Zatoka-Plan zagospodarowania - OFFTOPIC (2 cięcie)

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
Awatar użytkownika
ted
Posty: 1065
Rejestracja: 24 maja 2007, 21:21
Lokalizacja: Bdg - Gda
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 sty 2011, 15:28

Jak ja to widzę, każda eko - akcja, to szansa na eko - dotację. Z tego co obiło się o moje uszy, Unia chętnie takie działania sponsoruje, a jednocześnie kontrola wydatkowania przekazanych funduszy nie jest zbyt rygorystyczna. To pozwala wątpić w uczciwość działania ekologów. Specjalistów z branży proszę o ewentualne dementi.

Jednocześnie, medialne doniesienia o rzekomych łapówkach ( dotacjach na określony cel w zamian za odstąpienie od protestu ) dla organizatorów głośnych eko - protestów też nie pozwalają ekologów darzyć zbytnią sympatią i rodzą uzasadnione wątpliwości co do szczerości ich intencji. Nie wspominając o pliszkach, myszkach, świstakach czy innych cholerach, przez które zamykają nam freeride czy podwyższają czynsz za budę.

MArcinBe
Posty: 1070
Rejestracja: 13 kwie 2005, 11:29
Lokalizacja: Bielsko/Wieden
Dostał piwko: 1 raz
 
Post28 sty 2011, 15:31

Wiecie kto w tej chwili wykłada najwięcej kasy na ochronę lodowców w Alpach :?: Ośrodki narciarskie


a skad masz te informacje? i na czym polega "ochrona" lodowcow w Alpach?? i ile jest wszystkich lodowcow w Alpach a ile jest z nich "chronionych" przez osrodki narciarskie?
pytam z jednej strony z przymrozeniem oka, ale z drugiej powaznie.

yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 sty 2011, 15:38

Smokie pisze:Yanosik czy Ty kiedykolwiek poznałeś mnie albo Eskę albo moich rodziców, czy wiesz czym sie zajmuję ??

Onzo pisze:PS: Yanosik myślę, że ironizował

Oczywiście, że Yanosik ironizował, bo nie ma lepszego sposobu, na wywołanie "ognistej" dyskusji, jak zasada rezonansu, czyli uderz w stół...
Wkurza mnie to, że jadę na "dziewicze" jezioro Pniewy, gdzie nawet jest zakaz podjeżdżania autem do brzegu, obowiązuje "sterfa ciszy", a w pewnym momencie podjeżdżają dwa Jeep'y z przyczepkami i wyładowują do wody 2 skutery wodne!
Juz samo pływanie w tym miejscu jest niedozwolone, a tym bardziej wpływanie w strefę plaży. Ale co się okazuje?? Na próbę zwrócenia uwagi, że kolesie zachowują się niewłaściwie, w niewłaściwym miejscu, pada odpowiedź: " Bujaj się, koleś!!!"
I niech mi ktoś odpowie, czy bez znaczenia jest tutaj oznakowanie rejestracji, zaczynajace się na "W..."
Ktoś odpowie, że może być auto w leasingu, więc nr rejestracyjny może się zaczynać na "W...", ale 2 samochody i dwie przyczepki z rejestracją na "W..." to raczej ciężka sprawa...
Kolesie dopiero zwinęli majdan, gdy wezwalismy policję i oczywiście nie obyło się bez komentarzy, typu: "wieśniaki, prowincja... itp..."
Podobnie jest z jazdą na drodze - gdy jadę do Gdyni. W najbardziej głupich i najbardziej niebezpiecznych miejscach wyprzedzają mnie auta o numerach rejestarcyjnych "W....", ale można zrzucić tu winę albo na przypadek, albo na leasing!!! więc tutaj nie będę obstawał !!!!
Podobnie jast na stokach!!! Zapytajcie na Skiforum.pl, ale najlepiej na PRIV, po czym poznać "warszawiaka", więc dalej nie będę się rozpisywał....
Oczywiście nie mogę tutaj generalizować, i mam nadzieję, że 90% kajciarzy/narciarzy/snb'ów jest ok, ale siedział cicho nie będę, choćby było to "politycznie niepoprawne", ale uważam, że miłośnicy wystaw typu "Wiatr i Woda" gdzie cena jachtów waha się od min kilkuset tysięcy złotych, uważają, że "świat należy do nich" , bo są klasą panującą, bo mają kasę, i przeciwko temu protestował będę zawsze!!!
Bez urazy Smokie, ale nie chcesz mi chyba wmówić, że ze slumsów pochodzisz i swoją ciężką pracą zarobiłeś na swój pierwszy latawiec i jako nastolatek sam sobie finansowałeś wyjazdy np. na Hel???
Powiem tak - ludzie, którzy są związani z jakimś regionem, będą go bronić "do krwi ostatniej" przed najazdem obcych i np. twoje fotki ze "śmigania na Loucni Boudzie"mimo zakazu, pokazują brak szacunku dla prawa i obowiązujących w danym regionie norm, a nie luzactwo i pokazanie, że można zrobić coś, czego ktos inny nie dokonał!!! Fajna zajawka typu: "Mam 500 zł na mandat "w razie czego", więc możecie mi naskoczyć!!!"
W tym momencie pojęcie "warszawiak" staje się nieco szersze, bo nie tyczy się tylko mieszkańca zasiedlającego obszar miasta Warszawa, ale mentalność, że ja jestem ten najważniejszy, ja mam kasę i wszytko mi się należy!!!

Heeej!!!

...aaaale pojechałem
Ostatnio zmieniony 28 sty 2011, 16:05 przez yanosik, łącznie zmieniany 1 raz.

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 sty 2011, 15:49

yanosik pisze:
Smokie pisze:Yanosik czy Ty kiedykolwiek poznałeś mnie albo Eskę albo moich rodziców, czy wiesz czym sie zajmuję ??

Onzo pisze:PS: Yanosik myślę, że ironizował

Oczywiście, że Yanosik ironizował, bo nie ma lepszego sposobu, na wywołanie "ognistej" dyskusji, jak zasada rezonansu, czyli uderz w stół...
Wkurza mnie to, że jadę na "dziewicze" jezioro Pniewy, gdzie nawet jest zakaz podjeżdżania autem do brzegu, obowiązuje "sterfa ciszy", a w pewnym momencie podjeżdżają dwa Jeep'y z przyczepkami i wyładowują do wody 2 skutery wodne!
Juz samo pływanie w tym miejscu jest niedozwolone, a tym bardziej wpływanie w strefę plaży. Ale co się okazuje?? Na próbę zwrócenia uwagi, że kolesie zachowują się niewłaściwie, w niewłaściwym miejscu, pada odpowiedź: " Bujaj się, koleś!!!"
I niech mi ktoś odpowie, czy bez znaczenia jest tutaj oznakowanie rejestracji, zaczynajace się na "W..."
Ktoś odpowie, że może być auto w leasingu, więc nr rejestracyjny może się zaczynać na "W...", ale 2 samochody i dwie przyczepki z rejestracją na "W..." to raczej ciężka sprawa...
Kolesie dopiero zwinęli majdan, gdy wezwalismy policję i oczywiście nie obyło się bez komentarzy, typu: "wieśniaki, prowincja... itp..."
Podobnie jest z jazdą na drodze - gdy jadę do Gdyni. W najbardziej głupich i najbardziej niebezpiecznych miejscach wyprzedzają mnie auta o numerach rejestarcyjnych "W....", ale można zrzucić tu winę albo na przypadek, albo na leasing!!! więc tutaj nie będę obstawał !!!!
Podobnie jast na stokach!!! Zapytajcie na Skiforum.pl, ale najlepiej na PRIV, po czym poznać "warszawiaka", więc dalej nie będę się rozpisywał....
Oczywiście nie mogę tutaj generalizować, i mam nadzieję, że 90% kajciarzy/narciarzy/snb'ów jest ok, ale siedział cicho nie będę, choćby było to "politycznie niepoprawne", ale uważam, że miłośnicy wystaw typu "Wiatr i Woda" gdzie cena jachtów waha się od min kilkuset złotych, uważają, że "świat należy do nich" , bo są klasą panującą, bo mają kasę, i przeciwko temu protestował będę zawsze!!!
Bez urazy Smokie, ale nie chcesz mi chyba wmówić, że ze slumsów pochodzisz i swoją ciężką pracą zarobiłeś na swój pierwszy latawiec i jako nastolatek sam sobie finansowałeś wyjazdy np. na Hel???
Powiem tak - ludzie, którzy są związani z jakimś regionem, będą go bronić "do krwi ostatniej" przed najazdem obcych i np. twoje fotki ze "śmigania na Loucni Boudzie"mimo zakazu, pokazują brak szacunku dla prawa i obowiązujących w danym regionie norm, a nie luzactwo i pokazanie, że można zrobić coś, czego ktos inny nie dokonał!!! Fajna zajawka typu: "Mam 500 zł na mandat, "w razie czego", więc możecie mi naskoczyć!!!"
W tym momencie pojęcie "warszawiak" staje się nieco szersze, bo nie tyczy się tylko mieszkańca zasiedlającego obszar miasta Warszawa, ale mentalność, że ja jestem ten najważniejszy, ja ma kasę i wszytko mi się należy!!!

Heeej!!!

...aaaale pojechałem



To jak to jest w końcu - ironizowałeś czy nie? :twisted:

Co do samego "planu" - mam nadzieję że akurat tym razem będzie typowo "po polsku" - ekologia ekologią a racja i tak po naszej stronie ;)

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 sty 2011, 19:57

OFFTOPIC wycięty do śmietnika, dalsze posty proszę żeby były na temat //Admin

Awatar użytkownika
eska
Posty: 1700
Rejestracja: 05 maja 2004, 12:41
Lokalizacja: rumia
Postawił piwka: 51 razy
Dostał piwko: 30 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 sty 2011, 21:37

Pablo pisze:OFFTOPIC wycięty do śmietnika, dalsze posty proszę żeby były na temat //Admin


Pablo, chyba mało się postarałeś w wycinaniu postów. Post, który wszystko rozkręcił nadal wisi.

Awatar użytkownika
Sniady
Posty: 779
Rejestracja: 23 mar 2007, 11:52
Deska: Laluz 135, FreestylFish NKB
Latawiec: Torch 8, RPM 12, Dyno 16
Lokalizacja: Chorzów0Warszawa
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 sty 2011, 22:07

yanosik pisze:
Smokie pisze:Yanosik czy Ty kiedykolwiek poznałeś mnie albo Eskę albo moich rodziców, czy wiesz czym sie zajmuję ??

Onzo pisze:PS: Yanosik myślę, że ironizował

Oczywiście, że Yanosik ironizował, bo nie ma lepszego sposobu, na wywołanie "ognistej" dyskusji, jak zasada rezonansu, czyli uderz w stół...
Wkurza mnie to, że jadę na "dziewicze" jezioro Pniewy, gdzie nawet jest zakaz podjeżdżania autem do brzegu, obowiązuje "sterfa ciszy", a w pewnym momencie podjeżdżają dwa Jeep'y z przyczepkami i wyładowują do wody 2 skutery wodne!
Juz samo pływanie w tym miejscu jest niedozwolone, a tym bardziej wpływanie w strefę plaży. Ale co się okazuje?? Na próbę zwrócenia uwagi, że kolesie zachowują się niewłaściwie, w niewłaściwym miejscu, pada odpowiedź: " Bujaj się, koleś!!!"
I niech mi ktoś odpowie, czy bez znaczenia jest tutaj oznakowanie rejestracji, zaczynajace się na "W..."
Ktoś odpowie, że może być auto w leasingu, więc nr rejestracyjny może się zaczynać na "W...", ale 2 samochody i dwie przyczepki z rejestracją na "W..." to raczej ciężka sprawa...
Kolesie dopiero zwinęli majdan, gdy wezwalismy policję i oczywiście nie obyło się bez komentarzy, typu: "wieśniaki, prowincja... itp..."
Podobnie jest z jazdą na drodze - gdy jadę do Gdyni. W najbardziej głupich i najbardziej niebezpiecznych miejscach wyprzedzają mnie auta o numerach rejestarcyjnych "W....", ale można zrzucić tu winę albo na przypadek, albo na leasing!!! więc tutaj nie będę obstawał !!!!
Podobnie jast na stokach!!! Zapytajcie na Skiforum.pl, ale najlepiej na PRIV, po czym poznać "warszawiaka", więc dalej nie będę się rozpisywał....
Oczywiście nie mogę tutaj generalizować, i mam nadzieję, że 90% kajciarzy/narciarzy/snb'ów jest ok, ale siedział cicho nie będę, choćby było to "politycznie niepoprawne", ale uważam, że miłośnicy wystaw typu "Wiatr i Woda" gdzie cena jachtów waha się od min kilkuset tysięcy złotych, uważają, że "świat należy do nich" , bo są klasą panującą, bo mają kasę, i przeciwko temu protestował będę zawsze!!!
Bez urazy Smokie, ale nie chcesz mi chyba wmówić, że ze slumsów pochodzisz i swoją ciężką pracą zarobiłeś na swój pierwszy latawiec i jako nastolatek sam sobie finansowałeś wyjazdy np. na Hel???
Powiem tak - ludzie, którzy są związani z jakimś regionem, będą go bronić "do krwi ostatniej" przed najazdem obcych i np. twoje fotki ze "śmigania na Loucni Boudzie"mimo zakazu, pokazują brak szacunku dla prawa i obowiązujących w danym regionie norm, a nie luzactwo i pokazanie, że można zrobić coś, czego ktos inny nie dokonał!!! Fajna zajawka typu: "Mam 500 zł na mandat "w razie czego", więc możecie mi naskoczyć!!!"
W tym momencie pojęcie "warszawiak" staje się nieco szersze, bo nie tyczy się tylko mieszkańca zasiedlającego obszar miasta Warszawa, ale mentalność, że ja jestem ten najważniejszy, ja mam kasę i wszytko mi się należy!!!

Heeej!!!

...aaaale pojechałem


Stary idź na piwo;P Obejrzyj mecz(grają dobrą siatkówkę teraz),albo obejrzyj filmy z wakacji i wyluzuj trochę.

BraCuru pisze: Yanosik - sorry chłopie, cosik doświadczenie podpowiada mi, że rozpoczął się Twój countdown :wink: :D


4....
A I jestem z Katowic :P
Out!

yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 sty 2011, 22:37

Zapraszam was ze swoją kamerką na sesję zdjęciową, robioną w krystalicznie czystej wodzie jeziora Pniewskiego, i gdy obok pięknej rybki zamieszkuącej ten teren, sfilmujecie połyskujące gówno współwłaściciela tego terenu!!! Może wtedy zmienicie zdanie???
Ostatnio zmieniony 02 lut 2011, 12:06 przez yanosik, łącznie zmieniany 1 raz.

yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 sty 2011, 22:47

:|
Ostatnio zmieniony 02 lut 2011, 11:41 przez yanosik, łącznie zmieniany 1 raz.

yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 sty 2011, 23:12

...i teraz ktoś mi napisze: To walka z wiatrakami!!!
Ostatnio zmieniony 02 lut 2011, 11:40 przez yanosik, łącznie zmieniany 1 raz.

TIKKO_aloha
Posty: 1627
Rejestracja: 11 lip 2006, 09:16
Deska: custom 140
Latawiec: Switchblade/nomad
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 sty 2011, 00:08

Sniady pisze:A I jestem z Katowic :P
Out!

a nie czasem z chorzowa ;P?

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 sty 2011, 13:29

@yanosik
no to poszyłeś ;) głupota ludzka i buractwo jest niezależne skąd pochodzi.
nie ma co generalizować, że wawa czy bananowe.

gorszy jest ekoterror czy brak planów zagospodarowania, zacofanie infrastruktury np. drogowej.
niedługo pewnie problem sam się rozwiaże, jak nie bedzie jak dojechać na hel. bedzie mniej biomasy ludzkiej.

a tak przy okazji:
z perspektywy wawy, pewnie lepiej lecieć do egiptu (szybciej i wiecej wiatru) niż na hel. kosztowo wiadomo jakie sa relacje, nie wspominajac o temperaturze czy warunie wiatrowym.


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości