Zatoka-Plan zagospodarowania - OFFTOPIC

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
Awatar użytkownika
eska
Posty: 1700
Rejestracja: 05 maja 2004, 12:41
Lokalizacja: rumia
Postawił piwka: 51 razy
Dostał piwko: 30 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 sty 2011, 16:48

yanosik pisze: bo tak jak mi pisała Eska: "Skoro ktoś ma pieniądze, to czemu nie ma se kupić i pozwolić znajomym sobie popływać".


Zaraz kogoś zamorduję.

Yanosik to zdanie chyba jest wycięte z kontekstu i dotyczyło innej rozmowy, więc nie ma sensu go tu wklejać jako argumentu !!! Bez przesady. Jak już chcesz mnie cytować to wklejaj całość wypowiedzi, a nie wygodne fragmenty.

W przeciwieństwie do Smokiego Twój pierwszy post zrozumiałam jako żart, a przykład mnie i Smokiego jak sprytne odstępstwo od zasady, co nie zmienia faktu że ta dyskusja potoczyła się w jakimś chorym kierunku. Dzięki chłopaki (Smokie, Crazy Horse, BraCuru i Pinio) za przypomnienie skąd jestem z Rumi nie z Warszawy, choć mieszkam w jej okolicach od 9 lat od czasu wyjazdu na studia - tak miałam z domu 600 pln na miesiąc z czego musiałam wynająć mieszkanie lub opłacić akademik, kupić książki, najeść się, a latem pracowałam w Board and Kite, dzięki czemu pływałam na kite, potem zaczęłam prowadzić Sieplywa i robić filmy z Mlecznym, dzięki czemu jestem w tym miejscu gdzie jestem. I nie mam żalu do tych co mają więcej kasy, bo nie w tym rzecz - liczy się człowiek i to co sobą reprezentuje. W kite nie znam nikogo kto patrzy na innych przez pryzmat kasy, to jakim jeździ samochodem i ile wydaje na ciuchy. NIKOGO! NIKOGO! NIKOGO!

Na Helu nasza paczka (nie mała) jeździ samochodami zaczynającymi się od 2500 pln do 150000 pln i jakoś w ogóle nikt nie zwraca na to uwagi, nikogo to nie kręci - liczy się kite i ludzie jacy robią to środowisko i klimat wieczorami.

A jeszcze taki przykład z domu: w Rumi marudzą pod nosem i oglądają się jak parkuję samochodem na rejestracji WPR pod własnym domem, bo myślą że jestem z Warszawy - fajni są co nie? Bo statystyczny Polak to musi mieć w kimś wroga - inaczej nie umie żyć i cieszyć się samym sobą.

Awatar użytkownika
mleczny
Posty: 348
Rejestracja: 30 cze 2005, 14:55
Deska: canon
Lokalizacja: w-wa/podkowa
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 33 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 sty 2011, 16:52

to jeszcze ja napisze swoje 3 grosze "nie na temat" zanim admin skasuje :)

Yanosik czytam ten Twoj bełkot i chociaz nie jestem z wawy (ale mam rejestracje na W..) stwierdzam ze jesteś prawdziwym hardocorowy :twisted: wieśniakiem ( mieszkam na wsi ale takich hardcorow tu niema) i psem ogrodnika - kazdy kto ma wiecej niż Ty to cham złodziej i osoba którą ty gardzisz.
Wybrałeś dwie bardzo niodpowiednie osoby do swoich smiesznych ataków i udowadniania swoich utopijnych tez - a na końcu dajesz do zrozumienia ze jesli ktos się obrazi czytając Twoje posty to znaczy ze nie dorosł do Twojego poziomu i nie umie czytac między zdaniami.
Prosze wylewaj swoje kompleksy gdzie indziej......
Mam tylko nadzieje ze jak przypadkiem uda Ci się kiedyś zarobić troche więcej pieniedzy to nie wydasz ich na lepszy samochód ani na wymarzoną zabawke (np. kita ) dla swoich dzieci tylko kasa w skarpete a dzieciaki na pole w kartofle zeby charowaly na pierwszy latawiec 2 lata a wtedy poznają wartość pieniądzą i tak jak Ty będą gardzić wszystkimi ktorym przyszło coś łatwiej. Później pokrzesz im na mapie największe miasta w Polsce i powiesz ze z tamtąd pochodzi całe zło co trawi nasz piękny kraj.

Mam nadzieję że wyczytałeś swoje między zdaniami. :)

bart_dr
Posty: 387
Rejestracja: 23 cze 2008, 13:35
Lokalizacja: bdg
 
Post29 sty 2011, 17:15

W polsce nie jest jeszcze tak zle z ta ekologia, ale ogolnie to co sie dzieje na swiecie nie daje najlepszych rokowan dla przyszlych pokolen, jesli siedzac sobie na klifie gdzies na krancu europy czuje zapach wody z proszkiem wylewajacej sie ze skal to co bedzie za 20 lat, polecam film ' The age of stupid ', jest chyba najlepszym podsumowaniem

kowalm
Posty: 1627
Rejestracja: 07 sty 2008, 19:03
Lokalizacja: Chałupy 6, KITE.PL
Dostał piwko: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 sty 2011, 17:16

miałem się nie odzywać, ale co tam i tak offtop nie długo zniknie :lol: :lol:
Yanosik, czyli ja według Twojego toku rozumowania, jako że jestem z Świebodzina, to zapewne jestem fundamentalnym, fanatycznym "katolem", który każdego napotkanego czarnego okrzyknie antychrystem :?: ;)
Proponuję Tobie przeczytać parę razy co wypisujesz, bo naprawdę ciężko to nieobraźliwie skomentować ;)
Mam nadzieję, że wyczytałeś między wierszami ;) ;)
Na Helu nasza paczka (nie mała) jeździ samochodami zaczynającymi się od 2500 pln do 150000 pln i jakoś w ogóle nikt nie zwraca na to uwagi, nikogo to nie kręci - liczy się kite i ludzie jacy robią to środowisko i klimat wieczorami.

:clap: :clap: :clap:

yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 sty 2011, 17:57

Mleczny - wprawdzie nie zająknąłem się na twój temat ani słowem, ale widzę, że "uderz w stół, a nożyce się odezwą"!!!

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 sty 2011, 18:22

eska pisze:Zaraz kogoś zamorduję.


Madziu - nie poznaję Ciebie - DOPIERO TERAZ?????? :shock: :shock: :shock:

:wink:

Awatar użytkownika
mleczny
Posty: 348
Rejestracja: 30 cze 2005, 14:55
Deska: canon
Lokalizacja: w-wa/podkowa
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 33 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 sty 2011, 18:31

yanosik pisze:Mleczny - wprawdzie nie zająknąłem się na twój temat ani słowem, ale widzę, że "uderz w stół, a nożyce się odezwą"!!!

Napisałeś o osobach ktore bardzo dobrze znam i mam pełną świadomość że każde twoje słowo to kłamstwo lub pomowienie.
Nie zamierzam milczeć jeśli ktoś obraża moich kumpli i bliskich (choć ty pewnie uznasz ze warszfka broni się nawzajem )
Proponuje przeprosić osoby ktore obraziłeś bez jakiego kolwiek powodu i zakończyć ten nieszczęsny wątek.
A w przyszłości zastanowić się zanim w wątku o ekologii zaczniesz obrażać ludzi z forum tylko dlatego że jeżdzą samochodami z rejestracją zaczynającą się na W...

yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 sty 2011, 18:35

BraCuru pisze:
eska pisze:Zaraz kogoś zamorduję.


Madziu - nie poznaję Ciebie - DOPIERO TERAZ?????? :shock: :shock: :shock:

:wink:


To i ja się boję na spotkanie!!! :wink:

Jednak chętnie pokażę nabrzeże jez Pniewskiego , gdzie grupa "nadludzi" wprowadziła swoją prywatę, swoje własne prawa...jeśli ktoś jest ciekaw, zapraszam!!! Ciebie Mleczny z kamerką - również!!!

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 sty 2011, 19:25

Marku usuniesz? Albo Pablo ?

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 sty 2011, 19:38

yanosik pisze:To i ja się boję na spotkanie!!!


Bój się, bój, bo masz powody a Eska na bańkę jest spod skorpiona a jeśli nie to powinni natychmiast zmienić daty zodiakalne :wink:
Wyjazd z Eską i Smokiem był w nie Twoim stylu :!:
A jeśli miała byc to prowokacja to czemu akurat trafiło na nich i po co wogóle ta prowokacja :hand:
Nie rozumiem :snooty:

Smokie - niech Pablo zdecyduje. Gdzie kucharek dwie tam forum sie je...


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron