nie ma cwaniaka nad warszawiaka

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
mroku
Posty: 46
Rejestracja: 30 sty 2010, 15:03
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 2 razy
 
Post02 mar 2012, 23:40

Czy może ktoś tego matołka wyłączyć. Czytam to i mnie skręca.

cyberdog1899
Posty: 487
Rejestracja: 16 cze 2007, 19:26
 
Post02 mar 2012, 23:40

s0828 pisze: Możliwe, że teraz ktoś ze służb ratownictwa morskiego ryzykuje życie szukając go.

A ty jesteś krewnym Schettino? Jest ciemno to chcecie do domu? Nie przejmuj się na łodzi czy helikopterze nie jest tak strasznie w nocy i sprawnie można ludzi ratować. Na to tu wszyscy liczymy.

Awatar użytkownika
peg
Posty: 1440
Rejestracja: 27 wrz 2006, 23:23
Deska: C.L.A.S.H
Latawiec: EVO, Rebel, Vegas
Lokalizacja: Białystok
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 9 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 mar 2012, 23:40

s0828 pisze:Boli mnie, bo przeczytałem że popłynął bez ubezpieczenia, bez obstawy motorówki. Możliwe, że teraz ktoś ze służb ratownictwa morskiego ryzykuje życie szukając go.


jasne - najlepiej żeby go podwieźli na drugi brzeg - to dopiero byłby wyczyn. Jeśli nie masz PEWNYCH informacji tylko coś gdzieś czytałeś albo na bazarze mówili to bij stąd gościu bo słabe są Twoje argumenty.

Awatar użytkownika
romi
Posty: 100
Rejestracja: 21 mar 2007, 18:18
Lokalizacja: WROClove
 
Post02 mar 2012, 23:41

s0828 pisze:Boli mnie, bo przeczytałem że popłynął bez ubezpieczenia, bez obstawy motorówki. Możliwe, że teraz ktoś ze służb ratownictwa morskiego ryzykuje życie szukając go.



Kolo z jakiej ty planety jesteś ??? :doh: czytaj przepłynąc bez asekuracji to jest wyczyn !!! Ale co może o tym wiedzieć tr.....l

Awatar użytkownika
djbartekk
Posty: 231
Rejestracja: 14 cze 2009, 19:43
Deska: Czapla Kiteboards
Latawiec: F-one Bandit Flysurfer Cronix
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 mar 2012, 23:42

mecalac pisze:Nie karmić trolla

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

gregorg
Posty: 911
Rejestracja: 11 paź 2006, 19:27
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post02 mar 2012, 23:43

s0828 pisze:Boli mnie, bo przeczytałem że popłynął bez ubezpieczenia, bez obstawy motorówki. Możliwe, że teraz ktoś ze służb ratownictwa morskiego ryzykuje życie szukając go.


1. Czy znasz ubezpieczalnię która ubezpieczy taki numer ? Jeśli tak to daj kontakt bo jeszcze się przyda ...
2. Z motorówką to wielu chętnych by się znalazło, sęk w tym, że to jest bez ....
3. Z tym ratownictwem i ryzykiem to nie przesadzaj

Awatar użytkownika
DziQ
Posty: 68
Rejestracja: 14 lut 2012, 11:36
Deska: Best / Nobile
Latawiec: Slingshot / Airush
Lokalizacja: Warsaw
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post02 mar 2012, 23:45

s0828 pisze:Boli mnie, bo przeczytałem że popłynął bez ubezpieczenia, bez obstawy motorówki. Możliwe, że teraz ktoś ze służb ratownictwa morskiego ryzykuje życie szukając go.


Tak jak tysiące innych osób róznych dyscyplinach...wspinaczki,wędrówki żagle. Jak Cichocki teraz i jak Paszke próbował, jak jakaś tam 16latka która samotnie opłyneła świat. Nikt Tobie nie kae tego próbować ani nikt Cie nie będzie namawiał, jesli jednak zrobisz coś z pasji albo spróbujesz chociaż.. dokonać czegoś co udaje się tylko nielicznym to i tak będziemy Ci kibicować :thumbsup:

Jedna prośba, nie ograniczaj innych i pozwól im spełniac swoje marzenia ;) nawet te niebezpieczne!

Awatar użytkownika
teoysta
Posty: 618
Rejestracja: 07 sie 2009, 09:35
Deska: jest
Latawiec: też jest, +nawet bar i trapez
Lokalizacja: Świdnica
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 mar 2012, 00:28

Szkoda ze Ci wszyscy, przez których nie nadążam z odświeżaniem strony żeby czytać najnowsze posty, nie lamentowali podobnie nad losem naszego kolegi 14stego stycznia.

Awatar użytkownika
s0828
Posty: 134
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:39
Deska: SU2
Latawiec: FS Sp4: 8, 12, 21
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 1 raz
 
Post03 mar 2012, 00:31

Przestańcie na mnie psy wieszać. Napisałem swoje zdanie, zbudowałem je głównie po jego opisie ułańskiej szarży przez Bałtyk. Uważam jego wyczyny za nieodpowiedzialne, ryzykuje nie tylko swoim życiem, ale możliwe że i służb ratowniczych. Widziałem nie raz akcje ratownicze SAR trenując w Łebie wave, przy trudnych warunkach sztormowych, w szczególności po zmroku, to nie jest bułka z masłem.

Alpinistów ubezpieczają, więc i jego by ubezpieczyli, kwestia składki.

No i żeby nie było, trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie historii tej.

andrzejwodejszo
Posty: 3117
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:29
Deska: SU-2, MOSES
Latawiec: komórkowe Ozony / SU-2 / Moses
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 46 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 mar 2012, 00:31

teoysta pisze:Szkoda ze Ci wszyscy, przez których nie nadążam z odświeżaniem strony żeby czytać najnowsze posty, nie lamentowali podobnie nad losem naszego kolegi 14stego stycznia.



Wojtek był bliżej brzegu :)

Awatar użytkownika
teoysta
Posty: 618
Rejestracja: 07 sie 2009, 09:35
Deska: jest
Latawiec: też jest, +nawet bar i trapez
Lokalizacja: Świdnica
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 mar 2012, 00:34

andrzejwodejszo pisze:
teoysta pisze:Szkoda ze Ci wszyscy, przez których nie nadążam z odświeżaniem strony żeby czytać najnowsze posty, nie lamentowali podobnie nad losem naszego kolegi 14stego stycznia.



Wojtek był bliżej brzegu :)



Taaa.. I do tego nie miał pięknej opalenizny, kolorowych ciuszków i nie udzielał wywiadów dla TVP...

Awatar użytkownika
mecalac
Posty: 210
Rejestracja: 19 lut 2011, 13:38
Deska: Nobile T5
Latawiec: Ozone
Lokalizacja: Wro/PL
Postawił piwka: 3 razy
 
Post03 mar 2012, 00:35

teoysta pisze:Szkoda ze Ci wszyscy, przez których nie nadążam z odświeżaniem strony żeby czytać najnowsze posty, nie lamentowali podobnie nad losem naszego kolegi 14stego stycznia.


Zanim news poszedł w eter, to on już herbatkę sobie pił...

Awatar użytkownika
teoysta
Posty: 618
Rejestracja: 07 sie 2009, 09:35
Deska: jest
Latawiec: też jest, +nawet bar i trapez
Lokalizacja: Świdnica
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 mar 2012, 00:35

...z całym szacunkiem dla Janka ;)

Awatar użytkownika
Jancio Wodnik
Posty: 261
Rejestracja: 02 lip 2004, 09:26
Deska: aDECHAde.com
Lokalizacja: Rzeszoof
Kontaktowanie:
 
Post03 mar 2012, 00:36

teoysta pisze:
andrzejwodejszo pisze:
teoysta pisze:Szkoda ze Ci wszyscy, przez których nie nadążam z odświeżaniem strony żeby czytać najnowsze posty, nie lamentowali podobnie nad losem naszego kolegi 14stego stycznia.



Wojtek był bliżej brzegu :)



Taaa.. I do tego nie miał pięknej opalenizny, kolorowych ciuszków i nie udzielał wywiadów dla TVP...



idiotyczny komentarz... lecz chlopie gdzie indziej swoje kompleksy.........

pzdr

JW

andrzejwodejszo
Posty: 3117
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:29
Deska: SU-2, MOSES
Latawiec: komórkowe Ozony / SU-2 / Moses
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 46 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 mar 2012, 00:37

A grzybek to co... ? też było głośno. sorry za offtop :) Próbuję się troszku wyluzować - ciężko zasnąć w takiej sytuacji . Empatia działa mocniej niż by się mogło wydawać.


edit :
Nie wiem czy chociaż połowa z Was oddaliła się kiedykolwiek samemu na powiedzmy 5km od brzegu... jak mocne muszą być nerwy aby myśleć trzeźwo i logicznie. Przypomnijcie sobie swoją glebę w największej odległości od brzegu ( bez pomocy i wsparcia psychicznego kolegów pływających obok ) dodajcie do tego ciemność, obcy kraj, rekiny, OGROMNĄ odległość od brzegu i dezorientację wywołaną zastojem. Trzeba być naprawdę dobrze przygotowanym aby nie ześwirować - wiemy, że Janek kilkadziesiąt razy gubił deskę na Bałtyku - jest już powiedzmy "doświadczony" - mimo wszystko jestem przerażony sytuacją i jednocześnie zachwycony poziomem odwagi Janka. Musi się udać - jest jeszcze kilka mórz do przepłynięcia.


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości