Soma Bay 6-13/6-20 maja Molo Surf & Ellare

Oferty wycieczek, podróże, last minute, bilety lotnicze, etc.
Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 kwie 2011, 13:15

Adiq pisze:ale grubo w tym temacie :roll:

Dajcie później znać czy warto tam jechać na robienie progresu ..

Jest jakieś inne miejsce gdzie można robić tak szybki postęp jak tam ?


wg mnie NIE - wg Przemassa , który tam nie był, ale po postach wydaje się, że spędził tam połowę życia - TAK
dlaczego? bo jest tam PŁYTKO, CIASNO, WIEJE NIERÓWNO
popływać? jasne że można..
jak i w Megawishu..
i daruj sobie Przemku wywody o pływach, bo nawet w najwyższym pływie jest tam ZA PŁYTKO :idea:
woda nawet do pół uda - z moich doświadczeń - w sadzeniu marchewki głową - jest ZA PŁYTKA na bezpieczne uczenie się nowych trików
przy których glebi się nonstop
co innego triki które już się umie..
z kolei jak jest głęboko - tzn do tej połowy uda :wink: - to jest TURBO CZOP
na głębokiej wodzie to samo
ale w taki czop oczywiscie można sie wplywać - w Paracuru też można było, a było dużo gorzej..

słowo nienajgorszy w ŻADEN sposób nie przeczy określeniu nienajlepszy
w zasadzie można ich używać zamiennie
przynajmniej wg mnie..
ale ja nie kończyłem PRAWA tylko AWF
akurat bardziej profi w mojej profesji..

Zuza - jasne że "trenowałem" poza rafą na głębokiej wodzie
na szczęście radzę sobie nieźle z odpalaniem c-szejpa bez gruntu :wink:
tylko, że pomijając szkwalisty wiatr - tam też było na tyle tłoczno, że 2/3 halsów to puste przeloty
a jak próbowałem spłynąć niżej, gdzie było pusto - motorówka beachbojów już po mnie płynęła
to samo z miejscem z mich zdjęć, w których planuje pływać Przemass..
wskazówka na ten spot: nie bierz C-szejpów - a coś co lepiej gasi szkwały, nie bierz NHP - tylko coś bardziej komfortowego na czop
czyli taki "trening" na 70%..
progresu na 70% ja robić nie umiem..
rozpływać się tak - i to założenie zostało spełnione..


nie mam żadnego interesu by chwalić lub ganić to miejsce
jeśli ktoś (z Tobą Przemass uważa inaczej - napisz JAKI MAM CEL? chętnie go poznam..)
nie jestem zachwycony tym miejscem
może byłem w zbyt wielu juz miejscach i mam zbyt wysokie wymagania
pisze o MOICH odczuciach
gdybym całe życie spędził na Mietkowie - pewnie piałbym z zachwytu
CZY MOGĘ MIEC SWOJE ZDANIE?
sam na pewno tam jeszcze wrócę..
ale na progres znam lepsze miejsca
i nie tylko ja tak uważam z tego wyjazdu, z którego właśnie wróciliśmy

nigdzie też nigdy nie napisałem że Eko jest najlepsze
jak wiesz tego słowa nie ma w moim słowniku
więc daruj sobie przytyki..

pozdrawiam wszystkich którzy byli w Somie i tych którym się tak wydaje :wink:

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 kwie 2011, 14:18

Adiq pisze:ale grubo w tym temacie :roll:

Dajcie później znać czy warto tam jechać na robienie progresu ,bo cumbuco trochę daleko niestety ...
Mam nadzieję ,że da się znaleźć coś bliżej (np. Soma Bay)

Jakieś inne propozycje ? W Cumbuco podobało mi się to ,że będąc tam jedynie tydzień (oczywiście totalna głupota) zacząłem się wypinać z haka i robić w jakieś tam raily UH

Jest jakieś inne miejsce gdzie można robić tak szybki postęp jak tam ?



Damy znać później - pomimo opinii niejednej osoby że jest to spoko spot, a ciężko przebić Brazylię jeśli chodzi o warunki wiatrowe.

Co do samej Cauipe - podśmiewałem się trochę z wyjazdu Ziomka w terminie grudniowym, natomiast po przemyśleniu faktycznie - był to JEDYNY termin....Pływając tam okazjonalnie od września do lutego nie mogę nie wspomnieć że wyjazd w najlepszym "brazylijskim" czasie wrzesień - listopad jest na Cauipe ciężkim tematem...

Laguna w tym roku była mega mała przez cały okres, a na wodzie ok 60-70 latawców - TYLKO zawodnicy i szkoły...Faktycznie, żeby popływać z najlepszymi "rozpychając" się grubo i na spinie że ktoś wleci w latawiec w każdej chwili - jest to spoko spot. Do nauki UH, w TYCH terminach - tylko bardzo rano i wieczorem...

Papier i KF wszystko przyjmie - nawet to że Brazylia jest w cenie Egiptu ( 2 tygodnie all inclusive kosztują połowę z tego co 2 tygodnie w Brazylii FAKTYCZNIE ) a pływanie na Cauipe to bajka...polecam słuchać dalej tych opinii./

Co do Lagun na północ od Ceary NIEZATŁOCZONYCH tak jak Cauipe polecam:

- Taibę jeśli jest woda i nie boimy się urazów na kamieniach i płytkiej
- Paracuru na niskich pływach
- Pecem przy dobrym kierunku wiatru
- LAGOINHĘ - najlepszą chyba w tym regionie i niezatłoczoną, niestety ciut dalej....

No ale O TYM trzeba wiedzieć trochę i pojeździć na miejscu, a po co, skoro zawsze można kupić dobrą opcję z netu. Wybór należy do klienta. :idea:


Co do SOMY - nie ma co się oszukiwać że JAKIKOLWIEK spot egipski będzie porównywalny z Brazylią jeśli chodzi o warunki wiatrowe - to nie jest ten sam wiatr po prostu. Ale, hej, w Brazylii teraz pada, a my jedziemy opcją jakąś tam ekonomiczną - to TEŻ trzeba zrozumieć.

SPOTÓW IDEALNYCH NIE MA...

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 kwie 2011, 14:43

Ziomek. pisze:
Adiq pisze:ale grubo w tym temacie :roll:

Dajcie później znać czy warto tam jechać na robienie progresu ..

Jest jakieś inne miejsce gdzie można robić tak szybki postęp jak tam ?


wg mnie NIE - wg Przemassa , który tam nie był, ale po postach wydaje się, że spędził tam połowę życia - TAK


GDZIE napisałem że spędziłem tam połowę życia?
cytat...

OCZYWIŚCIE że SĄ lepsze - zapraszam do nas do BRazylii już od września - teraz...niestety pada...dlatego WY też wybraliście Somę a nie Wenezuelę np.

Ziomek. pisze:dlaczego? bo jest tam PŁYTKO, CIASNO, WIEJE NIERÓWNO
popływać? jasne że można..
jak i w


JAK WSZĘDZIE W EGIPCIE - nie jest to Nowa Caledonia niestety.... :idea: :arrow:

Ziomek. pisze:i daruj sobie Przemku wywody o pływach, bo nawet w najwyższym pływie jest tam ZA PŁYTKO :idea:
woda nawet do pół uda - z moich doświadczeń - w sadzeniu marchewki głową - jest ZA PŁYTKA na bezpieczne uczenie się nowych trików
przy których glebi się nonstop
co innego triki które już się umie..
z kolei jak jest głęboko - tzn do tej połowy uda :wink: - to jest TURBO CZOP
na głębokiej wodzie to samo
ale w taki czop oczywiscie można sie wplywać - w Paracuru też można było, a było dużo gorzej..



No widzisz, jeśli było GORZEJ w Brazylii, to tu TEŻ się da - więc CZEGO oczekujesz - że napiszę że robię wyjazd do miejsca bez sensu?
Spędziem nad tym trochę czasu, WYBRAŁEM pływy właśnie PO TO żeby mieć pewność że wybieram najlepsze warunki na tym spocie ( jak już pisałem,uwierz, majówka byłaby "idealna" - szkoda że tylko sprzedażowo...) i jeśli NAWET przy najlepszych warunkach mi się nie spodoba - to to napiszę.


Ziomek. pisze:słowo nienajgorszy w ŻADEN sposób nie przeczy określeniu nienajlepszy
w zasadzie można ich używać zamiennie
przynajmniej wg mnie..
ale ja nie kończyłem PRAWA tylko AWF
akurat bardziej profi w mojej profesji..


Cieszę się że jesteś TAK profesjonalnie przygotowany do zawodu...Ja niestety nie, natomiast wiem doskonale JAKĄ odnalazłbyś różnicę, gdybym zaczął twierdzić że prowadzisz nie NIENAJGORSZĄ a NIENAJLEPSZĄ szkołę - niestety TWÓJ punkt widzenia zmienia się najbardziej w zależności od punktu siedzenia.

Uwaga co do moich studiów - brak mi słów troszeczkę JAKI to ma związek z Somą - ja cieszę się że kończyłem prawo, ucząc jednocześnie w ciekawych miejscach w Polsce i na świecie, w tym równiez w Twojej szkole byłem NIENAJLEPSZYM być może instruktorem - ale jeśli masz JAKIEKOLWIEK zastrzeżenia co do moich kwalifikacji jako instruktor i menager szkoły - napisz je wprost proszę, PO CO owijać w bawełnę :?:


Ziomek. pisze:nie mam żadnego interesu by chwalić lub ganić to miejsce
jeśli ktoś (z Tobą Przemass uważa inaczej - napisz JAKI MAM CEL? chętnie go poznam..)
nie jestem zachwycony tym miejscem
może byłem w zbyt wielu juz miejscach i mam zbyt wysokie wymagania
pisze o MOICH odczuciach

gdybym całe życie spędził na Mietkowie - pewnie piałbym z zachwytu
CZY MOGĘ MIEC SWOJE ZDANIE?
sam na pewno tam jeszcze wrócę..
ale na progres znam lepsze miejsca
i nie tylko ja tak uważam z tego wyjazdu, z którego właśnie wróciliśmy


Być może tak...ja byłem w podobnej, jeśli nie większej kajtowo liczbie miejsc jak wiesz - i WIEM czego mogę się spodziewać po Egipcie - nie jedziemy ani do Brazylii ani na Zanzibar ani na Hawaje i wszyscy są tego świadomi. :!:

NIE WIEM jak dla Ciebie wygląda pisanie w KOMERCYJNYM temacie o wyjeździe który robi konkurencja generalnie minusów, a jako plus podkreślanie dobrego żarcia - WIEM za to jak to się nazywa i mam nadzieję że czytający RÓWNIEŻ o tym wiedzą ;) :roll: :idea:

Ziomek. pisze:nigdzie też nigdy nie napisałem że Eko jest najlepsze
jak wiesz tego słowa nie ma w moim słowniku
więc daruj sobie przytyki..

pozdrawiam wszystkich którzy byli w Somie i tych którym się tak wydaje :wink:



Będziemy w Somie 2 tygodnie, mając CIUT więcej niż tygodniowe doświadczenie z tym spotem (Twoją miarą - to nawet 2krotnie większe ;)) - obiecuję że napiszę UCZCIWIE jak było, co mi się podobało, co nie. Słowo harcerza.

Na razie - DZIĘKI ( szczerze ) za wszystkie uwagi - rozumiem że generalnie nie jesteś zbyt zadowolony, mam nadzieję że my będziemy mieli więcej wody, wiatru, jedzenia i czego tam jeszcze.

Pozostaje TYLKO życzyć więcej szczęścia przy wyborze, kolejnego EGIPSKIEGO wyjazdu już jesienią zapewne, skoro ten nie był tak idealny jak mógłby być... :idea:

pzdr

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 kwie 2011, 15:30

udanego wyjazdu

pozdrawiam

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 kwie 2011, 16:29

Dzięki.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
holender_
Posty: 109
Rejestracja: 31 sie 2008, 18:10
Lokalizacja: Słupsk-Holland Dariusz Nowak
Dostał piwko: 2 razy
 
Post25 kwie 2011, 18:45

przemass pisze:Sorki że Cię przetrzymałem - "biznes" forum niestety nie jest tak widoczne jak główne...

Cena za 2 tygodnie, wylot ze mną i instruktorami z Gdańska 6-20 maj, wyżywienie HB - 2959

Inne miasta dostępne na zapytanie ale w tej chwili staramy się tworzyć 2 grupy lecące równolegle : Poznań i Gdańsk

Jedziesz ??? opuściłeś Brazylię :wink: :naughty:




ja cie rowniez przepraszam ale bylem chory(grypa) odziwo normalnie kilka dni mnie trzyma a tym razem juz dwa tygodnie i dalej nie chce mnie zostawic:/
Przemko.Fakt Brazylie w tym roku opuscilem i bardzxo zaluje !!! w tym roku bede napewno!!!
Soma Bay musze sobie odpuscic bo mam wizyte kogos szczegolnego,juz trzy miesiace temu wiedzialem o tej wizicie ale poprostu zapomnialem :/.
Ziomkowski. Dobry chlopak jestes ale cza bylo popczekac z Twoimi opiniami na temat spotu az Przemko wroci,wtedy morli byscie realnie porozmawiac na temat spotu :)
Ps. Ziomek sie wygrazal ze w tym roku miesiac zostanie w Brazyll :)...Przemko nie wiem jak z nami wytrzymasz ;)
Pozdrawiam cieplo Was oszolomy ;)

Awatar użytkownika
Adiq
Posty: 240
Rejestracja: 31 maja 2008, 21:30
Lokalizacja: Piekary Śląskie
 
Post26 kwie 2011, 09:13

przemass pisze:
Adiq pisze:ale grubo w tym temacie :roll:

Dajcie później znać czy warto tam jechać na robienie progresu ,bo cumbuco trochę daleko niestety ...
Mam nadzieję ,że da się znaleźć coś bliżej (np. Soma Bay)

Jakieś inne propozycje ? W Cumbuco podobało mi się to ,że będąc tam jedynie tydzień (oczywiście totalna głupota) zacząłem się wypinać z haka i robić w jakieś tam raily UH

Jest jakieś inne miejsce gdzie można robić tak szybki postęp jak tam ?



Damy znać później - pomimo opinii niejednej osoby że jest to spoko spot, a ciężko przebić Brazylię jeśli chodzi o warunki wiatrowe.

Co do samej Cauipe - podśmiewałem się trochę z wyjazdu Ziomka w terminie grudniowym, natomiast po przemyśleniu faktycznie - był to JEDYNY termin....Pływając tam okazjonalnie od września do lutego nie mogę nie wspomnieć że wyjazd w najlepszym "brazylijskim" czasie wrzesień - listopad jest na Cauipe ciężkim tematem...

Laguna w tym roku była mega mała przez cały okres, a na wodzie ok 60-70 latawców - TYLKO zawodnicy i szkoły...Faktycznie, żeby popływać z najlepszymi "rozpychając" się grubo i na spinie że ktoś wleci w latawiec w każdej chwili - jest to spoko spot. Do nauki UH, w TYCH terminach - tylko bardzo rano i wieczorem...

Papier i KF wszystko przyjmie - nawet to że Brazylia jest w cenie Egiptu ( 2 tygodnie all inclusive kosztują połowę z tego co 2 tygodnie w Brazylii FAKTYCZNIE ) a pływanie na Cauipe to bajka...polecam słuchać dalej tych opinii./

Co do Lagun na północ od Ceary NIEZATŁOCZONYCH tak jak Cauipe polecam:

- Taibę jeśli jest woda i nie boimy się urazów na kamieniach i płytkiej
- Paracuru na niskich pływach
- Pecem przy dobrym kierunku wiatru
- LAGOINHĘ - najlepszą chyba w tym regionie i niezatłoczoną, niestety ciut dalej....

No ale O TYM trzeba wiedzieć trochę i pojeździć na miejscu, a po co, skoro zawsze można kupić dobrą opcję z netu. Wybór należy do klienta. :idea:


Co do SOMY - nie ma co się oszukiwać że JAKIKOLWIEK spot egipski będzie porównywalny z Brazylią jeśli chodzi o warunki wiatrowe - to nie jest ten sam wiatr po prostu. Ale, hej, w Brazylii teraz pada, a my jedziemy opcją jakąś tam ekonomiczną - to TEŻ trzeba zrozumieć.

SPOTÓW IDEALNYCH NIE MA...


szkoda ,że spotów idealnych nie ma ...

W cumbuco pływaliśmy w Tabubie ,gdzie było dużo mniej ludzi w przeciwieństwie to wpomnianej wcześniej przez ciebie lagunie. Po 15 byłem praktycznie sam na spocie :shock:

Brazylia zabija ceną i odległością ,więc szukam czegoś bliżej . Oczywiście nasz półwysep wymiata jak wieje :)
W Brazil mieliśmy 100% wiaterku i to było coś nowego . Nie sprawdzaliśmy nawet prognozy ,co jest wręcz niezbędne w innych miejscach.

Dla ocieplenia atmosfery daję to do posłuchania :shock: Najlepiej smakuje z rana :D

http://vimeo.com/18426561

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 kwie 2011, 14:45

Dokładnie, a w jakich miesiącach byłeś na Tabubie ? To jest SUPER laguna z potencjałem, bliższa Fortalezy więc w ogóle wypas, niestety zawsze gdy tam byłem było mega płytko, a w grudniu pechowo nie wiało gdy przejeżdżaliśmy.

Pod względem wiatrowym masz niewątpliwie rację - w Brazylii jest najlepszy jakościowo i ilościowo ;) wiatr na którym zdarzyło mi się pływać


Filmik spoko, już był na KF, ale na Evandra stylik popołudniem zawsze chętnie popatrzę...PRAWIE jak w Brazylii, ech :?


Pozdrawiam

Awatar użytkownika
szed
Posty: 3853
Rejestracja: 09 lip 2005, 19:34
Deska: CF, North, Shin
Latawiec: Naish
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 31 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 kwie 2011, 17:46

Adiq pisze:Jest jakieś inne miejsce gdzie można robić tak szybki postęp jak tam ?

Adi, no pewnie! Na Turawie przy kierunku W/NW.
A o Soma Bay to Ci opowiem na prv przy okazji.

Awatar użytkownika
kotwi
Posty: 142
Rejestracja: 18 kwie 2005, 13:10
Kontaktowanie:
 
Post03 maja 2011, 17:57

Oferta Last Minute!
06 maja w wersji all inc od 2008 zł/ tydzień
13 maja w wersji HB (2 posiłki) od 1670 zł/ tydzień

Mimo wszystko ;) bardzo fajny spot kajtowy i dobry hotel!
Szkolenie z polskimi instruktorami z Molo Surf

biuro@EllaRe.pl

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 maja 2011, 20:35

Grupa "poznańska" - wylot przesunięty z godziny 23 na 20 w piątek.

Na terminy 13-20 maj - wciąż jeszcze są lasty.

Pozdrawiam

Kasiunia
Posty: 265
Rejestracja: 25 sty 2009, 17:31
Deska: 50/Fifty WMN Nobile
Latawiec: 50/Fifty Nobile
Lokalizacja: KiteCrewChałupy6
Dostał piwko: 8 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 maja 2011, 17:19

Chłopaki w Soma Bay od pierwszego dnia katują, od rana do wieczora, wstrzelili się w wymarzone warunki :D

Wciąż jeszcze można pofrunąć na drugi tydzień 13-20 maja,
kto lubi lasty w dobrej cenie... z wiatrem... :wink:

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 maja 2011, 20:58

Witajcie,

Jako ze jeszcze tu nie bylismy, ale JESTESMY, pokusimy sie moze o mala relacje - sorry za brak polskich znakow, pisze z nieswojego kompa :wink:

Na poczatek pare faktow:

- od przyjazdu ( 6sty maja do dzis ) - statystyka wiatrowa 100%, w tym 3 dni na male latawce

- wiatr zaczyna sie dokladnie w momencie przyplywu - jak bywa w Egipcie i wielu innych miejscach na swiecie, o czym nie wszyscy wiedza

- plywy trafione IDEALNIE - od pierwszego dnia srodek przyplywu o 10 rano, dzis przesunal sie na okolice 14 - czyli plywanie CALY dzien.

- Jest to jedna z wiekszych lagun na jakich zdarzylo mi sie plywac


Hotel:


Obrazek

Obrazek

Tak jak uprzejmie donosil Ziomek, nie ma sie generalnie do czego przyczepic - moze z wyjatkiem ceny i dostepnosci internetu - jest to najlepszy hotel w Egipcie w jakim zdarzylo nam sie byc, chociaz za dodatkami w stylu zlotych klamek nie przepadamy - nie ten klimat :wink: :twisted:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Spot::


Jak wiadomo, spot jest plywowy, podobnie jak wiekszosc spotow w Egipcie to fazy przyplywu i odplywu odgrywaja tu znaczna role - o czym mozemy dowiedziec sie zaraz po rejestracji w bazie. Generalnie podczas NASZEGO wyjazdu spot wyglada tak:


Obrazek


Ziomek. pisze:bo jest tam PŁYTKO, CIASNO, WIEJE NIERÓWNO



...nie zauwazylismy :wink:


Obrazek


Jakosc wiatru jest taka jaka jest w calym Egipcie - wiosna - czyli NIENAJLEPSZA - sa miejsca na swiecie gdzie wieje duzo rowniej, nawet przy sredniej wiatru 30 knts...


Obrazek

Obrazek


Ziomek. pisze:i daruj sobie Przemku wywody o pływach, bo nawet w najwyższym pływie jest tam ZA PŁYTKO :idea:
woda nawet do pół uda - z moich doświadczeń - w sadzeniu marchewki głową - jest ZA PŁYTKA na bezpieczne uczenie się nowych trików



Widzisz Ziomku, TOBIE akurat nie musze tego pisac, doswiadczeni kajtforumowicze zapewne rowniez wiedza ze turboczop i mega niska woda zdarza sie w momentach pelni i nowiu - my mamy srednie plywy, dlatego woda nie schodzi do totalnego ZERA ani nie dochodzi do MAKSA - w zwiazku z tym rowniez turboczopu ani super plaskiej wody tutaj nie zauwazylismy... :doh:


...nawet gdy woda schodzi do najnizszego poziomu, mozna sobie na luzie potrenowac 200 :roll: metrow downwind - tak jak robia nasi uczestnicy, problemu z tym nie ma...

Obrazek

woda jak widac przy starcie latawca, nawet przy samej bazie - do polowy uda...

Obrazek


Kursanci....


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Klimat w samej bazie co prawda niemiecki, za to z dobrze plywajacymi riderami/instruktorami ZAWSZE lapiemy DOBRY klimat - niezaleznie od narodowosci

"latajaca Holenderka" ;)


Obrazek


...i wcale niegorzej latajacy jej chlopak Sebastian - wlasnie kreci drugiego loopa :wink:


Obrazek

Miejsca do treningu i wplywania sie nam nie brakuje chociaz na wlasciwy trening to mamy drugi tydzien - TERAZ najwazniejsi sa kursanci


Obrazek

Obrazek

Obrazek


....pomijajac oczywiste plusy jakie widac na zdjeciach, do minusow nalezy:

- spot plywowy - jak w calym Egipcie :?
- nierowny, wiosenny jeszcze wiatr - im pozniej sie przyjezdza tym lepiej - jak w calym Egipcie :?
- wciaz pianka 3/2 - jak w calym Egipcie... :?
- brak internetu w rozsadnej cenie - niestety NIE jak w calym Egipcie :idea:

Podsumowujac pierwsze wrazenie - wraz z El Gouna i Ras Sudr, pod pewnymi roznicami - podtrzymuje to co napisalem - jeden z najlepszych spotow do nauki i treningu NA TERENIE EGIPTU....Brazylia to to nigdy nie bedzie i nikt tego nie ukrywal - jesli chcemy upalnej temperatury, wiatru jak z suszarki i plywania caly dzien do bolu miesni - zapraszam od jesieni na INNY kontynent :wink:
Jesli chcemy ekonomicznego wyjazdu na szybki, przedsezonowy trening - Egipt wciaz jest w czolowce... :idea:

Pozdrawiam wszystkich i zycze milego filozofowania :thumbsup: 8)

wiecej zdjec wkrotce, imprezka dzis mala "holenderska" :wink: ....

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 maja 2011, 14:06

pianki??

To ile woda ma stopni? Chyba pianki dla kursantów?

No i napisz jak to z tymi pływami - rozumiem, że szukaliście wyjazdu w połowie fazy księżyca, gdy najwyższy stan wody pierwszego dnia jest rano :?:

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 maja 2011, 14:42

@Przemass - nie narzekaj na net, na to też jest sposób
łap net wifi przy windach, lokalizacja - kilka stolików lub na 1 /2 pietrze na fotelach. jest 4 free ;) i calkiem szybki.

co do egiptu el gouna nie za bardzo mi siadła. soma - była "poprawna" (pływy nie zawsze zgrają się z wiatrem)
bedzie trzeba jeszcze przetestować hamatę. wybredny jestem :)

ale i tak wiadomo ze nic nie pobije brasil pozna jesienia 8)


Wróć do „Oferty Biur Podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości