Opaska Power Balance - ktoś z nią pływał?

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
Awatar użytkownika
MassTurbo
Posty: 365
Rejestracja: 08 sie 2003, 12:16
Latawiec: North Rebel 14, Vegas 10
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Kontaktowanie:
 
Post15 gru 2010, 12:47

Elo!
Napiszcie proszę jeśli macie jakieś doświadczenia z opaskami Power Balance używanymi w czasie pływania.
Właśnie zauważyłem, że szefostwo RedSeaZone (Zimas) takową posiada;)
Pzdr
m

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 gru 2010, 13:10

Ładnie wyglądają i się nie niszczą raczej - po roku praktycznie no problem - znaczy jakość dobra ;) Co do wiary w tego typu rzeczy to już raczej sprawa indywidualna ;)

Awatar użytkownika
MassTurbo
Posty: 365
Rejestracja: 08 sie 2003, 12:16
Latawiec: North Rebel 14, Vegas 10
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Kontaktowanie:
 
Post15 gru 2010, 13:18

Z "wiarą w te rzeczy" może być rzeczywiście różnie, ale to dlatego, ze od cholery podrób sprzedają na Allegro za jakieś grosze, a oryginalnych opasek tam nie można i nie będzie można kupić. (oryginał musi w Europie kosztować równowartość 40 Euro)
Z testów, które robiłem znajomym wychodzą niesamowite rzeczy i większość z nich jest w sporym szoku czując spory wzrost siły i poprawę balansu.

sersciuch
Posty: 253
Rejestracja: 06 wrz 2010, 01:02
Deska: north freestyle fish
Latawiec: rpm
Lokalizacja: scheveningen NL
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 8 razy
 
Post15 gru 2010, 15:06

:lol: efekt placebo tak to się nazywa
równie dobrze możesz komuś wytłumaczyć że komórka wysyła jakieś tam fale które nas wzmacniają i przeprowadzić jakieś testy np. takie jak prze obrączce power balance i to zadziała takiej osobie poprawi się równowaga albo co innego zależy co się takiej osobie wmówi

Awatar użytkownika
swistak
Posty: 663
Rejestracja: 19 mar 2004, 23:25
Lokalizacja: Poznan
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post15 gru 2010, 15:30

ja bym chciał przeczytać jakąś publikację ( z sensownym impact factor !) na temat mechanizmu działania :). Moim zdaniem jest ot potwierdzenie ile potencjału leży w naszym umyśle i podświadomości :)

Awatar użytkownika
MassTurbo
Posty: 365
Rejestracja: 08 sie 2003, 12:16
Latawiec: North Rebel 14, Vegas 10
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Kontaktowanie:
 
Post15 gru 2010, 15:47

Placebo to to nie jest na bank - robiłem testy z podróbą i oryginałem (wyglądały identycznie) - podróba z allegro nie działała, a oryginał na maxa.
Jak usłyszałem, że ma mi to poprawić siłę, balans i elastyczność to też byłem na 99% przekonany, ze to "newage'owe" ściemy, potem przetestowano opaskę na mnie i kopara mi opadła, podobnie jak innym na których ja testowałem.
Poza tym nosi ją Kubica, Webber, piłkarska drużyna Hiszpanii, 35% kolarzy Tour de France, Beckham - i nie mają za to płacone, bo opłaconych ambasadorów można zobaczyć na stronie - np. shaquil O'neil i Barichello
Świstak - o opasce można przeczytać na : http://www.powerbalancepolska.pl/ - jak chcesz ją przetestowac to w poznaniu masz taką możliwość w paru sklepach (na stronie spis)
m

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 gru 2010, 15:58

Czasem cena czyni cuda, ale w tym przypadku wiara.
Nie widze tego inaczej, bo co gość palący paczkę dziennie, siedzący przed kompem pół dnia raptem zamiast 200m przebiegnie 2km.
Albo inaczej czy opaska działa już 1 dnia, czy po 2 miesiącach dopiero ;)

Albo jeszcze inaczej jak ktoś ma dwie lewe ręca i zero pomyślunku, to raptem po zmarnowanych 15 godzinach kursu popłynie


eeee

Awatar użytkownika
MassTurbo
Posty: 365
Rejestracja: 08 sie 2003, 12:16
Latawiec: North Rebel 14, Vegas 10
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Kontaktowanie:
 
Post15 gru 2010, 16:04

Horse, też tak mówiłem napędzany moim jak by nie było racjonalnym myśleniem - mówię Ci idź do sklepu ją przetestować, zmienisz zdanie...;)
Opaska nie poprawia kondychy - to na pewno.
Osoby na których jest testowana z reguły nie znają jej ceny i działania, a jednak zawsze działa bardzo podobnie
Co ciekawe - ponoć jedyną osobą na która ewidentnie nie działa jest Simon Amman - to by się nawet zgadzało;)
No nie bez powodu Kubica ja nosi;)
m

Awatar użytkownika
Maslav
Posty: 976
Rejestracja: 02 sie 2003, 21:56
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne
Kontaktowanie:
 
Post15 gru 2010, 16:05

:doh:


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości