KITE Z CHIN

Forum dla początkujących
świeży
Posty: 27
Rejestracja: 07 maja 2014, 17:17
 
Post28 mar 2016, 12:36

Sam jestem ciekaw czy to w ogóle lata :lol: ? Bo jak ceny będą dalej iść w górę to cała zatoka będzie brała sprzęt z Chin :twisted:
Ja widziałem tu jakieś http://www.alibaba.com/product-detail/N ... .46.muKz0Y i wydaje się że ten alibaba to jakiś dział od Alliego wiec mniejsza szansa ze cie oszukają. Ale mówię nie wiem jak to lata :think:
Jeszcze tu widziałem takie mydło i powidło http://www.made-in-china.com/showroom/j ... -Kite.html

Awatar użytkownika
ater12
Posty: 2
Rejestracja: 29 lut 2016, 15:12
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:
 
Post30 mar 2016, 15:04

Teraz chińskie wcale nie znaczy złe.

zojsan
Posty: 1194
Rejestracja: 18 maja 2013, 07:32
Deska: SU-2, SPLEENE Door
Latawiec: Cabrinha FX 7.10.14
Lokalizacja: Lubelskie
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 33 razy
 
Post30 mar 2016, 16:03

ater12 pisze:Teraz chińskie wcale nie znaczy złe.

To prawda...
Zgadzam się...
I jeszcze nie pysznią się marką...

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post30 mar 2016, 21:35

zojsan pisze:
ater12 pisze:Teraz chińskie wcale nie znaczy złe.

To prawda...
Zgadzam się...

Czyżby telefon zaczął działać :| :wink: moje żarówki ciągle nie świecą..
To nie chodzi o to czy złe czy dobre, są technologicznie o dekady przed nami, podejście chińskich pośredników musi się zmienić jeśli chcą cokolwiek ugrać w handelkach detalicznych... Problem jest dosyć złożony, chcielibyśmy mieć dobry produkt a po prostu szkoda nam kasy żeby za niego uczciwie zapłacić...
zojsan pisze:I jeszcze nie pysznią się marką...

Pysznią nie pysznią...kajtokonstruktorzy włożyli w c..j wysiłku, pieniędzy, czasu, całe lata dłubania, opłaty za ochronę patentową, dawanie w łapy urzednikom i cholera wie komu jeszcze, zorganizowanie dystrybucji, testów przez kilkanaście lat i co...i przychodzi Alina Li i robi kopiuj~wklej .... też bym tak chciał :twisted:
To po prostu nie jest wporządku..

świeży
Posty: 27
Rejestracja: 07 maja 2014, 17:17
 
Post03 kwie 2016, 13:05

to jest kapitalizm ;) takie uroki, wiadomo chinole lubią robić duże firmy w ch*** chociażby wystarczy spojrzeć na ilość pozwów na chińskie telefony ze strony komórkowych gigantów. Ale z drugiej strony ceny kajtów idą w górę a mi za rok dwa przydałoby się wymienić moją 12-stke :lol:


Wróć do „Pierwsze Kroki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości