Dyskusyjny Klub Filmowy

Dyskusje nie związane z profilem forum.
Awatar użytkownika
ted
Posty: 1065
Rejestracja: 24 maja 2007, 21:21
Lokalizacja: Bdg - Gda
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 wrz 2008, 17:48

Touik pisze:Parę lat temu powalił mnie film Lynch'a zatytuowany Mulholland Drive.
Pierwszy raz oglądałem go w kinie - po seansie nie byłem w stanie wsiąść do


...a do mnie lynch nigdy nie przemawiał. nie lubię, nie trawię, ba! nie znoszę nawet. szukanie sensu tam gdzie sensu nie ma....nie dla mnie, dziękuję.
zaznaczam, że oceniam go tylko przez pryzmat dwóch, uznanych za kultowe - mulholland i lost highway.
diuna była przekozak....

yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 wrz 2008, 23:31

A ja uwielbiam każdą produkcję, która w linii prostej wiąże się z grupą Monty Pythona :D
Od serialu poczynając, a na "Żywocie Briana" i "Monty Phyton Holy Grail" kończąc :D
Monty Python zmienił historię i sposób patrzenia na świat przez pryzmat humoru. Dowcip prezentowany przez grupę Monty Pythona jest zarazem głupi i jednocześnie wybitnie inteligentny, więc dlatego do dnia dzisiejszego zyskał sobie ogromną rzeszę wielbicieli.
Mimo, iż od "Sezonu Pierwszego" mineło prawie 40 lat, to humor i ironia zawarta w skeczach MP jest jak najbardziej aktualna nawet w dniu dzisiejszym !!!

P.S. Nawet mój podpis pod postem zainspirowany jest "wypocinami" :wink: Monty Pythona :D
Jak ktoś mi powie, skąd to zaczerpnąłem, to ma u mnie "wieczór darmowego piwa" przy nadarzającej się okazji :D :thumbsup:

:/
 
Post25 wrz 2008, 01:13

Ja sie nie moglem doczekac i pociagnalem :oops: Star Wars: The clone wars .
I... jest to film na ktory pojde do kina w najblizszym tygodniu. :wink:
W przeciwienstwie do filmowych wersji ma smieszne dialogi i oprocz tego co do mnie trafia niesamowicie mocno! zajebista animacje :o
Jesli ktos lubi klimat SW ta niby bajeczka na pewno przypadnie mu do gustu.
Jak obejrze jeszcze raz to przemysle sprawe ale wstepnie chyba najlepsza czesc ze wszystkich :shock: :!:

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 wrz 2008, 09:42

Ej przecież ta wojna klonów jest żenująca.....
Nie ma nic wspólnego z saga tak samo jak nie miały za bardzo 3 nowe części zrobione dla dzieci... A i grafika to jakaś porażka...

a Yanosik poszukaj sobie gdzies na jutjubie mowy z pogrzebu jednego z grupy.... nie widzialem ze uroczystosci pogrzebowe moga byc take wesole :)

oskar48
Posty: 351
Rejestracja: 02 lis 2006, 10:32
 
Post25 wrz 2008, 10:30

ted pisze:...a do mnie lynch nigdy nie przemawiał. nie lubię, nie trawię, ba! nie znoszę nawet. szukanie sensu tam gdzie sensu nie ma....nie dla mnie, dziękuję.
zaznaczam, że oceniam go tylko przez pryzmat dwóch, uznanych za kultowe - mulholland i lost highway.


Oczywiście zdaję sobie sprawę, że filmy Lyncha nie każdego zachwycają, ale z tym brakiem sensu przesadziłeś. Moim zdaniem te filmy są przemyślane aż do bólu. Trzeba się skoncentrować, czasem obejrzeć ze 2 razy (one są stworzone, żeby je wielokrotnie oglądać - i m.in. dlatego tak je lubię) i wszystko jest jasne. Lynch tak naprawdę opowiada bardzo proste historie, tylko w nietypowy sposób. Wiele jest scen metaforycznych, fabuła nieliniowa, więc trzeba uważać, żeby się nie zgubić. Ale jaki klimat...

Z filmów które widziałem ostatnio polecam Rec - niezły horrorek, coś jak 28 dni/tygodni później, Gone baby gone, Zgon na pogrzebie. Na pytanie o dobre polskie komedie ostatnio zrobione odpowiadam: Wesele Smarzowskiego, Testosteron, Ciało. Nie polecam Lejdis.

:/
 
Post25 wrz 2008, 18:13

Smokie podsumowanie zajbiste :D Widze ja troche inaczej podchodze do tego typu produkcji.
A co do animacji nie mam pojecia co Ci nie pasuje. Pomieszanie fajnej kreski z animacja 3d. kozak.

Awatar użytkownika
freaktrick
Posty: 29
Rejestracja: 15 lip 2008, 10:09
Lokalizacja: 3miasto
Kontaktowanie:
 
Post25 wrz 2008, 22:11

SMOKIE widziałeś już te nowe klony, czy opinie z powietrza ?? ja tez uznaje tylko stara trylogie + ew Zemsta Sithow, ale ta animacje obejrzę napewno :] (wtedy dopiero będę się wypowiadał)

Film na dziś :p

TROPA DE ELITE aka ELITE SQUAD

ObrazekObrazek

http://www.imdb.com/title/tt0861739/

obraz specjalnej jednostki policji z Rio de Janeiro

TRAILER
http://pl.youtube.com/watch?v=0jeTL9hC3 ... re=related

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 wrz 2008, 01:13

Widziałem większe części i mega mi sie kreska nie podoba. A animacja to jak z przed 10 lat ;)

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 paź 2008, 00:42

SLINGSHOT na zbliżającym się Warszawskim Festiwalu Filmowym :D

I to nie raz , a dwa :twisted:

SLINGSHOT HIP HOP


SLINGSHOT

Zapraszamy do kin :wink:

Sebastian Kite.pl
Posty: 1130
Rejestracja: 09 mar 2006, 11:40
Deska: Różnie
Latawiec: Różnie
Lokalizacja: WWW.KITE.PL Chałupy 6/Poznań/Słupsk
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 lis 2008, 09:06

Obrazek

Sorry za ten duży obraz, ale nie chciało mi się już zmniejszać. Poza tym film zasługuje na to :wink:

zwierzchowski
Posty: 10
Rejestracja: 04 paź 2008, 11:16
Kontaktowanie:
 
Post04 lis 2008, 13:35

freaktrick pisze:SMOKIE widziałeś już te nowe klony, czy opinie z powietrza ?? ja tez uznaje tylko stara trylogie + ew Zemsta Sithow, ale ta animacje obejrzę napewno :] (wtedy dopiero będę się wypowiadał)

Film na dziś :p

TROPA DE ELITE aka ELITE SQUAD

ObrazekObrazek

http://www.imdb.com/title/tt0861739/

obraz specjalnej jednostki policji z Rio de Janeiro

TRAILER
http://pl.youtube.com/watch?v=0jeTL9hC3 ... re=related



Warto obejrzec ten rysunkowy serial na ktorego podstawie jest animacja.
nigdy wczesniej nie widzialem filmu w ktorym ciagle sie cos dzieje :D 23123124r52341 milionow akcji naraz :) ale jak jestes fanem to polecam ;) [ja jestemx]]

Awatar użytkownika
JaxoN
Posty: 310
Rejestracja: 02 sie 2008, 12:53
Deska: Sklejka
Latawiec: SS REV 9m
Lokalizacja: Dziwnówek/Szczecin
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post04 lis 2008, 15:40

Jeśli lubice filmy z Nicolasem Cage'm to gorąco polecam
Pan życia i śmierci
Film opowiada o największym handlarzu bronią.

ZAKAZANE :)
Ostatnio zmieniony 05 lis 2008, 14:14 przez JaxoN, łącznie zmieniany 1 raz.

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 lis 2008, 16:57

Czy Ty nas namawiasz do piractwa :?: :?: Chyba pomyliłeś miejsca :!: To nie jest dobre miejsce do promowania tego typu zachowań..... Toż to zwykłe buractwo :twisted:

Awatar użytkownika
JaxoN
Posty: 310
Rejestracja: 02 sie 2008, 12:53
Deska: Sklejka
Latawiec: SS REV 9m
Lokalizacja: Dziwnówek/Szczecin
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post04 lis 2008, 18:06

Smokie pisze:Czy Ty nas namawiasz do piractwa :?: :?: Chyba pomyliłeś miejsca :!: To nie jest dobre miejsce do promowania tego typu zachowań..... Toż to zwykłe buractwo :twisted:


Nie namawiam. To co ty zrobisz ową informacją Twoja sprawa nie każdy jest święty :twisted: .
Poza tym kilka postów wcześniej pojawiło się zapytanie skąd można zassać film.

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 lis 2008, 19:26

JaxoN pisze:Poza tym kilka postów wcześniej pojawiło się zapytanie skąd można zassać film.


Ze sklepu .... :idea:


Wróć do „Offtopic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości