Podziękowania dla przyjaciół zaangażowanych w akc. ratunkową

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 kwie 2012, 16:04

unhooked pisze:Janek dokladnie tak napisal w pierwszysch postach (na prosbe Pega), ale jak widzimy, temat nie jest zamkniety

Wręcz bardzo dokładnie zamknął czyli CTRL C + CTRL V :doh: niczym fak ol!
I w tak subtelny i godny naśladowania sposób pokazał co myśli o kiteforum.pl (kolejny raz) oraz ludziach, którzy uratowali mu życie.
Poza uderzeniem się w klatę byłoby miło dla ludzi, którzy się zaangażowani gdyby usłyszeli lub przeczytali jakieś szczere słowo "dziękuję".
Sporo ludzi nie spało przez tamten weekend i poswięcili go nie rodzinie a obcej osobie. Są tacy co wydali po kilkaset PLN na telefony. Są tacy co stracili pracę lub mają teraz bardzo pod górkę. Są tacy, którym groził. Są tacy, którzy chcieliby wiedzieć w czym brali udział. W tym ostatnim przypadku chyba już nie mają wątpliwości.
Jasio woli wyjednak dzwonić do soko i tłumaczyć się przed nieznaną mu zupełnie osobą niż powiedzieć kumplom (również byłym) z forum, że wyszło nie tak jak chciałby i to z jego a nie innych winy, etc...
Łatwiej mu jednak edytować swoje posty i bawić się czyimś kosztem.
Zabrałbym się za coś co mu świetnie wychodziło czyli akcje charytatywne a nie bzdurzył o następnych crossingach z helikopterem w akcji globalnej asekuracji.
Jak robił akcje na Mikołajki to sam się dokładałem finansowo do tego. Nie było ani jednego negatywnego postu. Wszyscy byli happy a szczególnie dzieciaki z domu dziecka. Pełen szacun w środowisku. Tak zbudował swoją pozycję guru na tym forum.
Jakie są skutki ostatniej promocji KS? - zapałbym się ze wstydu pod ziemię gdybym miał czytać takie rzeczy o sobie w polskich mediach i czytać posty rozczarowania.
Jasio - a może zamiast "zabawy" z edytowaniem to może lektura poniższego tekstu pisanego przez jakiegoś gimnazjalistę byłaby trafnym drogowskazem jak nie wychodzic na prostaka:
http://www.sciaga.pl/tekst/10520-11-jac ... _przegrany

Ten wątek to była zabawa w ciuciu-babkę, potem w obiecanki- cacanki a teraz w kalambury - jaką emotikonkę wstawi tym razem autor.
Spadam z tego cyrku Lisewskiego choć spojrzę od czasu do czasu na kolejne popisy głównej gwiazdy - jak dla mnie nieśmiesznego klauna.
Ale są tacy, którym się taki klaun podoba - kwestia poczucia humoru :wink:
Pozdrawiam

bylemtam
Posty: 336
Rejestracja: 29 kwie 2009, 21:11
 
Post17 kwie 2012, 17:31

podoba mi się droga ewolucji tytułu tego wątku :thumb:
panowie bez spiny

jacekdaktera
Posty: 542
Rejestracja: 17 sty 2005, 20:07
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 30 razy
 
Post17 kwie 2012, 18:37

March_in. Czasami coś sie powie, albo napisze za szybko. Może z pomyslem, ale nie koniecznie z wrazliwościa będącą cechą ludzi nie tylko dobrze wychowanych, ale i wykształconych. W swoim ostatnim poście zwyczajnie mi naubliżałeś, a ja do tego nie sprowokowałem.To moja ocena. Masz więc do wyboru. Awansować do grona ludzi piszących wątpliwej moralnie wartości teksty, albo zachować sie przyzwoicie. Tu wybór jest prosty i proste przesłanie mojego tekstu. Autorytety jak napisałem weryfikuje życie. Wiedzy nie zdobywa sie stawiając tezy, tylko zadając pytania. Na tym chyba polega różnica w treści pisanych przez nas tekstów. Ja pytam. Ty wiesz. Zapewne masz rację. Spróbuj ją tylko udowodnić, a nie wykrzyczeć. Od wiedzy w sprawie do własnych pomysłów daleka droga. A kopanie "po jajach". Napisać tekst i naubliżać w nim komuś to takie proste,to zajęcie dla chamów i nieuków. Mnie nie warto sie tym zajmować. To nie ta półka March_in. Pozdrawiam. Jacek Daktera.

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 kwie 2012, 19:27

Jacku chyba nie chodzi ci o moj ostatni post? o tym macierewiczu to nie do ciebie bylo.
jesli chodzi ci jednak o to co napisalem, patrzac jaki wydzwiek maja twoje posty na forum i jakie dzialania podejmujesz, to coz troche tak to wyglada. taka tam zabawa nie wiadomo w co i po co.
na obrazanie tez sie nie zgadzam.
natomiast ty o dziwo obrazasz w swoich postach.
najpierw padlinozercy, kopiacy po jajach, majacy chore ambicje. czy to nie sa pejoratywne sformulowania?
ty stawiasz teze, a nie pytasz - oto i ona:
jacekdaktera pisze:Ale przecież nie o prawdę tu chodzi tylko o własne ambicje.

dlaczego obrazasz innych swoimi insynuacjami? gdzie sa pytania? dla mnie to stwierdzenia i na nie nie bede sie godzic.
jakby zaraz po tym co piszesz w swoim poscie, piszesz nastepny post, wycofujac z sie czesciowo, ze slow w nim zawartych. 2ch uzytkownikow powinno ci podziekowac zdaje sie za wyjecie poza nawias tych kopiacych a inni? o kapaniu po jajach to zadalem ci juz pytanie tu:
viewtopic.php?f=1&t=44828&p=321780#p321780
kiedy to miales teorie, ze to koledzy, padlinozercy, z forum kompromituja jana lisewskiego. otoz w moim mniemaniu on sobie tam(w wywiadzie) dobrze poradzil bez niczyjej pomocy i nikt go tam po jajach nie kopal. oczywiscie nie odpowiedziales na moj post, bo to wygodnie tak zignorowac.
nie wiem dokladnie co cie tak urazilo. jakbys mi mogl napisac krotko na prv to bede wdzieczny.moze cos zrozumiem.nie chce uczestniczyc w kolejnym odcinku telenoweli.
twoj ostatni post za to obraza mnie, ty jestes aniol, ja jestem trup.

jacekdaktera
Posty: 542
Rejestracja: 17 sty 2005, 20:07
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 30 razy
 
Post17 kwie 2012, 19:54

March_in. Wyczerpaliśmy temat. Życze zdrowia.

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post17 kwie 2012, 21:16

Ale przecież nie o prawdę tu chodzi tylko o własne ambicje.
:clap: koszmarnie na ludziach mozna sie pośliznąć
jak dla mnie nieśmiesznego klauna.
Ale są tacy, którym się taki klaun podoba - kwestia poczucia humoru :wink:

Ja tutaj widze gorszych klaunow od Janka do tego zawistnych i chorobliwie ambitnych .

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 kwie 2012, 21:56

jacekdaktera pisze:March_in. Wyczerpaliśmy temat. Życze zdrowia.


tobie rowniez zdrowia.

natomiast nie zgadzam sie, na to, zebys wkladal jednych na jedne polki, innych na inne. jednym przyznawal prawa do ambicji, innym odbieral. jednych nazywal padlinozercami, niewychowanymi, niewyksztalcoymi chamami kopiacymi po jajach a innych bohaterami.

jesli widzisz takie wypowiedzi w moich ostatnich postach to mi je zacytuj prosze.

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 kwie 2012, 09:36

O i odnalazł się zaginiony na Bałtyku klapek Janka :mrgreen: :mrgreen:

phpBB [video]

unhooked
Posty: 380
Rejestracja: 04 kwie 2011, 14:40
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 23 razy
 
Post18 kwie 2012, 10:38

:D To moze przeprowadzmy analize plywow i podroz sandala z Polski do Puerto Rico... :lol: :lol: :lol:

Bracuru, czy mozesz podac kontakty do tych nieszczesnych osob, ktore stracily prace przez wyczyn Janka? Jezeli sa takie osoby, to z pewnoscia postaramy sie im pomoc. Jezeli takich osob nie ma, to bede Cie nazywac marnym prowokatorem :doh:

mazar
Posty: 356
Rejestracja: 13 lis 2007, 13:24
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post18 kwie 2012, 11:20

BraCuru pisze:
unhooked pisze:Janek dokladnie tak napisal w pierwszysch postach (na prosbe Pega), ale jak widzimy, temat nie jest zamkniety

Wręcz bardzo dokładnie zamknął czyli CTRL C + CTRL V :doh: niczym fak ol!
I w tak subtelny i godny naśladowania sposób pokazał co myśli o kiteforum.pl (kolejny raz) oraz ludziach, którzy uratowali mu życie.
Poza uderzeniem się w klatę byłoby miło dla ludzi, którzy się zaangażowani gdyby usłyszeli lub przeczytali jakieś szczere słowo "dziękuję".
Sporo ludzi nie spało przez tamten weekend i poswięcili go nie rodzinie a obcej osobie. Są tacy co wydali po kilkaset PLN na telefony. Są tacy co stracili pracę lub mają teraz bardzo pod górkę. Są tacy, którym groził. Są tacy, którzy chcieliby wiedzieć w czym brali udział. W tym ostatnim przypadku chyba już nie mają wątpliwości.
Jasio woli wyjednak dzwonić do soko i tłumaczyć się przed nieznaną mu zupełnie osobą niż powiedzieć kumplom (również byłym) z forum, że wyszło nie tak jak chciałby i to z jego a nie innych winy, etc...
Łatwiej mu jednak edytować swoje posty i bawić się czyimś kosztem.
Zabrałbym się za coś co mu świetnie wychodziło czyli akcje charytatywne a nie bzdurzył o następnych crossingach z helikopterem w akcji globalnej asekuracji.
Jak robił akcje na Mikołajki to sam się dokładałem finansowo do tego. Nie było ani jednego negatywnego postu. Wszyscy byli happy a szczególnie dzieciaki z domu dziecka. Pełen szacun w środowisku. Tak zbudował swoją pozycję guru na tym forum.
Jakie są skutki ostatniej promocji KS? - zapałbym się ze wstydu pod ziemię gdybym miał czytać takie rzeczy o sobie w polskich mediach i czytać posty rozczarowania.
Jasio - a może zamiast "zabawy" z edytowaniem to może lektura poniższego tekstu pisanego przez jakiegoś gimnazjalistę byłaby trafnym drogowskazem jak nie wychodzic na prostaka:
http://www.sciaga.pl/tekst/10520-11-jac ... _przegrany

Ten wątek to była zabawa w ciuciu-babkę, potem w obiecanki- cacanki a teraz w kalambury - jaką emotikonkę wstawi tym razem autor.
Spadam z tego cyrku Lisewskiego choć spojrzę od czasu do czasu na kolejne popisy głównej gwiazdy - jak dla mnie nieśmiesznego klauna.
Ale są tacy, którym się taki klaun podoba - kwestia poczucia humoru :wink:
Pozdrawiam


mamy swój 'Smoleńsk' i mamy swojego 'Jarka K.' :doh:
zawiść, wyzwiska... - totalne dno

soko
Posty: 37
Rejestracja: 13 mar 2012, 07:21
 
Post18 kwie 2012, 11:43

No ale nadal nie ma odpowiedzi na pytanie podstawowe: Czy PLB zadziałał? Czy nie? I czy w wyniku jego ewentualnego zadziałania, ratowano faceta tkwiącego na środku morza z wyładowaną bateryjką w zegarku-GPSie? Z określonym czasem przetrwania w tych warunkach.
Jeśli zadziałał, to jakie podawał pozycje? Też nie do odczytania dla SArabii ?

Na razie - oczekując na tą odpowiedź - mała rycinka prognozy na piątek na rano, gdzie widać silny wiatr idący z zatoki, i zero wiatru tak za Synajem, jak i w strefie Duby, zasłoniętej górami. Widać też, jak ostra jest granica pomiędzy b. silnym wiatrem, a strefą zupełnie bezwietrzną. To chyba trudny obszar.

Pozdrawiam Krzysztof
Załączniki
progn na 20 4 2012 wpływ gór.JPG
Prognoza na 20/4/2012 0500
progn na 20 4 2012 wpływ gór.JPG (49.06 KiB) Przejrzano 4098 razy

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 kwie 2012, 14:34

Smokie pisze:O i odnalazł się zaginiony na Bałtyku klapek Janka :mrgreen: :mrgreen:



o magiczny sandal :D
przypomnialo mi to magiczne buty:
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,48856

mmaro29
Posty: 60
Rejestracja: 13 kwie 2010, 13:18
Deska: Nobile T5
Latawiec: Ozone Sport II
 
Post18 kwie 2012, 20:10

Smokie pisze:O i odnalazł się zaginiony na Bałtyku klapek Janka :mrgreen: :mrgreen:

phpBB [video]

Z końcówki filmiku widać, ze klapek znowu zaginął... może jakieś rescue mission?

Awatar użytkownika
PanMarcepan
Posty: 99
Rejestracja: 06 wrz 2009, 15:49
Lokalizacja: Poznań
 
Post19 kwie 2012, 21:04

Przyznam, że czuję się mocno zawiedziony takim finishem. Od początku kibicowałem Janowi, później przeżywałem jego zaginięcie i z niecierpliwością czekałem na jakieś nowe informacje. Gdy się szczęśliwie odnalazł a media go krytykowały broniłem go przed znajomymi nie surferami. Teraz jednak patrząc na to co on wyprawia niestety stwierdzam, że nie było warto, a sam straciłem cały szacunek do jego osoby.

Coś poszło nie tak, z jego czy nie jego winy - ok zdarza się. Tak naprawdę nie miałoby to znaczenia, gdyby po prostu o tym konkretnie napisał i zaspokoił ciekawość setek ludzi, którzy mu kibicowali, a potem martwili się jego losem. Zamiast tego Jan olewa wszystkich kibiców, a na koniec 'zabiera zabawki i idzie do domu'. Może i dla tych paru znajomych z jego otoczenia będzie wielkim guru opowiadającym niestworzone historie ale dla mnie jest to zachowanie godne 5 latka. Patrząc na popularność tego wątku liczonego w tysiącach, którego do tej pory byłem biernym obserwatorem, myślę że wiele osób doszło już do takiego samego wniosku jak ja.

Za to szacunek należy się tym osobom, które przedstawiły tu prawdziwą wiedzę i przekazały wiele interesujących informacji. Szkoda tylko, że ostatecznie Jan się tak skompromitował swoim zachowaniem.

cape
Posty: 56
Rejestracja: 07 mar 2012, 22:17
 
Post21 kwie 2012, 13:23

soko pisze:

Na razie - oczekując na tą odpowiedź - mała rycinka prognozy na piątek na rano, gdzie widać silny wiatr idący z zatoki, i zero wiatru tak za Synajem, jak i w strefie Duby, zasłoniętej górami. Widać też, jak ostra jest granica pomiędzy b. silnym wiatrem, a strefą zupełnie bezwietrzną. To chyba trudny obszar.

Pozdrawiam Krzysztof

W tych zatokach mamy klasyczny efekt dyszy. Dodatkowo przy tak wysokich brzegach występują wiatry katabatyczne. Z kolei szybko nagrzewająca się w dzień pustynia i szybko w nocy schładająca się przy stabilnej temperaturze morza generuje wiatry termiczne. W sumie jest to niestabilny i szybko zmieniający się układ.


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości