Morze Czerwone, pytania i odpowiedzi

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
cape
Posty: 56
Rejestracja: 07 mar 2012, 22:17
 
Post13 mar 2012, 21:45

W wątku pytań do Janka, na kilka, niezmiernie naiwnych, odpowiedziałem Powstały inne, np o odpowiedzialności !!! ludzi którzy podjeliby się się asekuracji, albo czasu dotarcia takiej jednostki na środek morza Czerwonego.
Polecono mi założenie własnego watku, co właśnie uczyniłem.
Jestem żeglarzem pływającym po różnych morzach.

gregorg
Posty: 911
Rejestracja: 11 paź 2006, 19:27
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post13 mar 2012, 22:03

No i ... ?

Awatar użytkownika
bigfoot gt
Posty: 1115
Rejestracja: 16 maja 2006, 21:46
Latawiec: czerwony
Lokalizacja: Poznań/Września/Gniezno
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post13 mar 2012, 22:14

Szukasz osob na wspólny rejs?

cape
Posty: 56
Rejestracja: 07 mar 2012, 22:17
 
Post13 mar 2012, 22:16

gregorg pisze:No i ... ?

To Twoje pytania

1) czy 2h na dopłynięcie to nie zadługo ? Zakładać też należy że pogoda przecież mogła się pogorszyć !!! Zafalowanie mogło by być o wiele większe !!! Czy jest gwarancja że taka ekipa dotarła by na miejsce w ogóle ? Czy to nie wiązało by sie z zagrożeniem dla nich samych ?
2)Jaki czas nadejścia pomocy przewidywałeś aktywując PLB i wysyłając komunikat mayday przez radio ?
3) co groziło by prywatnej ekipie ratowniczej i jakie ponieśli by konsekwencje gdyby doszło do ,,najgorszego'' za to że nie zgłosili oficjalnej akcji ratunkowej ?
4) czy rozmawiałeś z kimś kto by chciał podjąć takie wyzwanie i ryzyko ?

gregorg
Posty: 911
Rejestracja: 11 paź 2006, 19:27
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post13 mar 2012, 22:23

No tak , to moje :shock: i ...

cyberdog1899
Posty: 487
Rejestracja: 16 cze 2007, 19:26
 
Post13 mar 2012, 22:43

cape pisze:W wątku pytań do Janka, na kilka, niezmiernie naiwnych, odpowiedziałem Powstały inne, np o odpowiedzialności !!! ludzi którzy podjeliby się się asekuracji, albo czasu dotarcia takiej jednostki na środek morza Czerwonego.
Polecono mi założenie własnego watku, co właśnie uczyniłem.
Jestem żeglarzem pływającym po różnych morzach.

Musisz zrozumieć, że przeciętny użytkownik tego forum pływa w płaskiej wodzie po kolana i myśli, że jest wilkiem morskim. Dodatkowo ostatnio moderatorzy się wystraszyli, że pan z gazety im patrzy na ręce i się zaczęła regularna cenzura. Ja się stąd zmywam, czego i tobie życzę. Kitesurferami bym się nie przejmował bo 'organizacja' ostatniego 'wielkiego' wypadu pokazuje, że jak mówią słowa piosenki -'Złota polska młodzież wykończy się sama'.

cape
Posty: 56
Rejestracja: 07 mar 2012, 22:17
 
Post14 mar 2012, 10:11

cyberdog1899 pisze:
cape pisze:W wątku pytań do Janka, na kilka, niezmiernie naiwnych, odpowiedziałem Powstały inne, np o odpowiedzialności !!! ludzi którzy podjeliby się się asekuracji, albo czasu dotarcia takiej jednostki na środek morza Czerwonego.
Polecono mi założenie własnego watku, co właśnie uczyniłem.
Jestem żeglarzem pływającym po różnych morzach.

Musisz zrozumieć, że przeciętny użytkownik tego forum pływa w płaskiej wodzie po kolana i myśli, że jest wilkiem morskim. Dodatkowo ostatnio moderatorzy się wystraszyli, że pan z gazety im patrzy na ręce i się zaczęła regularna cenzura. Ja się stąd zmywam, czego i tobie życzę. Kitesurferami bym się nie przejmował bo 'organizacja' ostatniego 'wielkiego' wypadu pokazuje, że jak mówią słowa piosenki -'Złota polska młodzież wykończy się sama'.

Pewnie masz rację, że nic tu po mnie. Dla zinteresowanych co może, a czego nie PLB i jak się ją obsługuje polecam ten wątek i wypowiedzi m.mmm i soko.
http://www.sailforum.pl/viewtopic.php?p=278390
http://www.sailforum.pl/viewtopic.php?t ... &start=375

Awatar użytkownika
DISKORELAKS
Posty: 887
Rejestracja: 11 maja 2007, 12:44
Deska: DUOTONE PROWAM 5'10
Latawiec: Switch Element 6
Lokalizacja: GDAŃSK
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 mar 2012, 10:18

Zaraz się zżygam jak zobaczę kolejny nowy wątek jakiegoś idioty o Janku Lisewskim


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości