPS.. Dlaczego ? Brak sprzętu i szkoleń!!!.. Skąd wiem? Bo wiem!!!
Co do całej akcji z przepływaniem bajora. Widać że nie jest to tylko zabawa :!: Co do naszego sportu i akcji ratunkowych .. Czy ktoś pyta GOPR Czy narciarze to wariaci :?: Dlaczego głupota nie nazywa się wchodenie na np. Mont Ewerest przecież to bardziej niebezpieczne.. Jeden zdobywa góry inny morza.. Przez ludzi podobnych Jankowi rozwija się Świat .. Ile helikopterów i łodzi jest używanych by odbierać życie a nie ratować .. Rachunek jest wyliczany tylko w jednym kierunku .. Co ciekawe nie liczą i chcą Ci co ratowali .. ZA TO TRZEBA IM DZIĘKOWAĆ..

Awatar użytkownika
IQM1
Posty: 715
Rejestracja: 13 wrz 2009, 14:31
Deska: Nobile NHP Split
Latawiec: Core Riot XR / XR 2/ XR 4
Lokalizacja: Przemyśl
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 7 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2012, 23:32

Normalny człowiek posłucha relacji Janka w rozmowie telefonicznej i porówna z tym jak ta sama stacja zmanipulowała tę wypowiedź w wydaniu wieczornym i złapie się za głowę, jakaś paranojaaaaa :hand: :stop: :stop: :stop:

hellokite
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2012, 22:57
 
Post06 mar 2012, 23:42

A ja się tylko po to tu zalogowałem ,żeby napisać to ,że dla mnie zachowanie Pana Janka po dwudniowej akcji zakrojonej na szeroką skalę ,po poświęceniu kilkuset ludzi w poszukiwania,poświęceniu kilkunastu milionów dolarów bez chęci ich odzyskania ,jest dla mnie jako Polaka wielkim skandalem i wstydzę się za Pana Janka ,który w telewizji na oczach milionów ludzi takze tych ,którzy napewno przkażą te słowa tym ludziom ,którzy szukając go nie przespali dwóch nocy(mówie o tych zwanych przez niektórych na forum obraźliwie arabusach) powiedział ,że poszukiwania były pozorne i dał do zrozumienia ,że mijające go helikoptery z załogą rzekomo machąjącą do niego jednocześnie nie ratując go lub łodzie ,które go chciały taranować bawiły się z nim w ciuciubabkę.I żeby było jasne :Dla mnie samo podjęcie sie tego zadania przepłynięcia tego akwenu i ta próba jest jak najbardziej w granicach mojej estetyki i podobało mi sie podjęcie rękawicy ,ale to co powiedział po tym wszystkim zdyskredytowało to całe jego przedwsięzięcie w moich oczach ,które miało na celu propagowanie KITE w tym momencie niestety zadziałało odwrotnie.Ludzie na plaży widząc Was będą mówić ..o ta banda ignorantów nie mająca szacunku do nikogo i niczego...Jeżeli jesteście prawdziwymi przyjaciółmi Pana Janka ,to powinniście mu wytłumaczyć ,że jego słowa po akcji są skandaliczne i że powinien ,kładąc karb na odwodnienia lub czegokolwiek,odwołać te słowa i z wielką pokora i szacunkiem podziękować tym ludziom, którzy w pocie czoła walczyli o jego życie.Jak dzisiaj czuja się ci Saudyjczycy ,którzy go szukali??..wyobraźcie sobie.Jestem bardzo zbulwersowany tym jego zachowaniem i mam problem ,że muszę sie,jako Polak, za takich ludzi wstydzić..niestety...wiem ,że skasujecie ten post dlatego wyślę go jeszcze do eski,może wpłynie na jego wypowiedzi ...


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości

cron