Czy to koniec North Kiteboarding ?

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
Mikolpa
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Postawił piwka: 118 razy
Dostał piwko: 133 razy

Post13 mar 2019, 09:05

KonradB pisze:W takim razie zazdroszczę podejścia do klienta.

Już nie robiąc zbytniego off topu to ciekawe czy wypust setu w tym roku north kiteboarding będzie tak dobry jak stary north no i czym zaskoczą klienta. Ciekawe czy będzie to zwykła kopia nowego duotone czy coś zupełnie innego.

Ja złego słowa o Vento nie powiem, w zasadzie to same dobre, ale to może dlatego że też jestem z Wrocławia i mam do nich blisko. W 2015 wymieniłem gwarancyjnie tubę główną bez żadnych problemów i trwało to kilka dni.

Oni są dystrybutorem i wiem że ich podejście mocno zależy od podejścia producenta. Jak z producentem jest problem to przekłada się to niestety na nas. Choć uważam że tak nie musi być.
Dobra komunikacja to podstawa. Dlatego nie zamierzam ich tłumaczyć za wszelką cenę :wink:

Ale fakt jest taki że był North i nie było problemów, czego jest sporo przykładów. Teraz Vento ma Duotone a to nie jest North. Jestem ciekaw jak to się dalej potoczy bo od zawsze mieli Northa...

andrzej
Dostał piwko: 1 raz

Post13 mar 2019, 10:09

Przecież to jasne nowy north wypuści stare cabriny .

Kubs0n
Deska: Xenon Laluz
Latawiec: North Vegas
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 37 razy
Kontaktowanie:

Post13 mar 2019, 11:08

andrzej pisze:Przecież to jasne nowy north wypuści stare cabriny .

Coś w tym jest, ale myśle że nie będą to w 100% kopię. Chociaż wystarczy spojrzeć na ten nowy prototyp na którym pływał Nick i Jasse w zawodach KOTA, widać że to Switchblade, może trochę podkręcony do loopów :D

Awatar użytkownika
rolnik
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy

Post14 mar 2019, 07:38

Widocznie byly dobre

Wróć do „Forum Główne”