Shinn Grill & Chill

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 maja 2017, 13:08

SHINN GRILL & CHILL
Zapraszamy do Kuźnicy w sobotę 13 maja na wspólne pływanie i grilowanie w luźnej atmosferze.

W planie testy desek i foili Shinnworld 2017, testy Blade Kites,
grill i muzyczka dla wszystkich oraz warsztaty kite z naszymi raiderami i Markiem Shinnem - 2x Mistrzem Świata w kitesurfingu.

Obrazek

Plan gry
(oczywiście uzależniony od kierunku i siły wiatru)

Startujemy na plaży w Kuźnicy w bazie ABCSURF o godz 11. w sobotę.
Pływamy i testujemy nowe sprzęty Shinnworld 2017 - deski i foile.

Na miejscu nasi raiderzy - Błaszko ( Blazej Ozog MP w foil race) podzieli się wiedzą na temat pływania i techniki na foil,
a Marek Rowiński ( MP w freestyle ) pokaże o co chodzi w pływaniu “ z kitem nisko” :)

Dodatkowo będzie można przetestować najnowsze kajty Blade od Blade Kites Polska

Można patrzeć, można pytać, można wspólnie pływać.
Cała Shinn ekipa z chęcią podzieli się wiedzą i doświadczeniem.

Dla wszystkich przybyłych zapewniamy grill, napoje, dobrą nutę i koleżeńską atmosferę.

Aktualne informacje :
http://www.facebook.com/shinnworldpolska
http://www.surfhangar.com
lub telefonicznie 508 34 65 65

Pozdrawiam

Team Shinnworld Polska :thumbsup:

shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 maja 2017, 10:18

UPDATE !!!

Dzisiejsza prognoza wiatrowa nie rozpieszcza, ale nas to zbytnio nie martwi. Mamy foile, mamy deski słabowiatrowe :)

Wszystkie dechy i cały team już czeka w bazie abcsurf.pl w Kuźnicy, a jak tylko się rozwieje zapewniamy darmowe transfery dla testujących na Mewie Rewy motorówką gdzie będziemy prowadzić demo i testy.

Pozdrawiamy,
Team Shinnworld Polska :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 maja 2017, 11:57

Pierwsze SHINN GRIL & CHILL​ za nami !!!
Wspaniale było Was wszystkich zobaczyć, pogadać o deskach i po chillować na słoneczku.
Pogoda dopisała - nie padał śnieg i mieliśmy 2 dni pływania. O atmosferze to nawet nie ma co pisać :) było przednio, stoły do pingponga w bazie ABCSURF jeszcze płoną :twisted: :twisted: :twisted: !!!

Do zobaczenia na wodzie !!!
Team Shinnworld Polska
Obrazek

shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 maja 2017, 14:41

Zapraszamy na video podsumowujące nasz event.

phpBB [video]


Galeria zdjęć dostępna na FB > https://www.facebook.com/media/set/?set ... 6d3d817442

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 maja 2017, 19:42

Minęły dwa dni od ostatniego postu i....
cisza :(

A ja napiszę tak:
Z A J E F A J N E !!!!!!
Brawo ekipa Shinna. Brawo Mleczny.
Klasa!

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 maja 2017, 09:04

Eska - dzięki za wirtualne piwko - jestem mile zaskoczony, że komuś się w ogóle chce kliknąć tę ikonkę - przecież wymaga to tyle pracy, przemyśleń, konsultacji i analizy haha ;)

A tak na poważnie - przy okazji tego wątku i braku reakcji koleżanek i kolegów przypomniał mi się Twój kultowy wątek z 2010:
viewtopic.php?f=1&t=32115&hilit=zajawka
Myśleliśmy, że forum umiera.
Byliśmy w błędzie - umarła zajawka na fora jedynie.
Takie czasy - nie chce nam się już oglądać relacji, filmiki 2 minutowe są o 1,5 minuty za długie, za dużo fotek itd.
Chcemy tylko czerpać z wiedzy innych a tutaj na forum jedynie stać nas wpisać ogłoszenie o sprzedawanym sprzęcie.
Czasy bezpowrotnie się zmieniły i trzeba to zaakceptować mimo, że to tak boli....

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post25 maja 2017, 09:24

BraCuru pisze:Eska - dzięki za wirtualne piwko - jestem mile zaskoczony, że komuś się w ogóle chce kliknąć tę ikonkę - przecież wymaga to tyle pracy, przemyśleń, konsultacji i analizy haha ;)

A tak na poważnie - przy okazji tego wątku i braku reakcji koleżanek i kolegów przypomniał mi się Twój kultowy wątek z 2010:
viewtopic.php?f=1&t=32115&hilit=zajawka
Myśleliśmy, że forum umiera.
Byliśmy w błędzie - umarła zajawka na fora jedynie.
Takie czasy - nie chce nam się już oglądać relacji, filmiki 2 minutowe są o 1,5 minuty za długie, za dużo fotek itd.
Chcemy tylko czerpać z wiedzy innych a tutaj na forum jedynie stać nas wpisać ogłoszenie o sprzedawanym sprzęcie.
Czasy bezpowrotnie się zmieniły i trzeba to zaakceptować mimo, że to tak boli....


Bo ja wiem. Teraz jest po prostu strasznie ciężko zaspokoić "widza" kiedy musisz konkurować z milionowymi produkcjami redbulla i milionami filmików itd. z całego świata. Za dużo jest tego wszystkiego- ciężko jest już kogoś zadziwić czymkolwiek (chyba że żonglującym psem na desce surfingowej)... Kiedyś trzeba było zadać sobie ten trud, bo w przeciwnym razie przez tygodnie nie usłyszałbyś o interesujących Cię wydarzeniach. Po co mam dzisiaj jechać do Łeby zobaczyć Robby Naisha jak mogę sobie obejrzeć w necie co robi codziennie na Hawajach- no "bez sensu" !!!

Zajawka będzie nadal- dla tych co chcą zawsze się znajdzie. Dla mnie największy problem to jak się teraz ZDECYDOWANA większość contentu przeradza w taki chamski, bezpośredni BIZNES. Np. nowa opcja na facebooku z oznaczaniem produktów (na instagramie też już to funkcjonuje?). Fajne dla "sprzętowców" i gadżeciarzy, bo nie muszą zadawać sobie tego TRUDU żeby znaleźć stronę sklepu ale jak dla mnie totalna porażka. Teraz można zrobić nawet bezpośrednią reklamę z filmu który w żaden sposób nie ma być wymuskaną broszurką od sprzedawcy, a jakimś zajawkowym contentem. #oznaczprodukt

Awatar użytkownika
MWILCZ
Posty: 1132
Rejestracja: 08 maja 2012, 09:03
Deska: Foil Moses Onda, CORE Choice
Latawiec: Core XR-6,9,12, Core GTS, SOUL
Lokalizacja: IławaGdańskBrzeźno
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 38 razy
 
Post25 maja 2017, 09:30

BraCuru pisze:Minęły dwa dni od ostatniego postu i....
cisza :(

A ja napiszę tak:
Z A J E F A J N E !!!!!!
Brawo ekipa Shinna. Brawo Mleczny.
Klasa!

Widziałem to na żywo jak byłem z foilem w REWIE


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości