Kupię pompkę!!

Trapezy, pianki, bary, linki, t-shirty i wszystkie inne rzeczy.
Awatar użytkownika
kolo
Posty: 489
Rejestracja: 11 lip 2006, 17:45
Deska: nobile, North (wave)
Latawiec: Cabrinha SB5-10m
Lokalizacja: Malbork/Gościszewo
 
Post08 gru 2006, 19:29

Jak w temacie.. :D

Awatar użytkownika
pepe191
Posty: 311
Rejestracja: 02 sie 2006, 19:45
Lokalizacja: WLKP/Piła
Kontaktowanie:
 
Post09 gru 2006, 18:00

słuchaj wczoraj widziałem pompki w sklepie z zabawkami tzn w hurtowni z zabawkami za 46 zł brutto i naprawde zajefajna pompka niczym nie odbiegałą od tych do kita

Awatar użytkownika
madboy
Posty: 116
Rejestracja: 07 sie 2006, 11:19
Lokalizacja: rumia
 
Post25 gru 2006, 20:26

dokladnie
nie ma co rpzeplacac w hurtowni zabawek mozesz kupic takie pompki i nawet chyba taniej
ja widzialem pompki w hurtowni w gdyni
ul hutnicza...nie pamietam jaki numer ale hutrownia zabawek DAMI
i z tego co pamiteam kosztowala mniej niz 30 zl
jak mi sie moja rozwali to tam bankowo kupie



pozdro

patron
Posty: 1908
Rejestracja: 18 maja 2005, 18:10
Postawił piwka: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 gru 2006, 23:15

nei chcę Wam psuć planów, ale już niektórzy srodze się zawiedli na tanich pompkach - na przykład z Carrefoura do materacy - po prostu rozpadały się po kilku użyciach.

pozdrawiam,
Patryk

Awatar użytkownika
kolo
Posty: 489
Rejestracja: 11 lip 2006, 17:45
Deska: nobile, North (wave)
Latawiec: Cabrinha SB5-10m
Lokalizacja: Malbork/Gościszewo
 
Post26 gru 2006, 11:30

patron masz rację, kupiłem pompkę w sklepie z zabawkami i jest do d... przepuszcza powietrze i tyle samo co napompuje to wypompuje..totalne dno..Nie kupujcie takich pompek.. :D

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 sty 2007, 16:09

w szkole już nie uzywamy w ogóle tanich pompek
które łamały się z częstotliwoscią większą niż 2 tygodniowo :?
pomimo kompresora na wyposazeniu i pełnym użyciu :idea:

zdecydowanie polecam pompki firm kajtowych
z naciskiem na te z ALUMINIOWYM tłokiem
choć do prywatnego użytku tłok z tworzywa wystarczy
(własny sprzęt traktuję się ..."nieco inaczej" :wink: )

Awatar użytkownika
kolo
Posty: 489
Rejestracja: 11 lip 2006, 17:45
Deska: nobile, North (wave)
Latawiec: Cabrinha SB5-10m
Lokalizacja: Malbork/Gościszewo
 
Post03 sty 2007, 18:47

Ziomek może i masz racje z użytkiem własnym, tyle tylko że pompki z zabawkowego są do kitu, ponieważ przepuszczają i to co sie napompuje to 3/4 sie wypompuje.. :( i taki to interes.. kupiłem pompkę naish z aluminiowym tłokiem i jest naprawdę super.. :D

grzechu
Posty: 918
Rejestracja: 08 gru 2006, 15:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post03 sty 2007, 19:50

Ogladałem kiedys dokladnie taką pompkę w Auchan. Ta KTÓRĄ ja widziałem (ok 24.99) była dokladnie taka sama jak te z Cabrinhy.
Szczegółowo porównywałem. Te same nadruki i błędy w wyrazach.
Wyjechało z jednej fabryki - na zam Cabrinhy dołożone logo - to wszystko.
Szkoda przepłacać..

ps sam widzialem jak strzeliła prawie nowa pompka besta - kazda ma prawo sie zepsuc, czy to z carrefoura, czy z besta - jeden ch..

Awatar użytkownika
madboy
Posty: 116
Rejestracja: 07 sie 2006, 11:19
Lokalizacja: rumia
 
Post27 sty 2007, 19:22

prosze was nie rozwalajcie mnie..uzywalem tej pompki do materacu i sadze ze w duzym dwuosobowym materacu jest wieksze cisnienie niz w tubie latawca...
a opinie z serii w szkolkach uzywamy tylko...no coz skoro szkolki sprzedaja ten sprzet i sa jednoczesnie dystrybutorami sprzetu...reszty chyba nie trzeba pisac...
NIE PRZEPLACAJCIE one sa identyczne...jak wroce do kraju to moge nawet fotki zrobic...to samo tylo bez nadrukow...
jedyna roznica moga byc koncowki tu owszem jesli masz latawke z serii cabrhina z dziwnym gwintem to niestety tylko oryginalna pompeczka..do reszty ta za 30 zl :)
pozdro

ps przepraszam jesli robie komus zly interes i nie gniewajcie sie na mnie malego i biednego ale poprostu niektorzy nie maja tyle kasy :/

Awatar użytkownika
sander
Posty: 1643
Rejestracja: 11 mar 2004, 13:24
Lokalizacja: Świebodzice
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 sty 2007, 12:30

znajomy kupil tania pompke w jednym z marketów ale nie pompowala dobrze wiec ja zwrocil i w drugim sklepie kupil inna za ok 20-30zl i mu sluzy dobrze juz drugi sezon, lepiej niz moje firmowe, w ktorych w jednej zlamala sie raczka, a druga przepuszcza powietrze, tak wiec zalezy od modelu.

Awatar użytkownika
kolo
Posty: 489
Rejestracja: 11 lip 2006, 17:45
Deska: nobile, North (wave)
Latawiec: Cabrinha SB5-10m
Lokalizacja: Malbork/Gościszewo
 
Post28 sty 2007, 13:01

Ja może właśnie trafiłem na taki model który przepuszczał powietrze,ale gdy na snowkitowej zabawie spotakałem przejmasa z Elblaga miał bardzo podobny model pompki ze skalepu z zabawkami i dokładnie to co u mnie- więcej wypuszcza niż pompuje :D .. Ale to już luz, kupiłem od kolesia pompkę Naisha za 50zl, z metalowym tłokiem, dobrze dopasowanymi końcówkami i efekt jest super.. a więc gdy ktoś bedzie kupował pompke w zabawkowym zanim zaplaci niech sprawdzi jak jest jej efekt pompowania... :D Pozdrawiam..

Awatar użytkownika
przemjas
Posty: 2566
Rejestracja: 21 lis 2006, 13:54
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: SS RPM 10m
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 18 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 sty 2007, 16:09

Ja może właśnie trafiłem na taki model który przepuszczał powietrze,ale gdy na snowkitowej zabawie spotakałem przejmasa z Elblaga miał bardzo podobny model pompki ze skalepu z zabawkami i dokładnie to co u mnie- więcej wypuszcza niż pompuje


Dokładnie, potwierdzam, te pompki sa do d..y. ja wlasnie dzis zrobilem taki myk ze z tej zabawkowej i starej kajtowej zmajstrowalem jedna, z metalowym tlokiem, troszke tu podkleilem i narazie jest ok, ale to nie jest to co powinno byc, wiec i tak trza sprawic sobie nowa, czekam na dostawe wlasnie :)

Awatar użytkownika
Lewik
Posty: 175
Rejestracja: 28 cze 2006, 18:21
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post28 sty 2007, 17:55

ja mam pompke northa za 100 i co oczywiście jak się za mocno pociągnie to cały tłok z tuby wylatuje przez za przeproszeniem gówniany plastikowy gwint :x :x ale pompuje wiec narazie nie kupuuje nowej :D


Wróć do „Akcesoria | Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości