pyt??

Forum dla początkujących
Awatar użytkownika
zgred
Posty: 2614
Rejestracja: 30 paź 2005, 19:20
Deska: nbl
Latawiec: ozone, best
Lokalizacja: Pułtusk-Władek-Sopot-Gdańsk :)
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post02 lip 2007, 14:13

__kater__ pisze:Mnie denerwuje jak ludzie rozkładają się wokół grupy kitów. Jednej rodzinie która rozbiła się w samym środku miejsca na lądowanie po 5 minutach przeszkadzało, że ktoś głośno pompuje kita!!! Byłem w szoku! Gdy wszyscy zaczęli pompować to mało nie wyszli z siebie... a widać że specjalnie szukali spinki bo 50 m dalej były pustki...

Wkurzam się jak ludzie lgną do napiętych linek... mają rozum w dupie...

Swoją drogą takie pytanie, jeśli ktoś rozłoży się koło wcześniej rozłożonych latawców, oberwie linkami i zakładam, że coś się mu stanie to czyja wina :?:

Zasada mówi, że jesteśmy odpowiedzialni za ludzi w otoczeniu ale jaki mamy wpływ jak ktoś ryje sie na linki?


obcinasz takiemu głowę linkami i po temacie :hand:

__kater__
Posty: 1962
Rejestracja: 08 kwie 2006, 21:30
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post02 lip 2007, 14:19

Obawiam się, że wspólnie widzimy temat z tej samej strony, tzn pływamy więc mamy to samo zdanie. Gdyby jednak coś się stało to pewnie by była inna gadka...
Ktoś może wyprzeć się, że był ostrzegany, zresztą ciężko do każdego podchodzić. Ktoś powie ja tu całe życie leżałem to wy się pojawiliście itp...

Jurgen
Posty: 2943
Rejestracja: 19 wrz 2006, 00:39
Lokalizacja: 3miasto
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 lip 2007, 14:26

Ja jakos nie mam problemu z plazowiczami. Jeden raz dostal w potylice latawcem ktory uciekl z plazy. Za bardzo nie biadolil. W sumie tuba napompowana powietrzem nie na kamien wiec za bardzo nie moglo bolec. Przeprosiny i z banki :)


Wróć do „Pierwsze Kroki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości