I edycja Pucharu Polski w MOUNTAINBOARDZIE

Dyskusje nie związane z profilem forum.
enozo
Posty: 753
Rejestracja: 15 lip 2005, 16:46
Lokalizacja: Zewsząd
Kontaktowanie:
 
Post10 kwie 2007, 23:34

14/15 kwietnia 2007 I Edycja Pucharu Polski w Mountainboardzie & Oficjalne otwarcie toru Dirt Zone
Terminarz MTB na torze Dirt Zone
Opis Dirt Zone
Info dotyczące I Edycji Pucharu Polski w Mountainboardzie wraz z formularzem zgłoszeniowym

W niedzielę zaplanowaliśmy testy sprzętu jeżdżącego i latającego na lotnisku Pobiednik w Krakowie:
Obrazek
Będzie można za free potestować m.in. sprzęt: OZONE , PKD, PETER LYNN, FLEXI FOIL, MBS, SCRUB, TRAMPA... :twisted: oczywiście wszytsko uzależnioneod warunków :pray: ...jak nie powieje można bedzie pośmigać na torze Dirt Zone za free całą niedzielę.
pozdros

enozo
Posty: 753
Rejestracja: 15 lip 2005, 16:46
Lokalizacja: Zewsząd
Kontaktowanie:
 
Post10 kwie 2007, 23:35

Tor zaliczony.
W sobotę rano zabrałem swoją ekipę i udeżyliśmy na DIRT ZONE, moje odczucia:
Pierwsze wrażenie: strasznie szybko będzie bo stromo jest, ponieważ jedyny tor na jakim jeździłem to KAZOORY a tam jest tor rowerowy zaadaptowany pod MTB to przeszkody przygotowane są bardziej pod dwa koła niż pod 4, przestraszyłem się ze przeszkody na DIRT ZONE są zbyt blisko siebie 8O ...ale już po pierwszym zjeździe okazało sie ze jest idealnie :D Cały czas coś się dzieje. Bardzo fajne jest to, że kształt wysokość i długość każdej z przeszkód jest jakoś tak sprytnie dopasowana że wybicie jest przyjemne i "gładkie" a lądowanie pewne i w odpowiednim miejscu - BOMBA
Skocznia którą szejpowałem z chłopakami jest duża...ale każdy może śmiało na niej spróbować skakać, wystarczy mniejszy rozpęd ale trzeba się liczyć z lądowaniem na płaskim. Skocznia jest więcej niż sadysfakcjonująco szeroka co daje duże poczucie bezpieczeństwa.
Całość parku DIRT ZONE jest tak zacna, że już dawno 8h nie zleciało mi tak expressowo. Zapewne pomogła też wspaniała atmosferka, RED BULL, kiełbasa ognisko no i sympatyczni ludzie, którym chciałbym podziekować w imieniu swoim i moich ziomali za wspólnie spdzony dzionek czy to na deseczce czy przy łopacie.
Fajnie że pojawiło się kilka nowych twarzy 8)

pozdrawiam i do zo w sobotę na mountainboardzie i w niedzielę na landkitingu. W tym miejscu chciałem zachęcić wszystkie zainteresowane osoby do przyłączenia się do zabawy w niedzielę na lotnisku Pobiednik. Służymy naszym sprzętem i wiedzą. ŚMIAŁO LATAWIEC NIE GRYZIE :) Szczególnie zapraszamy osoby które chciały spróbować połączyć latawiec z deską czy też spróbować swoich sił na BUGGY czy choć by popatrzeć.

FOTO STORY:

Proponuję za nim zaczniesz przeglądać zdjęcia kliknąć tutaj i zacząć ściągać film...no to teraz spokojnie można obejrzeć fotki:



Pamiątkowa fota i ...
Obrazek

do roboty...Brygada Ochotnicza w komplecie:
Obrazek
tym właśnie samochodem przyjechaliśmy :twisted:

...a nie, STOP :!:, brakuje jednego:
Obrazek

uklepywanie skoczni:
Obrazek

sprzęt:
Obrazek


Pośmigaliśmy i pojedliśmy kiełbasy...zmęczeni udaliśmy się w drogę powrotną, niektórzy ostro imprezowali cały wyjazd:
Obrazek

jak to zazwyczaj bywa nie obyło się beż przygód..........złapała nas Policja, doszło do szamotaniny i jeden z mundurowych sięgnął po broń........... ENOZO , był szybszy...chwycił go za lewą rękę przyciągnął do siebie i jednocześnie wyprowadził potężny cios który powalił muskularnego policjanta na ziemię:


Obrazek

pozdros i do zobaczenia na zawodach

więcej szczegółów TUTAJ


Wróć do „Offtopic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości