Chociaż raz dowalmy kopaczom!

Dyskusje nie związane z profilem forum.
Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 mar 2014, 09:11

Nie wiem czy było i wiecie ale windsurferzy z PWA szykują największą imprezę wszechczasów (slalom, freestyle, skoki) w Polsce.
A dokładnie w centrum Polski.
A jeszcze dokładniej na stadionie piłkarskim.
A na jakim rozgrywać mokrą dyscyplinę jeśli nie na Basenie Narodowym?

http://www.warszawa.sport.pl/sport-wars ... oxSportTxt

Jakieś 10 lat temu oglądałem na żywo PWA w Bruggi w zamkniętej hali.
Było grubo (i głosno) a teraz jakby żeglarze-kibole wypełni stadion po brzegi wyszłoby przekomicznie.
Nasza obecność co najmniej wskazana. Namawiajcie rodziny, znajomych, dajcie wici na ryjzbuku itd.

Niech tylko przez przypadek nie zamykają dachu :wink:

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 mar 2014, 09:44

Impreza jakoś w okolicach października

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post13 mar 2014, 10:16

To jest Stadion Narodowy, wybudowany przy okazji organizacji imprezy piłkarskiej i należy zadbać, aby nie był postrzegany jako piłkarski, bo przecież wiemy, że na nim mają zdarzać nawet cuda.

zbrochaty
Posty: 77
Rejestracja: 24 wrz 2010, 11:42
Deska: Fanatic TrippleX
Latawiec: North Sails: Duke SuperStar
Dostał piwko: 16 razy
 
Post13 mar 2014, 10:30

BraCuru pisze:Nie wiem czy było i wiecie ale windsurferzy z PWA szykują największą imprezę wszechczasów (slalom, freestyle, skoki) w Polsce.
A dokładnie w centrum Polski.
A jeszcze dokładniej na stadionie piłkarskim.
A na jakim rozgrywać mokrą dyscyplinę jeśli nie na Basenie Narodowym?

http://www.warszawa.sport.pl/sport-wars ... oxSportTxt

Jakieś 10 lat temu oglądałem na żywo PWA w Bruggi w zamkniętej hali.
Było grubo (i głosno) a teraz jakby żeglarze-kibole wypełni stadion po brzegi wyszłoby przekomicznie.
Nasza obecność co najmniej wskazana. Namawiajcie rodziny, znajomych, dajcie wici na ryjzbuku itd.

Niech tylko przez przypadek nie zamykają dachu :wink:


Myślisz, ze uda im sie zapelnić chociaz 1/3 stadionu? 10 lat temu windsurfing byl jeszcze bardzo popularny (3500 postow/miesiac w lecie 2004 vs 1post/miesiac w 2014 pl.rec.windsurfing)
Teraz na wodzie zagli jest sporo mniej, dużo osob przesiadlo sie na kajta, a ci co dalej plywają wolą freeride, raczej malo jest osob probujących jakies loopy tak jak kiedys. Nie wiem, czy dla kibolskiej gawiedzi pokazanie 2-3 trikow takich jak na zalaczonym filmie bedzie atrakcja porownywnywalną z pokazem "sportów" szachowo-motorowych jak np motocross na usypanych górkach z gliny.
Wydaje mi sie, ze zeglarze, kajciarze i winsurferzy raczej malo maja wspolnego z pilkarzami, często na okreslenie naszych "piłkarzy" uzywają określenia jakiego użyłeś w tytule postu
Ja wolę takie WS-owe klimaty...

phpBB [video]

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 mar 2014, 11:08


Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 mar 2014, 11:37

zbrochaty pisze:Myślisz, ze uda im sie zapelnić chociaz 1/3 stadionu? 10 lat temu windsurfing byl jeszcze bardzo popularny (3500 postow/miesiac w lecie 2004 vs 1post/miesiac w 2014 pl.rec.windsurfing)

Szczerze im życzę. Przy dużej kasie na marketing wypełnią cały stadion. W sumie 40tys widzów. Zdecydowana większość nie będzie miała nic wspólnego z WS ani nawet z wodą. Dla widzów to ma być atrakcja jak cyrk i w nosie będą mieli kto wygra. Bardziej będą ich interesowały katapy i dzwony podczas slalomu, który był najbardziej oglądany w Brugii. Indoor slalom jest cool.
Ja niestety będę w tym czasie w Mielnie na ME.

Mauro
Posty: 8
Rejestracja: 18 paź 2013, 14:58
 
Post08 kwie 2014, 15:03

Zły termin, okres wakacyjny byłby lepszy moim zdaniem


Wróć do „Offtopic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości