Podziękowania dla przyjaciół zaangażowanych w akc. ratunkową

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 maja 2012, 10:04

peg pisze:oooo a to dobre! odezwał się w końcu kajtserfer przez duże K :D

..a moim marzeniem jest to, aby do każdego potencjalnego przyszłego sponsora przez duże S trafił na skrzynkę mailową ten wątek przez duże W. Wtedy każdy będzie mógł obiektywnie (przez duże O) podjąć decyzję o współpracy - oczywiście przez duże D.....

....jak DUPA.

ALOHA!!


ps. Panie Janku - mam prośbę. Mianowicie następnym razem podczas profesjonalnych przygotowań na wysokim szczeblu do "crossingu" (celowo w cudzysłowie) nie pisz Pan nic o tym na kf. Nie zakładaj Pan tematu i nie informuj. To Pańska prywatna sprawa. Płyń Pan sobie w siną dal i daj Pan sobie na luz z informowaniem kogokolwiek. Wie Pan - co by Panu serwerów nie blokowano... :D :lol: :doh:


Peg masz piękne marzenia :) typowe dla internetowego "hejtersa" . Potwierdzasz tylko że jesteś typowym " Polaczkiem " który uwielbia celebrować cudze potknięcia i porażki .Ale wiedz że słabe komentarze zawiedzionych i żądnych sensacji 3 klikaczy nie robią na mnie żadnego wrażenia. A to czy napisze na forum o następnym crossie nie jest twoją sprawą , bo jest ono dla wszystkich. Przecież nie musisz tego czytać ...P. Peg.


Pozdrowienia , Janek

Awatar użytkownika
peg
Posty: 1440
Rejestracja: 27 wrz 2006, 23:23
Deska: C.L.A.S.H
Latawiec: EVO, Rebel, Vegas
Lokalizacja: Białystok
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 9 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 maja 2012, 11:12

otóż nie Panie Janku. Jestem optymistą i wierzę, że marzenia się spełniają dzięki odpowiednim przygotowaniom ciężkiej pracy. Baaaardzo daleko mi także do "hejtera". Jednocześnie - jestem Polakiem. Nie celebruję Pańskiego potknięcia i Pańskiej porażki ale nie rozwijajmy tego wątku bo możemy niechcący dotknąć sedna sprawy, nieprawdaż?? :lol:

Ja oczywiście przyszłych wątków czytać nie będę (no może będę - ale to moja prywatna sprawa :D ) natomiast pisałem to tak wie Pan... żeby Panu serwerów przypadkiem nie blokowano.. :lol:

W kwestii "typowego Polaczka" proszę przemyśleć sobie staropolskie zwroty:

    porwać się z motyką na słońce
    rzucić się z bagnetem na czołgi
i jak to Panu pasuje? Wg mnie idealnie wręcz. Na dodatek pozostaje jeszcze całkowity brak samokrytyki i pokory a jak mawiał Gerard J. M. van den Aardweg: "Pokora jest warunkiem uzyskania dojrzałości duchowej oraz psychicznej" ;)

a teraz już bez złośliwości: BARDZO GORĄCO kibicowałem Panu Panie Janie przed crossingiem. Równie gorąco śledziłem temat w momencie startu. Kiedy okazało się, że napotkał Pan trudności próbowałem pomóc najlepiej jak umiałem. Co prawda moja pomoc to max 1 promil więc globalnie rzecz biorąc można uznać, że jedynie blokowałem serwer - miało być bez złośliwości ale praktycznie tak można uznać. Mimo mojego braku doświadczenia z systemami ratunkowymi oczy wyszły mi na wierzch kiedy dowiedziałem się od Pańskiej żony, że nie znają marki, symbolu oraz ID pańskiego systemu ratowniczego i aktualnie szukają dokumentacji... ZBARANIAŁEM. Stało się już jasne, że ten crossing był takim samym fristajlem jak Balic i (już się wypowiedziałem w ten sposób jednak ADMIN skasował mój post) o ile Baltic taki był bo w sumie miał być i można mu wybaczyć bo to KAJSERFING JEST (więc i romantyczne dusze są) to - wierząc w Pańskie zapewnienia - byłem pewien, że do Red Sea Pan jesteś przygotowany perfekcyjnie. Co było potem - wiadomo. Wydaje mi się, ze zawiodło po kolei wszystko co tylko mogło zawieść. Nie tylko z Pańskiej winy ale jednak dzięki Panu lub Pańskim zaniechaniom. Pomyślałem: "trudno - zdarza się. Jakby się udało to wszyscy by się lizali po dupach a tak - nie ma co. Przyjedzie, wyda krótkie oświadczenie, że nie było to najlepiej przygotowane - ot tak żeby rozeszło się po kościach. No i zacznie przygotowania - JUŻ NA BANK PROFESJONALNE - do kolejnego."

A tu KOLEJNE ZDZIWIONKO: przyjechał, opierdolił wszystkich wokół, że to ich wina, że AS nie ratowała, że rekiny atakowały, że PLB nie działało, że SPOT podawał błędne dane, że komórki się zalały, że nie było zasięgu, że racy świetlnej i dymnej nie zauważono, że wiatr zgasł, że blokowali serwer, postraszył sądem, obraził się. Zamiast promocji kajserfingu wyszła ANTYPROMOCJA. Zamiast promocji Gdańska na wodach Red Sea ( :D ) wyszła TOTALNA LIPA. Zamiast promocji BURNa wyszedł zakaz wypowiadania się dla mediów - jak Pan sądzi - dlaczego? Nie wyciąga Pan żadnych wniosków ze swojego postępowania. Sam Pan "kręci na siebie bat". Działa Pan na SWOJĄ WŁASNĄ niekorzyść ale także na niekorzyść KS z punktu widzenia szeroko pojętego public relations.

Pańskie zachowanie i wypowiedzi powodują, że wiele osób - w tym ja - traci szacunek do Pańskich przedsięwzięć. Ja myślałem, żeś Pan dorosły ale może - tak jak Pan powiedział - to Pańska sprawa...

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 maja 2012, 14:37

Rozumiem przecież że nie każdy musi mi przyklaskiwać i są ludzie który to się nie podoba ale żeby od razu "hejtowac " ?

Więc jeśli mi w niczym nie pomagałeś nie masz prawa mnie oceniać.

Jesteście wqrwieni że nie tłumaczyłem się z porażki ? I nie opisałem całej historii ? Sami do tego doprowadziliście swoimi teoriami z dupy wziętymi . Nie znacie szczegółów a te które podawałem wyśmialiście . Teraz wychodzi że miałem racje ale mam zamiaru wam tego udowadniać bo szkoda mi prądu .
Chyba że chcecie pokłócić się z centralą SAR u w Kanadzie ale przecież wy już wydaliście wyrok ?
I tak jak piszesz wyżej zostań przy swoich racjach , będzie ci się lepiej z tym żyło.
btw,
przygotowywałem wszystko samodzielnie i zrobiłem to tak jak umiałem i na ile było mnie stać .Wyciągnąłem wnioski i postaram sie lepiej następnym razem. To wszystko.

W historii jest wiele takich znanych przypadków. Będzie można o tym poczytać ale czy znajdzie się tam wzmianka o tobie ? :wink:

Peg ,nie zamierzam z niczego rezygnować, szkoda twojego czasu

pozdro

Awatar użytkownika
peg
Posty: 1440
Rejestracja: 27 wrz 2006, 23:23
Deska: C.L.A.S.H
Latawiec: EVO, Rebel, Vegas
Lokalizacja: Białystok
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 9 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 maja 2012, 15:21

MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:przygotowywałem wszystko samodzielnie i zrobiłem to tak jak umiałem i na ile było mnie stać .Wyciągnąłem wnioski i postaram sie lepiej następnym razem. To wszystko.


dla mnie osobiście właśnie takich słów brakowało. Nie popełnia błędów ten co nic nie robi ale nie można później szukać winnych wokół siebie jeśli sie samemu nawaliło na tylu frontach. Trzeba z pokorą przyjąć porażkę, wyciągnąć wnioski, przygotować się lepiej i jazda.


Daj sobie siana z szukaniem winnych etc bo sam wiesz, że wiele rzeczy spierdzieliłeś. Po Twoich błędach pojawiły się inne problemy - już niezależne bezpośrednio od Ciebie ale traf-pech chciał, że skomplikowało się wiele rzeczy jednocześnie. Nikt nikogo nie zamierza palić na stosie ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy Janku. Dla mnie wystarczyło TYLKO tyle.

Jeśli już mówimy o "hejtowaniu" to oczywiście - przyznaję się. Natomiast nie "hejtuję" samego przedsięwzięcia bo uważam je za fantastyczne jednak hejtuję sposób przygotowania (ale to już wytłumaczyłeś i ja to kupuję) oraz Twoje zachowanie po crossingu, które uważam za KIEPSKIE. Ja nie mam do Ciebie pretensji, ze nie opowiedziałeś, nie broniłeś się. Mam pretensje o to, że Ty masz pretensje do całego świata, że Ci nie wyszło, że ktoś coś spieprzył. Że słabo Cię szukali, że EPIRB/PLB nie nadawał, że SPOT podawał źle, że przelatywali, machali i nie podejmowali Cię z wody etc. Powiem Ci szczerze, ze przeszło mi przez myśl, że Saudyjczycy chcieli, żebyś się utopił - wiedzieli gdzie jesteś ale olewali bo pomyśleli, żeś oszołom i Cię nie szkoda. Ale jak się włączyło MSZ to już trzeba było coś zrobić a Ty za cholerę nie chciałeś się utopić... Niemożliwe? Może niemożliwe a może możliwe.... Natomiast przygotowując się do takiej wyprawy MUSISZ MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, że takie rzeczy mogą się spieprzyć i musisz temu zaradzić. Ty natomiast byłeś kompletnie nieprzygotowany do problemów - byłeś pewien, że "huzia na Józia" się uda..

MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:Peg ,nie zamierzam z niczego rezygnować, szkoda twojego czasu


Nie rezygnuj. Nie miałem tego na myśli. Raczej zrób to DOBRZE. Czy będzie tam wzmianka o mnie? Nie wiem. Chyba nie. Mam zbyt małe jaja ;)

ALOHA!

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 maja 2012, 17:32

MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:Więc jeśli mi w niczym nie pomagałeś nie masz prawa mnie oceniać.


A jakie ty masz prawo oceniac innych? traktowac ich z gory?

czy upowaznia cie do tego zapis w historii?:
MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:W historii jest wiele takich znanych przypadków. Będzie można o tym poczytać ale czy znajdzie się tam wzmianka o tobie ? :wink:


ty masz kolorowe zycie a inni szare? :)

yoda
Posty: 24
Rejestracja: 31 paź 2010, 11:58
 
Post14 maja 2012, 23:27

Im dłużej czytam "Maestro kitesurfingu" tym coraz bardziej dochodzę do wniosku że właśnie objawił się na sportowej scenie naszego nieszczęśliwego kraju kolejny po Najmanie celebryta. Zamiast popisać o wyprawie (a jak nie to nie pisać nic) strzela nam tu co chwila fochy. Mam tylko nadzieję że jego marzenie które przyświecało tym akcjom czyli zainteresowanie kite-m władz się nie spełni, bo będziemy pływać z chipami w d... na krótkiej lonży. P.S. To chyba jednak nie był przypadek kiedy dwóch moich znajomych nie mających nic wspólnego z pływaniem stwierdziło po obejrzeniu relacji TV z wyprawy że ten gość to niezły buc.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 maja 2012, 22:49

.a z nieco innej - a jednak tej samej beczki

słyszał ktoś, o Rosjaninie, który miesiąc po FuuŁanie zdecydował się PODOBNO na TO SAMO ?
z identycznym skutkiem - tylko nieco bardziej skutecznie go "ryby" podjadły..
ale przeżył

słyszałem to podczas osobistej rozmowy z "właścicielem" (kto Go tam wie) bazy BIG DAYZ (bodaj) w Soma BAy, 3 tyg temu, ale ..zapomniałem..
bo przestałem śledzić wątek..
kilka razy się upewniałem , czy to aby nie jakieś nieporozumienie..

w Egipcie NIKT nie mówi o Janku - tylko wlasnie o owym Rosjaninie (moze dlatego że był "niedawniej" - i pewnie dlatego zapewne że była to już historia "krwiożercza" )

KTOŚ - COŚ?

pzdr

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 maja 2012, 17:46

Ziomek. pisze:.a z nieco innej - a jednak tej samej beczki

słyszał ktoś, o Rosjaninie, który miesiąc po FuuŁanie zdecydował się PODOBNO na TO SAMO ?
z identycznym skutkiem - tylko nieco bardziej skutecznie go "ryby" podjadły..
ale przeżył

słyszałem to podczas osobistej rozmowy z "właścicielem" (kto Go tam wie) bazy BIG DAYZ (bodaj) w Soma BAy, 3 tyg temu, ale ..zapomniałem..
bo przestałem śledzić wątek..
kilka razy się upewniałem , czy to aby nie jakieś nieporozumienie..

w Egipcie NIKT nie mówi o Janku - tylko wlasnie o owym Rosjaninie (moze dlatego że był "niedawniej" - i pewnie dlatego zapewne że była to już historia "krwiożercza" )

KTOŚ - COŚ?

pzdr



ciekawostka, daj jakiegos linka czy cos.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 maja 2012, 13:21

march_in pisze:

ciekawostka, daj jakiegos linka czy cos.


..nie znam tego z żadnego linka
jedynie jak napisałem z osobistej rozmowy..

nie wiem CZY i ILE w tym prawdy ..

pozdrawiam


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości