PZKite 2016

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
kw92
Posty: 610
Rejestracja: 16 sty 2011, 18:58
Latawiec: Ozone
Postawił piwka: 53 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 cze 2016, 16:50

Witam, chciałem podziękować PZKite za "współpracę" w sezonie 2015. Wykupiłem ubezpieczenie i kartę kiteboardera (dla siebie i ojca), karta nie doszła i już raczej nie dojdzie. Karty nie licząc plakatów nie widziałem.
Jakiś nowych informacji o planach na 2016 rok raczej nie widziałem (jeżeli się mylę to przepraszam i proszę o link). Jedynie co to że nadal są kursy instruktorskie, myślałem że będzie coś robione w kierunku zwykłych pływających, ale cały czas cisza.
W tym sezonie ubezpieczenie TYLKO VDWS (polecam bo ta sama cena a o wiele lepsze), trochę smutne bo chciałem wspierać polską organizacje ale widzę że nie ma chyba sensu.

Także już dziękuję PZKite za "współpracę".

P.S. Mam nadzieję że pod tym wątkiem posypią się zdjęcia kart kiteboardera aż będę zszokowany :)

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post29 cze 2016, 09:23

Szkoda *

kw92
Posty: 610
Rejestracja: 16 sty 2011, 18:58
Latawiec: Ozone
Postawił piwka: 53 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 cze 2016, 10:26

zaaaak pisze:Szkoda *

Szkoda że odchodzę czy szkoda że tak działa organizacja??

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post29 cze 2016, 15:14

both :wink: może jakiś zadowolony posiadacz napisze parę słów dla tych co się jeszcze wahają...? ludzie jeżdżą po świecie, ciastko do ugryzienia jest całkiem spore, PZ nie ma nic do powiedzenia...?

Famay
Posty: 1154
Rejestracja: 04 paź 2010, 14:46
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 17 razy
 
Post29 cze 2016, 21:16

Z PZKite jest jak z lotniskiem w Radomiu . Wielkie plany zero ambicji w dalszym kierunku...

Awatar użytkownika
cybkryst
Posty: 163
Rejestracja: 13 gru 2008, 22:57
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post30 cze 2016, 06:55

Jakie to jest polskie.
Na prawdę nie jestem zdziwiony. Nie wiem w jakim kierunku to wszystko idzie ale motto wszyscy mają takie samo.

Ty mi tu a ja ci nie bój się :(

I to zaczyna byś stosowane u wszystkich przedsiębiorców.

kw92
Posty: 610
Rejestracja: 16 sty 2011, 18:58
Latawiec: Ozone
Postawił piwka: 53 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 lip 2016, 13:26

Coś działają, można kupić (znowu)
Załączniki
aaa.png
aaa.png (80.39 KiB) Przejrzano 5529 razy

Awatar użytkownika
djbartekk
Posty: 231
Rejestracja: 14 cze 2009, 19:43
Deska: Czapla Kiteboards
Latawiec: F-one Bandit Flysurfer Cronix
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 lip 2016, 11:22

kw92 pisze:trochę smutne bo chciałem wspierać polską organizacje ale widzę że nie ma chyba sensu.

Nie przejmuj się nie jesteś jedyny. Problem z PZKite to ....
Famay pisze:Z PZKite jest jak z lotniskiem w Radomiu . Wielkie plany zero ambicji w dalszym kierunku...

idealnie trafione w punkt sytuacji. Wg. mojej oceny to brak zaangażowanych struktur PZKite ... strzelam ale domyślam się, że chłopaki pracują nad PZKite charytatywnie. Trzeba przyznać stworzyli fajny projekt, który wielu z nas zdecydowało się wspierać, sam jestem członkiem PZKite i posiadam ich licencje instruktora (chociaż wcale jej nie potrzebuje bo wole pływać niż "biznesować"). Każda inicjatywa podjęta w sprawie kitesurfingu w Polsce wymaga naszej wspólnej solidarności lecz jej efektem ubocznym w tym przypadku jest cierpliwość, która nam wszystkim się powoli kończy. Jeśli nie zostaną wprowadzone stosowne zmiany trzeba będzie utworzyć odrębny Związek, który faktycznie zadba o Kitesurfing w Polsce. Nie jestem tu w roli adwokata PZKite ale proponuje dać jeszcze czas w.w. organizacji bo podstawy są naprawdę bardzo dobre, z naszej strony deklarujemy wszelką pomoc dla PZKite.

Prezes Stowarzyszenia Kiteboarding beKite
Bartosz Pogorzelski

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 lip 2016, 17:39

kw92 pisze:Witam, chciałem podziękować PZKite za "współpracę" w sezonie 2015. Wykupiłem ubezpieczenie i kartę kiteboardera (dla siebie i ojca), karta nie doszła i już raczej nie dojdzie. Karty nie licząc plakatów nie widziałem.
Jakiś nowych informacji o planach na 2016 rok raczej nie widziałem (jeżeli się mylę to przepraszam i proszę o link). Jedynie co to że nadal są kursy instruktorskie, myślałem że będzie coś robione w kierunku zwykłych pływających, ale cały czas cisza.
W tym sezonie ubezpieczenie TYLKO VDWS (polecam bo ta sama cena a o wiele lepsze), trochę smutne bo chciałem wspierać polską organizacje ale widzę że nie ma chyba sensu.

Także już dziękuję PZKite za "współpracę".

P.S. Mam nadzieję że pod tym wątkiem posypią się zdjęcia kart kiteboardera aż będę zszokowany :)



Cześć, czy zalogowałeś się w systemie kart z podaniem adresu wysyłki i utworzyłeś profil ? Pytam serio, nie żeby się czepiać.
Ubzepieczenie które wykupiłeś, było ważne rok od daty zakupu, czy w jakikolwiek sposób nie zadziałało lub okazało się nieważne?

Za drukowanie i wydawanie kart jest odpowiedzialna osoba, można będzie je odebrać na ch3. Napisz mi proszę priva ze swoimi danymi i osobiście dopilnuje żeby wydano Ci kartę.

Od niedawna odpalił nowy system logowania kart, oraz pierwsze w Polsce ubezpieczenie instruktorskie działające na cały świat ( czarna karta ) :) Myślę że na pewno warto dać czas przedsięwzięciu, niedługo wrzucę tu szczegóły.

Awatar użytkownika
FilipN
Posty: 801
Rejestracja: 05 sie 2008, 11:08
Lokalizacja: Warszawa/Jastrzębia Góra
Postawił piwka: 68 razy
Dostał piwko: 77 razy
 
Post27 lip 2016, 18:35

Przemass, kurczę, jak dać czas?? Rok temu wykupiłem ubezpieczenie. Karty nigdy nie dostałem... Mam jeździć, szukać, pytać gdzie jest moja karta?? Odbierać gdzieśtam? No proszę Cię, ja rozumiem że luźny klimat, bez spiny itd. ale bez przesady. Ja poprostu zapomniałem o tej wydanej stówce, czy ile to tam było, i tyle...

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 lip 2016, 18:54

Rozumiem Cię doskonale, również nie ja za to odpowiadałem :/ staram się uratować sytuację, bo widziałem że działa i drukarka i są karty :wink: - dlatego proszę wszystkie osoby poszkodowane o napisanie mi priva z datą zakupu karty i swoimi danymi. Wasze ubezpieczenia, czyli usługa za którą zapłaciliście, działały - o ile byliście zalogowani w systemie. Pytam ponownie - kto się zalogował, wypisał adres, zdjęcie itp a nie dostał karty? Wrzucę instrukcję dla wszystkich jak postępować z nowym systemem.

kw92
Posty: 610
Rejestracja: 16 sty 2011, 18:58
Latawiec: Ozone
Postawił piwka: 53 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 lip 2016, 08:23

przemass pisze:Rozumiem Cię doskonale, również nie ja za to odpowiadałem :/ staram się uratować sytuację, bo widziałem że działa i drukarka i są karty :wink: - dlatego proszę wszystkie osoby poszkodowane o napisanie mi priva z datą zakupu karty i swoimi danymi. Wasze ubezpieczenia, czyli usługa za którą zapłaciliście, działały - o ile byliście zalogowani w systemie. Pytam ponownie - kto się zalogował, wypisał adres, zdjęcie itp a nie dostał karty? Wrzucę instrukcję dla wszystkich jak postępować z nowym systemem.


Ale po co mi to?? Sama karta mi nic nie da tak naprawdę, nie wyobrażam sobie żeby kiedyś ktoś podszedł i zapytał mi "Hej masz kartę?? Jak nie to wyjazd", nie chce mi się pisać sprawdzać itp. żeby dostać kawałek plastiku. Prawda jest taka że PZKite zawalił w zeszłym roku, ok rozumiem zdarza się, ale przykro mi ale jak raz się zawiodę to kończę już współpracę.

P.S. Co ubezpieczenia to walnęła mi tuba i nic nie dostałem, po za tym chyba jestem jedyną osobą która próbowała zdobyć kasę z ubezpieczalni. Dlatego wolę sprawdzonego VDWS
P.S.2 Nie chce dostać do karty pewnie super rabatu na zegarki Aztorin, bo pewnie za chwilę będziecie się tym PZKite szczycił (tak między nami jak to jest że organizacja taka jak PZKite, która za kilka lat teoretycznie ma działać jak PZŻ miała większe logo zegarka niż swoje w stopce)

darkowic
Posty: 401
Rejestracja: 08 wrz 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 lip 2016, 09:59

Kw92 rozumiem twoją irytację z powodu braku otrzymania plastiku. Ja także byłem w podobnej sytuacji więc dokładnie to rozumiem, ale nie zmienia to faktu, że karta to nie tylko ten kawałek plastiku to także ubezpieczenie, które zostało wygenerowane od razu i przesłane mailem. To także satysfakcja, że wspieramy polską organizację, organizację która wywodzi się ze środowiska kajtowego i rozumie nasze potrzeby w odróżnieniu od PŻŻ.
Wracając do karty w końcu ten kawałem plastiku otrzymałem tylko musiałem się osobiście po niego udać, a w tym czasie mogłem spokojnie zapisać się na zawody w klasie TT na MP w Jastarni (2015), ze świadomością, że mam ubezpieczenie. Nie wiem co zgłaszałeś do ubezpieczenia ale karta nie ma Ac tylko oc, wiec jak tuba ci walnęła to karta tego nie obejmuje.

Tak jak napisał Bartek „domyślam się, że chłopaki pracują nad PZKite charytatywnie”, więc czasami trudno jest dopiąć wszystkie sprawy w terminie, a zapewniam, że trochę tego jest, począwszy od spraw stricte zawodniczych jak regulaminy, zawody, walka o sponsorów, szkolenia dla instruktorów, rozmowy z PZŻ O o systemie współzawodnictwa młodzieży, wspieranie naszej kadry, karta i ubezpieczenia, a kończąc na sprawach walki o zamykane spoty itp.

Jak widzisz „Coś działają, można kupić (znowu)” staramy się także reagować i wprowadzać zmiany – aktualnie nastąpiła zmiana ubezpieczyciela i ubezpieczenie kajt w ramach karty jest o wiele korzystniejsze – a dodatkowo nie jest już ograniczone tylko do Polski !!. Oczywiście szkoda, że temat udało się dopiąć w połowie sezonu i nie można była promować karty wcześniej bo wtedy połowa ludzi miała by stare warunki a reszta już te nowe i też było by nie fair wobec tych pierwszych.

Za chwilę wielkie wyzwanie dla PZKite, (a może dla nas wszystkich) – jeśli nic się nie zmieni to czekają nas Igrzyska Młodzieży w Buenos Aires 2018. Liczymy także na zmiany w podejściu Ministerstwa Sportu. Nastąpiły już pewne zmiany w przepisach – KRS także zarejestrował ostatnio zmiany w statucie PZKite, które otwiera się na przyjmowanie do związku innych podmiotów. Bartek nie ma co prawda w tym roku zawodów w Łebie (i szansy na spotkanie), ale dziękuję, za tak oficjalną deklarację pomoc dla PZKite ze strony Stowarzyszenia Kiteboarding beKite. Nie jest wielką tajemnicą, że są także rozmowy z POIK i osobiście liczę, że wkrótce będziemy działać w większym gronie.

Kw92 fajnie że powstał ten wątek, liczę na pozytywną krytykę, a może ktoś zdecyduje się także na pomoc w działaniu, czy to przez formalne dołączenie klubu(stowarzyszenia) do PZKite czy nawet zakup karty kiteboardera albo udział w najbliższych zawodach w Jastarni jako zawodni lub kibic. Zeszłoroczny widok ponad 100 kajtów rozłożonych w strefie na plaży robił naprawdę ogromne wrażenie. Będzie prawdopodobnie też okazja do uzyskania informacji o karcie ze źródła. :thumb:

KartaKiteboarderaPZK
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2016, 10:27
 
Post30 lip 2016, 12:12

Cześć!
Jestem Ola i zaczęłam pracować w PZKite jako osoba odpowiedzialna za wystawianie Kart Kiteboardera.

W zeszłym roku w związku z tym, iż takiej osoby nie było, rzeczywiście powstał spory bałagan, na którym parę osób ucierpiało nie dostając "plastiku" o którym wspominaliście. Należy jednak pamiętać, że jak wspomniano wyżej ubezpieczenie za które zapłaciliście było w pełni aktywne od dnia opłacenia i pomimo braku plakietki PZKite starał się czuwać nad waszym bezpieczeństwem na wodzie. W tym sezonie wdrożyliśmy nowy system, co nie jest zadaniem łatwym (szczególnie z mocno ograniczonym budżetem), dlatego tak późno startujemy. Ciągle jednak mamy nadzieję liczyć na wasze wsparcie pomimo, iż mocno nadużyliśmy waszego zaufania. To początki naszej działalności i rzeczywiście działając charytatywnie i mając wiele innych zajęć na głowie ciężko jest wszystko dograć w czasie. Sytem działa jednak świetnie i miejmy nadzieję, tak będzie tak działał przez następne lata.

W roku 2016 mamy mocne postanowienia poprawy i zmodyfikowaliśmy znacznie naszą ofertę ubezpieczeń. Aktualnie oferujemy międzynarodowe ubezpieczenie (z wyłączeniem USA, Kanady i Japonii) dedykowane sportom wodnym (więc nie tylko kite, ale też wake, wind, żeglarstwo itd...). W ubezpieczeniu zawarte jest również zawodowe OC instruktorskie. Jest to jedyne tego rodzaju ubezpieczenie aktualnie dostępne na rynku ! Ubezpieczenie jest dostępne w dwóch opcjach : STANDARD i PRESTIGE, które różną się ceną i zakresem wysokości odszkodowania. Zapraszamy do zapoznania się z oferta na : http://pzkiteboarding.tq.org.pl/ w zakładce 'Korzyści Karty'.

Kolor Karty to odrębny temat, w ramach każdego koloru karty możesz kupić interesującą Cię opcję ubezpieczenia. Karta Niebieska jest dla każdego: dla początkujących, uprawiających innych sporty wodne lub tych, których umiejętności nie ma jak potwierdzić żaden instruktor PZKite. Jeżeli chcesz mieć Kartę Czarną poproś instruktora PZKite o potwierdzenie Twoich umiejętności (w trakcie rejestracji na stronie zostaniesz poproszony o wskazanie instruktora z bazy, który może potwierdzić Twoją samodzielność).

Wszystkie pytania proszę kierować na maila karta@pzkite.pl, postaram się odpisywać jak najszybciej i udzielać wszystkich informacji. Karty drukuję w tym roku osobiście na kempingu chałupy 3 i będą do odbioru tutaj na miejscu, w szkole Kite Zone.

Liczymy na Wasze wsparcie lub chociaż wyrozumiałość !

*w załączniku przesyłam poglądówkę jak wyglądają karty, dodam, że kilka już wydrukowałam, wszystko działa !
Załączniki
KARTA-KITEBOARDERA-2016-czarna-amala.jpg
KARTA-KITEBOARDERA-2016-czarna-amala.jpg (239.66 KiB) Przejrzano 5133 razy
KARTA-KITEBOARDERA-2016-a.jpg
KARTA-KITEBOARDERA-2016-a.jpg (232.14 KiB) Przejrzano 5133 razy


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości