Loty do Egiptu po katastrofie samolotu

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
zbrochaty
Posty: 77
Rejestracja: 24 wrz 2010, 11:42
Deska: Fanatic TrippleX
Latawiec: North Sails: Duke SuperStar
Dostał piwko: 16 razy
 
Post07 lis 2015, 20:36

Wszystko wskazuje na to, że to jednak brodaci-kalifaci podrzucili ładunek na lotnisku w Sharm.
Brytyjczycy wycofali się już kilka dni temu, Rosjanie wczoraj, a my po nich jesteśmy trzecią najliczniejszą nacją z Imperium Zła.
Z tego co pamiętam, to zarówno na lotnisku w Sharm jak i w Hurgadzie znudzeni Arabowie niespecjalnie przykładali się do roboty - kontrola bezpieczeństwa w obu miejscach to była lipa.
Dobre tego strony były takie, że przymykali oczy na przeładowane quiwery, ale jak widać, że zabawa się skończyła.

Egipt na turystyce stoi - wydaje się prostsze upilnować 2 lotniska, niż sto kilkadziesiąt zamkniętych kurortów, a jednak im się nie udało

Zasięgam opinii: czy rozważacie ewentualnie rezygnację z wyjazdu, czy po ułańsku "co mi tam, jadziem rozerwać się nad Morze Czerwone"

heja banana
Posty: 277
Rejestracja: 03 lis 2009, 17:28
Deska: Nobile T5
Latawiec: Best Kahoona
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post08 lis 2015, 18:56

zbrochaty pisze:Wszystko wskazuje na to, że to jednak brodaci-kalifaci podrzucili ładunek na lotnisku w Sharm.
Brytyjczycy wycofali się już kilka dni temu, Rosjanie wczoraj, a my po nich jesteśmy trzecią najliczniejszą nacją z Imperium Zła.
Z tego co pamiętam, to zarówno na lotnisku w Sharm jak i w Hurgadzie znudzeni Arabowie niespecjalnie przykładali się do roboty - kontrola bezpieczeństwa w obu miejscach to była lipa.
Dobre tego strony były takie, że przymykali oczy na przeładowane quiwery, ale jak widać, że zabawa się skończyła.

Egipt na turystyce stoi - wydaje się prostsze upilnować 2 lotniska, niż sto kilkadziesiąt zamkniętych kurortów, a jednak im się nie udało

Zasięgam opinii: czy rozważacie ewentualnie rezygnację z wyjazdu, czy po ułańsku "co mi tam, jadziem rozerwać się nad Morze Czerwone"


z tym rozrywaniem Ci się udało :thumbsup:

Awatar użytkownika
Wojtek Janaszek
Posty: 302
Rejestracja: 31 lip 2010, 22:37
Deska: Custom + One
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post11 lis 2015, 13:53

Ja bym nie jechał. Niestety... :

Fabi150
Posty: 63
Rejestracja: 16 lip 2013, 11:40
Deska: Airush Switch 142x44
Latawiec: Cabrinha Vector 14, SB 10
Lokalizacja: Płock, W-wa
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post13 lis 2015, 10:53

A ja wlasnie wczoraj wrocilem. Wyplywalem sie do pozygu. Biorac pod uwagę liczbę muzulmanow rownie dobrze moze sie wreszcie trafic jakis wariat w Paryzu badz Berlinie a czy to znaczy ze juz nigdy tam nie pojedziesz? Idac dalej... nie wiadomo ilu terrorystow skorzystalo z okazji i przedostalo sie przez granice wraz z ostatnimi niekontrolowanymi falami imigrantow..... Nie mozna dac sie zastraszyc bo wlasnie o to im chodzi choc nie powiem ze wylatujac mialem te 10% wiecej obaw niz zwykle.

Pzdr

piotr73
Posty: 289
Rejestracja: 16 paź 2014, 19:23
Deska: SU-2 3D ProRider 136-41
Latawiec: Naish Park 12m
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post14 lis 2015, 16:17

Fabi150 pisze:A ja wlasnie wczoraj wrocilem. Wyplywalem sie do pozygu. Biorac pod uwagę liczbę muzulmanow rownie dobrze moze sie wreszcie trafic jakis wariat w Paryzu badz Berlinie a czy to znaczy ze juz nigdy tam nie pojedziesz? Idac dalej... nie wiadomo ilu terrorystow skorzystalo z okazji i przedostalo sie przez granice wraz z ostatnimi niekontrolowanymi falami imigrantow..... Nie mozna dac sie zastraszyc bo wlasnie o to im chodzi choc nie powiem ze wylatujac mialem te 10% wiecej obaw niz zwykle.

Pzdr

to wykrakałeś :|


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 58 gości