426km/24h. Janek Lisewski pobił rekord Guinnessa

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
mandaro
Posty: 1083
Rejestracja: 10 sie 2008, 02:18
Deska: NHP Infinity
Latawiec: GP Fuel
Lokalizacja: Tarifka,
Postawił piwka: 66 razy
Dostał piwko: 22 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 paź 2013, 05:42

:spam:

KubaRozruba
Posty: 19
Rejestracja: 16 paź 2009, 13:51
 
Post18 paź 2013, 19:13

MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:Marku Rowiński i Soko :Nie martwcie się :-) GPS działał non stop 24 h więc wszystko jest jak należy .Pozdrowienia :D miłego dnia :lol:


Cala sciezke mozna bez problemu pobrac ze strony Guinessa, wiec nie wiem o co to cale bicie piany, wszystko jest ogolnie dostepne i kazdy moze poddac dane dowolnej analizie.. P******** forumowi hejterzy... Uwaga- dane rejestrowane w interwale czasowym!
Obrazek

soko
Posty: 37
Rejestracja: 13 mar 2012, 07:21
 
Post19 paź 2013, 08:34

@Kuba Rozruba@
No i jak sobie myślisz? Dobrze czy źle, że w interwale czasowym? biorąc pod uwagę przerwy techniczne?
Byłoby fajnie jakbyś rozróżniał pomiędzy hejterami, a tymi co kibicują. Czy to trudne? Chyba, że uwielbiasz piłkę nożną z pustymi trybunami.
Czy mam sam szukać pomiędzy ilością zjedzonych pączków na 10 minut, a wysokoscią skoku na 1 nodze z fortepianem na głowie? Czy może byś dołączył łaskawie tracka .gpx do postu? Ja tak spod palca nie znalazłem.

Tak przy okazji... Czy tam na Zatoce nie ma kogoś na tyle kumatego, by wytłumaczyć Janowi, że niektóre zabawy kończą się (na dłuższą metę) przewlekłą niewydolnoscią nerek? Rozumiem raz na rok się rzucić na rekord we wrześniu. Ale pływać tam i spowrotem po Zatoce dzień i noc w październiku ? Narkoza głębin? Czy co?

I skończ z tym "biciem piany". Raz się grzecznie zapytałem o tracka. Zbójeckie prawo kibica.
Pozdrawiam Krzysztof

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 paź 2013, 10:59

Przepraszam Soko za wczorajsze pływanie :D Wybacz mi :wink:
PS. (inni tez przepraszają )


Tu też już dziękujemy. Temat zamknięty. ADMIN


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości