Hołd dla Króla .. Żegnaj Michael

Dyskusje nie związane z profilem forum.
Awatar użytkownika
bitter
Posty: 859
Rejestracja: 01 lis 2006, 20:17
Lokalizacja: Kliniska pod Szczecinem
Kontaktowanie:
 
Post07 lip 2009, 19:58

Właśnie trwa uroczystość pożegnalna. Odszedł i jakoś mi smutno. Poczułem upływ czasu. Wraz z nim odszedł spory kawałek mojej młodości. Chciałem go zobaczyć w nowej wersji ale może lepiej że tak się stało. Teraz będzie legendą. Żegnaj.

Awatar użytkownika
Ludek
Posty: 146
Rejestracja: 21 lut 2009, 11:25
Lokalizacja: Łódź
 
Post07 lip 2009, 20:09

No jako pierwszy stworzył teledyski, które są do dzisiaj lepsze niż nie jedne z obecnych czasów. Król Popu zostanie na zawsze w sercach.

[*]

Awatar użytkownika
Yargar
Posty: 19
Rejestracja: 04 lip 2009, 10:50
Lokalizacja: Garwolin
Kontaktowanie:
 
Post10 lip 2009, 19:26

[*]

Awatar użytkownika
zawodowiec
Posty: 586
Rejestracja: 21 cze 2007, 22:20
Lokalizacja: Szczecin
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 lip 2009, 17:19

Smutna sprawa. Ale nie rozumiem czarnych którzy płaczą nad nim jeżeli wstydził się swojego koloru skóry.

Obrazek

Awatar użytkownika
jarul7
Posty: 376
Rejestracja: 01 cze 2009, 15:00
Deska: su2
Latawiec: torch
Lokalizacja: Trzebiatów & sanatorium Resko:D Zeeland NL
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post12 lip 2009, 18:02

zawodowiec pisze:Smutna sprawa. Ale nie rozumiem czarnych którzy płaczą nad nim jeżeli wstydził się swojego koloru skóry.

Obrazek


Czemu takim ludziom jak ty ciężko zrozumieć,że on był poprostu chory-miał chorobe Vitiligo która pozbawia skóre pigmentu a operacje robił po to żeby jego twarz nabrała wyglądu białego człowieka. Może i przesadził z iloscią operacji ale to juz inna sprawa. Drażni mnie już takie coś jak kolo pisze głupoty a inny kolo przeczyta i odrazu wierzy a pózniej gada dalej i robi się takie kółko inteligentów :evil: żal naprawde :!:
http://www.youtube.com/watch?v=nkzaVKAGJ50
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bielactwo_nabyte

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lip 2009, 09:42

Dla przypomnienia, w Stanach była bardzo silna moda na wybielanie skóry swego czasu. Jak pogrzebiecie w necie - można znaleźć okładki czasopism, gdzie intensywnie lansowało się i reklamowało różnego rodzaju "medykamenty" do wybielenia skóry. Widząc jak silne było to pragnienie u MJ i do tego jak bardzo kolor skóry miał znaczenie w biznesie - trudno się dziwić, że robił takie zabiegi. Wtedy pewnie nikt nie wiedział, że tak to się może skończyć.

Awatar użytkownika
razor
Posty: 649
Rejestracja: 12 lip 2007, 18:20
 
Post13 lip 2009, 11:13

jarul7 pisze:
zawodowiec pisze:Smutna sprawa. Ale nie rozumiem czarnych którzy płaczą nad nim jeżeli wstydził się swojego koloru skóry.
Czemu takim ludziom jak ty ciężko zrozumieć(...)Drażni mnie już takie coś jak kolo pisze głupoty a inny kolo przeczyta i odrazu wierzy a pózniej gada dalej i robi się takie kółko inteligentów :evil: żal naprawde :!:

a mnie drażni takie bezgraniczne wielbienie.
muzykę tworzył dobrą, był artystą wielkiego formatu.
zmarł, ale to nie znaczy że już nie można mówić o niewygodnych sprawach i należy go bezgranicznie idealizować i ubóstwiać.
żal, naprawdę żal...

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lip 2009, 13:49

razor pisze:a mnie drażni takie bezgraniczne wielbienie.
muzykę tworzył dobrą, był artystą wielkiego formatu.
zmarł, ale to nie znaczy że już nie można mówić o niewygodnych sprawach i należy go bezgranicznie idealizować i ubóstwiać.
żal, naprawdę żal...


a to też prawda ;)

Awatar użytkownika
jarul7
Posty: 376
Rejestracja: 01 cze 2009, 15:00
Deska: su2
Latawiec: torch
Lokalizacja: Trzebiatów & sanatorium Resko:D Zeeland NL
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post13 lip 2009, 14:31

Ja tam go nie idealizuje może miał świra ale nie mówcie ,że sie specjalnie wybierał-był poprostu chory więc musiał tak ciężko to zrozumiec :?:

Awatar użytkownika
razor
Posty: 649
Rejestracja: 12 lip 2007, 18:20
 
Post13 lip 2009, 15:50

to akurat zrozumiałe że zdrowy człowiek nie zrobił by z siebie...
Joli
Obrazek


coś kiedyś pisano że chciał się do jakiejś kobiety upodobnić.

yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lip 2009, 16:22

jarul7 pisze:Ja tam go nie idealizuje może miał świra ale nie mówcie ,że sie specjalnie wybierał-był poprostu chory więc musiał tak ciężko to zrozumiec :?:



...a Latoya i Janett też mają chorobę skóry???
Obrazek

Awatar użytkownika
jarul7
Posty: 376
Rejestracja: 01 cze 2009, 15:00
Deska: su2
Latawiec: torch
Lokalizacja: Trzebiatów & sanatorium Resko:D Zeeland NL
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post13 lip 2009, 16:36

...a Latoya i Janett też mają chorobę skóry???
Obrazek[/quote]

A tą to faktycznie porypało zgadzam sie może chciała sie do sławnego brata upodobnic-nie wiem! ale Jenett na pogrzebie wyglądała całkiem zdrowo :twisted: może robi sobie jakieś zabiegi odmładzające i to troche wpływa na cere ale michaela bym z niej nie robił bo jeszcze jej daleko.

Awatar użytkownika
bitter
Posty: 859
Rejestracja: 01 lis 2006, 20:17
Lokalizacja: Kliniska pod Szczecinem
Kontaktowanie:
 
Post02 sie 2009, 12:31

A ja mam w d... jakim świrem był bo prawdy się nie dowiemy nigdy. Dla mnie jest mistrzem muzyki na miarę, której nikt długo nie dogoni. Świadczy o tym to, ze słuchałem przez ostatnie kilka miesięcy często muzyki w moim telefonie jak biegałem. Przypadkiem miałem tylko dyskografie MJ i przez te całe 4 miechy nie znudził mi się ani jeden kawałek. I brak mi będzie nowości choć, jak napisałem wcześniej może i lepiej, bo come back może być czasem żenujący co mieliśmy okazję zobaczyć w przypadku "gwiazdek" Samanthy, Shakin Stevensa, Sandry itp

Awatar użytkownika
Sniady
Posty: 779
Rejestracja: 23 mar 2007, 11:52
Deska: Laluz 135, FreestylFish NKB
Latawiec: Torch 8, RPM 12, Dyno 16
Lokalizacja: Chorzów0Warszawa
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 sie 2009, 12:18

Jak dla mnie trochę to głupie gadać o kimś po jego śmierci .... Powinniśmy się zastanowić chyba nad ty co nam dał dobrego... i nie tylko chodzi mi o muzykę, koncerty tak gigantyczne, ale zainteresowanie Afryką, głodującymi dziećmi, Dziećmi bez rodziców....
Bądźmy mu za to wszytko wdzięczni i nie wytykajmy jego błędów.
Moim zdaniem to jest najlepszy hołd dla króla... W końcu otrzymał spokój którego tak bardzo pragnął

R.I.P MJ
[*]


Wróć do „Offtopic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości