RED SEA cross

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
Awatar użytkownika
robi69
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009, 17:17
Deska: nobile NHP Split
Latawiec: Ozone, Wainman
Lokalizacja: Przemyśl
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
 
Post12 mar 2012, 19:12

Czekamy na następny trip :clap: Marzenia się spełniają :D Pozdrowienia od znajomych z Przemyśla :thumbsup:

Awatar użytkownika
IQM1
Posty: 715
Rejestracja: 13 wrz 2009, 14:31
Deska: Nobile NHP Split
Latawiec: Core Riot XR / XR 2/ XR 4
Lokalizacja: Przemyśl
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 7 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 mar 2012, 19:44

Tak jest Przemyśl Pozdrawia i czeka na następny race :clap: :clap: :clap: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Awatar użytkownika
djlepper
Posty: 73
Rejestracja: 02 lip 2008, 23:08
Lokalizacja: Los Angeles, CA / W-wa
 
Post12 mar 2012, 19:46

Nie wiem czy bylo juz o tym na forum ale o Janku wspomniano w jednym z najpopularniejszych programow satyrycznych w Stanach - Saturday Night Live :) ....o dziwo bylo w pozytywnym swietle to przedstawione a nie jak z kpt. Wrona :)

cape
Posty: 56
Rejestracja: 07 mar 2012, 22:17
 
Post12 mar 2012, 19:53

gregorg pisze:
Kolega Cap i March-in przekazali powieloną informację że twoje urządzenia to ,,amatorskie urządzenia kupione na allegro " jeżeli tak to nie powinno to być tajemnicą za ile ?

Nigdy i nigdzie tego nie napisałem. Pisałem natomiast, że SPOT nie jest urządzeniem kontatybilnym z system SAR, czyli nie można poprzez to urządzenie nadać mayday bezpośrednio odbieranego przez służby SAR. Takie urządzenia działają wyłącznie w systemie GMDSS.
Więcej tutaj
http://www.gmdss.republika.pl/

piter78
Posty: 39
Rejestracja: 27 lis 2011, 00:00
Postawił piwka: 17 razy
 
Post12 mar 2012, 20:03

cape pisze:
gregorg pisze:
Kolega Cap i March-in przekazali powieloną informację że twoje urządzenia to ,,amatorskie urządzenia kupione na allegro " jeżeli tak to nie powinno to być tajemnicą za ile ?

Nigdy i nigdzie tego nie napisałem. Pisałem natomiast, że SPOT nie jest urządzeniem kontatybilnym z system SAR, czyli nie można poprzez to urządzenie nadać mayday bezpośrednio odbieranego przez służby SAR. Takie urządzenia działają wyłącznie w systemie GMDSS.
Więcej tutaj
http://www.gmdss.republika.pl/


cape,chodzi o całokształt twoich wypowiedzi na forum w wątkach związanych z tematem
co Cię obchodza szczegóły byłeś sposorem crossa?ratownikiem?a może dziennikarzem :lol:
Janek cieszę się,że jesteś cały i zdrowy!
Ostatnio zmieniony 12 mar 2012, 20:12 przez piter78, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
puchu__
Posty: 353
Rejestracja: 07 sie 2011, 20:30
Deska: RRD
Latawiec: RRD
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post12 mar 2012, 20:07

wiecie co...?
Ja tam na kajcie dobrze nie plywam. Janka cenie za pasje i ciesze sie ze dalej bedzie robil to co kocha.
Ale...
Ten watek powinien dotyczyc tzw dziennikarzyn i ich rzetelnosci stojacej pod znakiem zapytania....
Jak kogos urazilem to przepraszam. Mam na mysli sztuke przekazywania informacji a nie tych biednych ludzi ktorzy mienia sie dziennikarzami i robia wszysko i pisza wszystko by ......splacic kredyty i jakos zyc.
To proste kolezqnki i koledzy. Wydymali nas.
JANKU, SCISKAM I GRATULUJE!

cape
Posty: 56
Rejestracja: 07 mar 2012, 22:17
 
Post12 mar 2012, 20:40

piter78 pisze:
cape pisze:
gregorg pisze:
Kolega Cap i March-in przekazali powieloną informację że twoje urządzenia to ,,amatorskie urządzenia kupione na allegro " jeżeli tak to nie powinno to być tajemnicą za ile ?

Nigdy i nigdzie tego nie napisałem. Pisałem natomiast, że SPOT nie jest urządzeniem kontatybilnym z system SAR, czyli nie można poprzez to urządzenie nadać mayday bezpośrednio odbieranego przez służby SAR. Takie urządzenia działają wyłącznie w systemie GMDSS.
Więcej tutaj
http://www.gmdss.republika.pl/


cape,chodzi o całokształt twoich wypowiedzi na forum w wątkach związanych z tematem
co Cię obchodza szczegóły byłeś sposorem crossa?ratownikiem?a może dziennikarzem :lol:
Janek cieszę się,że jesteś cały i zdrowy!

Jeśli chodzi o całokształt, to potwierdzam.
A Jankowi życzę realizacji planów zdobycia korony mórz.

Awatar użytkownika
baton1
Posty: 187
Rejestracja: 13 sty 2007, 13:12
Lokalizacja: Gdynia/Iława
Kontaktowanie:
 
Post12 mar 2012, 20:48

puchu__ pisze:Ja tam na kajcie dobrze nie pływam. Janka cenie za pasje i ciesze sie ze dalej bedzie robil to co kocha.


Ja również

A najważniejsze, że chłop uratowany i żywy do nas wrócił, a nie w worku. I z tego się cieszmy.
Resztę rozliczy historia, a nie dziennikarze TVN czy FAKTU.

Pozdro
Baton

bar
Posty: 17
Rejestracja: 06 mar 2012, 22:48
 
Post12 mar 2012, 20:52

robi69 pisze:Czekamy na następny trip :clap:

My to znaczy kto - jest Ciebie więcej, czy piszesz za wszystkich ?
A jeżeli za wszystkich to z jakiego upoważnienia? :evil:

Następny trip proponuję przez Morze Martwe "Dead Sea Cross"- nie ma rekinów i można poleżeć na wodzie dla zdrowotności. :thumbsup:

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 mar 2012, 21:18

gregorg pisze:2) Przyłączam się do Smokie : wymień jakie posiadałeś główne urządzenia łączności ratowniczej.
- jaki model
- jaka rejestracja, homologacja, okres ważności itp.
- sposób aktywowania i przewidywany skutek
- gdzie nabyłeś


????

ja nie o tym ;) wiem jakie urządzenia i wiem jak ich używać.

piter78
Posty: 39
Rejestracja: 27 lis 2011, 00:00
Postawił piwka: 17 razy
 
Post12 mar 2012, 21:41

zadawaj,zadawaj :lol:

bar
Posty: 17
Rejestracja: 06 mar 2012, 22:48
 
Post12 mar 2012, 21:48

Oczadzieli z tymi pytaniami ? - przecież jest tylko jedno
jak dalej żyć ?

bar
Posty: 17
Rejestracja: 06 mar 2012, 22:48
 
Post12 mar 2012, 22:17

Morza:
Balijskie Beringa Bismarcka Celebes Fidżi Filipińskie Flores Halmahera Japońskie Jawajskie Koralowe Moluckie Ochockie Południowo-chińskie Salomona Sawu Seram Sulu Morze- Tasmana Wewnętrzne Wschodnio-chińskie Żółte Adriatyckie Alandzkie Alboranskie
Archipelagowe Azowskie Balearskie Bałtyckie* Celtyckie Czarne Egejskie Hebrydzkie Irlandzkie Jońskie Karaibskie Kreteńskie Labradorskie Liguryjskie Marmara Mirtejskie Norweskie Północne Sargassowe Scotia Szkockie Śródziemne Trackie Tyrreńskie Wattowe Andamańskie Arabskie Arafura Czerwone** Lakkadiwskie Timor Baffina Barentsa Beauforta Białe Czukockie Grenlandzkie Karskie Lincolna Łaptiewów Peczorskie Wschodnio-syberyjskie Amundsena Bellingshausena Davisa Dumont d’Urville’a Kosmonautów Króla Haakona VII Łazariewa Mawsona Riiser-Larsena Rossa Scotia Somowa Weddella Wspólnoty

* - zrobione
** - do poprawki
-- do zrobienia

Oj jeszcze będzie się działo :thumbsup:

POSTY NIE NA TEMAT BĘDĄ LĄDOWAŁY W KOSZU

roonek
Posty: 167
Rejestracja: 01 wrz 2009, 23:18
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 mar 2012, 22:19

cape pisze:I stawiam dwa pytania
1/ Jakie wyposażenie sygnalizacji w niebezpieczeństwie miał Janek i jak je użył.
2/ Dlaczego wypuścił powietrze z latawca pozbawiając się możliwości startu, skoro taka miejscowa i czasowa flauta bardzo często na morzach południowych występuje. Czy startując z Egiptu, miał tego świadomość.


weź se postaw piwo na stole i wyluzuj:)
zamiast ciągle pytać-to weź chlopie poczytaj te forum poszukaj to będziesz dokładnie znał odpowiedz na pytania jakie janek miał wyposażenie
oraz dlaczego wypuścił powietrze ( i tak zeby usciślić to nie wypuścił całego powietrza...) to wszystko było tu na forum.....

może jak byś miał latawiec w reku to byś sie domyślił dlaczego wypuścił część powietrza.

pozdro

Awatar użytkownika
Neykon
Posty: 2247
Rejestracja: 27 mar 2004, 21:28
Deska: z OBI
Latawiec: ze Składnicy Harcerskiej
Lokalizacja: tak gdzie zawsze qr nie wieje!
Dostał piwko: 1 raz
 
Post12 mar 2012, 22:20

Ziomek. pisze:
MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:"Szanowni koledzy,

przepraszam ale sprawa nie była w 100% przygotowana należycie. Wyciągnąłem wnioski i następny trip będzie przygotowany wzorcowo. Dziękuję wszystkim za udzieloną pomoc i mam nadzieję na współpracę w moich przyszłych przedsięwzięciach. Pozdrawiam,


..mnie nie musisz, choć za kolegę live wciąż niezmiennie się poczuwam :thumb:
..reszty "kolegów" nie potrzebuję rozumieć :hand:
..nie czuję też potrzeby wdawać się w dysputę (choć TO zdanie jak mniemam skopiuję tu jeszcze nie raz :wink: )

POZDRAWIAM i cieszę się , żeś mimo wszystko cały fizycznie ..a psychicznie też sobie poradzisz :thumbsup:


Janek, w 100% zgadzam sie z Ziomkiem ( chyba pierwszy raz :) ). W mojej ocenie nie powinieneś publikować żadnych odpowiedzi, ewentualnie podziękowania itd.
Żaden z Nas nie przeżył tego co ty i twoja rodzina. To Oni są najważniejsi, to Oni mają moralne prawo Cię ocenia, to Oni cię wspierają lub odżegnują od realizowania marzeń.
My, jesteśmy tylko koleżankami/kolegami, którzy Cię wesprą lub zniszczą. I co najciekawsze na jakiś pieprzonym forum o kitowaniu okien.

Pozdrawiam i żywię wielką nadzieje ze fizycznie i psychicznie doszliście* do siebie.


* (żona, córka, syn, mama itd a ty na końcu :) )


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości