kurs kitesurfingu Zielona Góra

Forum dla początkujących
Awatar użytkownika
dervill_x
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2015, 07:59
 
Post13 kwie 2015, 08:10

Witam serdecznie.

Jest to moj pierwszy post na tym forum dlatego chcialbym wszystkich goraco powitac. Z moja narzeczona postanowilismy sprobowac sil w kitesurfingu. Jednak chcielibysmy nauczyc sie podstaw tego sportu. Ogolnie to jezdzimy na nartach, nurkujemy itp. ale nigdy nie mielismy stycznosci z tym sportem, a bezpieczenstwo stawiamy na pierwszym miejscu.

Mieszkamy w Zielonej Gorze i stad pytanie czy jest jakas godna polecenia szkola kitesurfingu tak by w okolicach Zielonej Gory przez weekend nauczyc sie podstaw. Pan Google nie pomogl mi za bardzo, bo albo Warszawa albo nasze polskie morze wyskakuje jako miejsca nauki do kitesurfingu.

pozdrawiamy

jaczyno
Posty: 25
Rejestracja: 17 lut 2014, 20:44
Deska: clash 136
Latawiec: CORE gts II 9m; xr3 12m
Lokalizacja: Przemków
 
Post13 kwie 2015, 13:20

Mieszkam 50km od Zielonej i w zeszłym roku ogarniałem temat.
Niestety w okolicach nie ma żadnej szkółki…

Najbliżej jest jezioro Miedwie gdzie jest jakaś szkółka lub Świnoujście, w którym są dwie szkoły.
S3 jedzie się bardzo szybko więc nie powinno być problemu z dojazdem.
Pamiętajcie tylko aby jechać na prognozę bo inaczej to możecie jedynie trochę teorii posłuchać a jak uda wam się złapać dwa wietrzne weekendy to myślę że IKO 1 i 2 spokojnie ogarniecie.

Awatar użytkownika
dervill_x
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2015, 07:59
 
Post13 kwie 2015, 16:12

jaczyno pisze:Mieszkam 50km od Zielonej i w zeszłym roku ogarniałem temat.
Niestety w okolicach nie ma żadnej szkółki…

Najbliżej jest jezioro Miedwie gdzie jest jakaś szkółka lub Świnoujście, w którym są dwie szkoły.
S3 jedzie się bardzo szybko więc nie powinno być problemu z dojazdem.
Pamiętajcie tylko aby jechać na prognozę bo inaczej to możecie jedynie trochę teorii posłuchać a jak uda wam się złapać dwa wietrzne weekendy to myślę że IKO 1 i 2 spokojnie ogarniecie.


A w ktorej szkole robiles kurs i czy bys ja polecil. wielkie dzieki za odpowiedz.

Awatar użytkownika
mandaro
Posty: 1083
Rejestracja: 10 sie 2008, 02:18
Deska: NHP Infinity
Latawiec: GP Fuel
Lokalizacja: Tarifka,
Postawił piwka: 66 razy
Dostał piwko: 22 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 kwie 2015, 23:26

Tup, tup, tup > Gwardia Zielona Góra > ul. Strzelecka 22 > Sylwia Bogacka powie Wam gdzie i co.
Możecie zostawić kartkę z numerem telefonu w biurze. Oddzwoni.

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 kwie 2015, 20:45

Możecie też od końcówki kwietnia do końcówki września wybrac się nad Zatokę i uczyć się

- z doświadczoną szkołą
- na płytkim ( i bezpiecznym :idea: ) akwenie z płaską :idea: wodą
- w równym wietrze którego praktycznie nie znajdziecie na śródlądziu w PL

polecam :wink: :idea: :arrow:


Wróć do „Pierwsze Kroki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości