RED SEA cross

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
Awatar użytkownika
mecalac
Posty: 210
Rejestracja: 19 lut 2011, 13:38
Deska: Nobile T5
Latawiec: Ozone
Lokalizacja: Wro/PL
Postawił piwka: 3 razy
 
Post12 mar 2012, 17:06

zaq pisze:oby to już sie skończyło bo niedługo czeka nas tutaj....

=====================================================================

„Prawdziwa historia Janka Lisewskiego” cz. CDXXXII /A.D 2017

Sponsorem wątku jest: Detektyw Rutkowski, Chuck Norris i Min. Sprawiedliwości Antoni Maciarewicz

Patronat medialny: Radio Erewań, Gość Niedzielny i 4Chan

Wprowadzenie:
W celu zbadania przypadku „zaginięcia polskiego kitesurfera na Morzu Czerwonym” oraz uregulowania „niebezpiecznego sportu” jakim jest kitesurfing, powołano specjalną sejmową komisję śledczą. W zbieraniu dowodów uczestniczy FBI, CIA, Mosad oraz ONZ.

Na skutek obrad komisji śledczej wprowadzono „kajtowe prawo jazdy” oraz okresowe badania lekarskie oraz psychologiczne. Zabronione jest pływanie z latawcem po Bałtyku, w odległości większej niż 150 m od linii brzegowej. Prowadzono koncesje na ilość szkółek oraz instruktorów. Obowiązuje obowiązkowe ubezpieczenie OC, NWW raz opłata za licencjonowane uprawianie kitesurfingu w Polsce oraz za dodatkową opłatą w innych krajach. Pływanie tylko w żółtych i czerwonych piankach, z GPS i SPOT. Co jest zgodne z uregulowaniami na terenie całej Unii Europejskiej.

Do tej pory odnotowano: 21540 publikacji mediowych, 4 książki, 2 filmy pełnometrażowe oraz 10 komiksów i 3 piosenki na Eurowizji. Prowadzona jest 15 publiczna zbiórka.

Powstały stowarzyszenia: Stowarzyszenie Śródlądowego Kitesurfingu, Nowe „Polskie Stowarzyszenie Kitesurfingu”, Niezalezny Wolny Kitesurfing dla Wszystkich oraz Porozumienie Polskich Szkół Kitesurfingu i Instruktorów.

W wątku tym dyskutujemy:

- czy Janek został porwany przez UFO na 40h?
- czy sygnały GPS zostały zakłócone przez burzę na słońcu i tarło ryb?
- czy została sprawdzona ilość ziaren piasku na Pustyni w Arabii Saudyjskiej?
- jaką wodę pił Janek Lisewski przed wyruszeniem do Egiptu?
- czy latawiec Janka powinien być zielony a może czerwony?
- dlaczego rekiny były bezzębne?
- dlaczego w Arabii padał śnieg?
- czy nad Morzem Czerwonym był rozpylony hel?
- czy wprowadzić dodatkowe ubezpieczenie na latawce i deski?
- czy kitesurfing powinien być bardziej koncesjonowany, a ilość licencji na uprawianie KS powinna być zmniejszona do 500 osób w skali kraju?
- czy wprowadzić wizy dla kitesurferów i przymusowy meldunek, przypadku pobytu dłuższego niż 1 tydzień poza granicami kraju?

-----------------------------------------------------------------
Powyższy tekst jest SZYDERĄ /jakiekolwiek podobieństwo jest czysto zamierzone :lol: :lol: :lol:


:thumb: :thumb: :thumb:

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 mar 2012, 17:21

Nie wiem czy dozyje, ale jesli, to zapisze sie, do tego towarzystwa milosnikow podrozy intergalaktycznych na kajcie. W ramach treningu kupie sobie pelnomorska deske do kite i kto wie, moze bedzie miec tez homologacje na oceany.moj bifon bedzie miec jednak nie tylko ten niebieski guzik fb, ale tez jeszcze sar.

unhooked
Posty: 380
Rejestracja: 04 kwie 2011, 14:40
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 23 razy
 
Post12 mar 2012, 17:29

Peg, mam wrazenie, ze caly czas opierasz sie o dane przedstawione przez media czy osoby trzecie dodatkowo spotegowane wpisami na wszystkich mozliwych forach. Czy masz jakies komkretne zarzuty co do przygotowania akcji przez Janka? Czy akcja przygotowana nalezycie to trip z asekuracja, lekarzami, ratownikami itd jak to wyglada w profesjonalnym sporcie? Jesli tak, to nie o to chodzilo w tym wyczynie, o czym wszyscy doskonale wiedza. Wobec tego prosze podaj w punktach, co konkretnie zostalo zle przygotowane, opierajac sie o prawdziwe potwierdzone informacje, a nie wyssane z palca opowiesci medialne. Bo mam wrazenie ze 90% kolegow zna wszystkie szczegoly, lepiej niz sam zainteresowany... Dziekuje.

Awatar użytkownika
peg
Posty: 1440
Rejestracja: 27 wrz 2006, 23:23
Deska: C.L.A.S.H
Latawiec: EVO, Rebel, Vegas
Lokalizacja: Białystok
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 9 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 mar 2012, 17:54

Janku,

jeśli rzeczywiście MYŚLISZ to co napisałeś przed momentem to odpowiem tylko tyle: ja także mam taką nadzieję i bardzo ale to NA PRAWDĘ BARDZO cieszę się, że zdołano Cię uratować. Wielu moich przyjaciół znających się na rzeczy mówiło mi: liczcie na cud. Pozdrawiam Cię serdecznie,

Piotrek

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 mar 2012, 17:55

MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:"Szanowni koledzy,

przepraszam ale sprawa nie była w 100% przygotowana należycie. Wyciągnąłem wnioski i następny trip będzie przygotowany wzorcowo. Dziękuję wszystkim za udzieloną pomoc i mam nadzieję na współpracę w moich przyszłych przedsięwzięciach. Pozdrawiam,


..mnie nie musisz, choć za kolegę live wciąż niezmiennie się poczuwam :thumb:

Obrazek

..reszty "kolegów" nie potrzebuję rozumieć :hand:
..nie czuję też potrzeby wdawać się w dysputę (choć TO zdanie jak mniemam skopiuję tu jeszcze nie raz :wink: )

POZDRAWIAM i cieszę się , żeś mimo wszystko cały fizycznie ..a psychicznie też sobie poradzisz :thumbsup:
Ostatnio zmieniony 12 mar 2012, 17:58 przez Ziomek., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
peg
Posty: 1440
Rejestracja: 27 wrz 2006, 23:23
Deska: C.L.A.S.H
Latawiec: EVO, Rebel, Vegas
Lokalizacja: Białystok
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 9 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 mar 2012, 17:58

a Ty Darku znów na opak! :twisted: :D

ALOHA!!

ps
Ziomek. pisze:POZDRAWIAM i cieszę się , żeś mimo wszystko cały fizycznie ..a psychicznie też sobie poradzisz :thumbsup:

dokładnie to miałem na myśli

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 mar 2012, 18:02

peg pisze:a Ty Darku znów na opak! :twisted: :D

ALOHA!!



NIE - ja ZNÓW myślę ..po SWOJEMU :wink:
ale to akurat chyba nikogo nie zdziwi :?:

chorągiewki zasilane wiatrem medialnym są mi OBCE :hand:
dlatego, też uznany za "eksperta" :shifty: (aś mnie połechaly..) odmówiłem "wywiadu" znanej stacji
bo z góry wiem JAK by to "poczebowali zmątować" :wink:

pzdr

gregorg
Posty: 911
Rejestracja: 11 paź 2006, 19:27
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post12 mar 2012, 18:12

Ehhh wiedziałem że tak będzie. Internetowi napinacze jak March-in czy Cap. Tyle oskarżeń postawiliście w innych wątkach , tyle pytań co do aspektów technicznych, organizacyjnych itp. No gdzie ta odwaga do dyskusji, za której brak tak Jankowi jechaliście. Macie możliwość się teraz wykazać więc piszcie co was boli... Mieliście odwage publicznie napisać że facet się schowa , ale z tego co widzę to wy teraz się jąkacie.

Zacznę pierwszy

1) dlaczego bez asekuracji ?
Jest to najważniejsze i najczęściej pojawiający zarzut na forach.

2) Przyłączam się do Smokie : wymień jakie posiadałeś główne urządzenia łączności ratowniczej.
- jaki model
- jaka rejestracja, homologacja, okres ważności itp.
- sposób aktywowania i przewidywany skutek
- gdzie nabyłeś

Kolega Cap i March-in przekazali powieloną informację że twoje urządzenia to ,,amatorskie urządzenia kupione na allegro " jeżeli tak to nie powinno to być tajemnicą za ile ?

3) Jakie miałeś urządzenia komunikacji ?
- model
- sposób łączności
- do czego miały służyć

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 mar 2012, 18:15

gregorg pisze:
Zacznę pierwszy

1) dlaczego bez asekuracji ?
Jest to najważniejsze i najczęściej pojawiający zarzut na forach.



..Z asekuracją to znam parę dziewczyn , które bez namysłu by popłynęły..

pzdr

gregorg
Posty: 911
Rejestracja: 11 paź 2006, 19:27
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post12 mar 2012, 18:19

Ziomek. pisze:
gregorg pisze:
Zacznę pierwszy

1) dlaczego bez asekuracji ?
Jest to najważniejsze i najczęściej pojawiający zarzut na forach.



..Z asekuracją to znam parę dziewczyn , które bez namysłu by popłynęły..

pzdr


Z asekuracją to znam dziewczyny które pływają... no może nie taki cross ale jak by się spięły ...

szymanello
Posty: 54
Rejestracja: 22 sie 2008, 08:36
 
Post12 mar 2012, 18:26

gregorg pisze:
Ziomek. pisze:
gregorg pisze:
Zacznę pierwszy

1) dlaczego bez asekuracji ?
Jest to najważniejsze i najczęściej pojawiający zarzut na forach.



..Z asekuracją to znam parę dziewczyn , które bez namysłu by popłynęły..

pzdr


Z asekuracją to znam dziewczyny które pływają... no może nie taki cross ale jak by się spięły ...



Jak dobrze znasz to można bez asekuracji ...

Awatar użytkownika
leszcz007
Posty: 217
Rejestracja: 30 maja 2009, 21:31
Deska: Su2 Prorider
Latawiec: Naish Park/SS RPM
Lokalizacja: Opole/Kato
Postawił piwka: 4 razy
 
Post12 mar 2012, 18:30

gregorg pisze:Jak dobrze znasz to można bez asekuracji ...

haha

bar
Posty: 17
Rejestracja: 06 mar 2012, 22:48
 
Post12 mar 2012, 18:31

21:30 TVN - "Szymon na żywo" - program ze znanymi celebrytami :pray:

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post12 mar 2012, 18:44

MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:"Szanowni koledzy,

przepraszam ale sprawa nie była w 100% przygotowana należycie. Wyciągnąłem wnioski i następny trip będzie przygotowany wzorcowo. Dziękuję wszystkim za udzieloną pomoc i mam nadzieję na współpracę w moich przyszłych przedsięwzięciach. Pozdrawiam,

puk puk puk
Zostalo Ci odpuszczone :pray: :D

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 mar 2012, 19:09

gregorg pisze:Ehhh wiedziałem że tak będzie. Internetowi napinacze jak March-in czy Cap. Tyle oskarżeń postawiliście w innych wątkach , tyle pytań co do aspektów technicznych, organizacyjnych itp. No gdzie ta odwaga do dyskusji, za której brak tak Jankowi jechaliście. Macie możliwość się teraz wykazać więc piszcie co was boli... Mieliście odwage publicznie napisać że facet się schowa , ale z tego co widzę to wy teraz się jąkacie.

Zacznę pierwszy

Kolega Cap i March-in przekazali powieloną informację że twoje urządzenia to ,,amatorskie urządzenia kupione na allegro " jeżeli tak to nie powinno to być tajemnicą za ile ?


Mam taka prosbe nie wrzucaj mnie do jednej beczki z kimkolwiek, gdyz odpowiadam tylko za to co napisalem ja.
A ja nigdzie nie napisalem ze
1. "facet sie schowa"
2. o aspektach technicznych pisze cos, tu w tym watku, innego
3. nie przekazywalem nigdzie informacji o czyms takim jak ,,amatorskie urządzenia kupione na allegro "

Kilka pytan juz padlo wiec nie jestes pierszy. chyba ze twoje sa te jedyne sluszne jakie nalezy zadac a inne pominac.

Co do jakania sie i zabawy w chowanego to zadalem pytania tu, w tym watku, do janka.

Ja nie chce z toba prowadzic wojny a twoja retoryka jest nieco wojenna. Juz wczesniej pisales mi czy bede miec odwage w oczy zadac mu te pytania, wiec zadalem. I teraz tez cos o jakaniu. Podworkowe zabawy mnie nie interesuja.

Wiesz jesli nie masz do powiedzenia nic na temat tego co napisalem to przynajmniej nie przekrecaj moich slow, i nie wkladaj mi do ust slow innych.

Tak naprawde to odpowiedź na nie nie jest mi zupelnie potrzebna do szczescia.


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości