Aruba-Karaiby!

Oferty wycieczek, podróże, last minute, bilety lotnicze, etc.
Nivea
Posty: 1205
Rejestracja: 28 sty 2010, 00:35
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post10 cze 2011, 13:54

Obrazek

daga
Posty: 279
Rejestracja: 18 lis 2007, 10:23
Deska: F-one TX
Latawiec: F-one Bandit
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post14 cze 2011, 16:55

Reklama nie jest fair, jest sporo przeklaman. Co do spotow:
- Fisherman Huts - napisaliscie ze o butach nie ma mowy, sory ale tam jest w pyte rafy i traw!
Woda jest plaska, ale zapomnieliscie dodac ze wiatr szkwali masakrycznie: w jednym miejscu toniesz w drugim ledwo utrzymujesz 9m. Trzeba byc bardzo dobrym technicznie, bo inaczej na 100% bedzie rescue. W zadnej bazie nie ma mozliwosci wykupienia pakietu rescue, jednorazowo to koszt 25 USD. No i kolejne przeklamanie - podzial czasowy zostal zniesiony kilka lat temu.
- Baracadera - jako nielokales ciezko sie tam dostac, plus scieki troche smierdza
- Boca Grandi - zajefajny spot, ale trzeba wynajac samochod bo inaczej nie ma tam jak dotrzec. No i do tego zapomnieliscie napisac o rafie, znow. Mam na mysli nie rafe oddzielajaca otwarte morze od zatoki, ale rafe wewnatrz zatoki!!! oraz na plaskiej wodzie wzdluz wybrzeza.

Wiem ze reklama to reklama, ale nie piszcie nieprawdy!!!!!

Moim zdaniem za te kase mozna pojechac na lepszy spot, choc to prawda ze Aruba sama w sobie jest fajna i wieje prawie codziennie.

Nivea
Posty: 1205
Rejestracja: 28 sty 2010, 00:35
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post14 cze 2011, 18:40

daga pisze:Reklama nie jest fair, jest sporo przeklaman. Co do spotow:
- Fisherman Huts - napisaliscie ze o butach nie ma mowy, sory ale tam jest w pyte rafy i traw!
Woda jest plaska, ale zapomnieliscie dodac ze wiatr szkwali masakrycznie: w jednym miejscu toniesz w drugim ledwo utrzymujesz 9m. Trzeba byc bardzo dobrym technicznie, bo inaczej na 100% bedzie rescue. W zadnej bazie nie ma mozliwosci wykupienia pakietu rescue, jednorazowo to koszt 25 USD. No i kolejne przeklamanie - podzial czasowy zostal zniesiony kilka lat temu.
- Baracadera - jako nielokales ciezko sie tam dostac, plus scieki troche smierdza
- Boca Grandi - zajefajny spot, ale trzeba wynajac samochod bo inaczej nie ma tam jak dotrzec. No i do tego zapomnieliscie napisac o rafie, znow. Mam na mysli nie rafe oddzielajaca otwarte morze od zatoki, ale rafe wewnatrz zatoki!!! oraz na plaskiej wodzie wzdluz wybrzeza.

Wiem ze reklama to reklama, ale nie piszcie nieprawdy!!!!!

Moim zdaniem za te kase mozna pojechac na lepszy spot, choc to prawda ze Aruba sama w sobie jest fajna i wieje prawie codziennie.



Informacje o spotach i bazach mam od osób pracujących na Arubie
Oferta jest na zamówienie dla kienta zaawansowanego kajtowo, będą dysponować własnym, nie jednym samochodem .
co do rekalmy -mam prawo ją zamieszczac właśnie w tym dziale i we własnym wątku, więc nie znając szczegółów nie zarzucaj mi przekłamań oferty.
Współpracujemy z wieloma trenerami, zawodnikami,szkółkami w Polsce i za granicą i w przekazywaniu info na temat spotów raczej opieram na ich opiniach i doświadczeniu .
Masz prawo do własnej opini, ale ja nie mam ochoty wdawawać się w wojenki słowne.
Wiem, że rywalizacja o klientów wśród szkółek, biur podróży jest duża,jednak jestem za konstruktywną współpracą, a nie wzajemnym opluwaniem się na kf
Życze udanych wypadów na kajta nie tylko na Arube,owocnej pracy w El Gounie i zapraszam do współpracy (specjaliści z Aruby mile widziani)

pzdr Joanna
Ostatnio zmieniony 11 mar 2014, 02:22 przez Nivea, łącznie zmieniany 5 razy.

daga
Posty: 279
Rejestracja: 18 lis 2007, 10:23
Deska: F-one TX
Latawiec: F-one Bandit
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post15 cze 2011, 10:50

Nivea pisze:A co do rekalmy -mam prawo ją zamieszczac właśnie w tym dziale i we własnym wątku, więc nie znając szczegółów nie oskarżaj mnie o przekłamania oferty, bo tego nigdy nie robie !!!
(....)
Masz prawo do własnej opini, ale ja nie mam ochoty wdawawać się w wojenki słowne.
Wiem, że rywalizacja o klientów wśród szkółek, biur podróży jest duża, ale jestem za konstruktywną współpracą, a nie wzajemnym opluwaniem się na kf i podkreślam raz jeszcze nigdy nie pisze nieprawdy!!!


?????
Poirytowaly mnie nieprawdziwe informacje w reklamie, nie prowadze zadnych wojen, nikogo nie opluwam, nie pisze nic na temat dzialu, nic nie reklamuje, ale wracajac do tematu:


Rafa i trawy - Fisherman Huts
Obrazek

Rafa na Boce
Obrazek

Pozdro

Nivea
Posty: 1205
Rejestracja: 28 sty 2010, 00:35
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post15 cze 2011, 12:12

daga pisze:
Nivea pisze:A co do rekalmy -mam prawo ją zamieszczac właśnie w tym dziale i we własnym wątku, więc nie znając szczegółów nie oskarżaj mnie o przekłamania oferty, bo tego nigdy nie robie !!!
(....)
Masz prawo do własnej opini, ale ja nie mam ochoty wdawawać się w wojenki słowne.
Wiem, że rywalizacja o klientów wśród szkółek, biur podróży jest duża, ale jestem za konstruktywną współpracą, a nie wzajemnym opluwaniem się na kf i podkreślam raz jeszcze nigdy nie pisze nieprawdy!!!


?????
Poirytowaly mnie nieprawdziwe informacje w reklamie, nie prowadze zadnych wojen, nikogo nie opluwam, nie pisze nic na temat dzialu, nic nie reklamuje, ale wracajac do tematu:


Rafa i trawy - Fisherman Huts
Obrazek

Rafa na Boce
Obrazek

Pozdro


Wracając do tematu ja reklamuje jako biuro podróży konkretny wyjazd i destynację,co do spotów powtarzam raz jeszcze podaje jedynie -info jakie otrzymałam od osób z baz pracujących na miejscu.


Zresztą o rafie na Boce jest napisane:
...za to idealnie ukształtowana zatoczka ograniczona od otwartego morza rafą ....
co widac na zamieszczanych przez Ciebie zdjęciach!

o The Hots:
....Zejście do wody prosto z piaszczystej plaży, więc o butach nie ma mowy....
Takie info mam od osoby będącej w tej chwili na Arubie..
A wybór oczywiście nalezy do klienta,czy te buty załozy czy nie :D :D


pzdrJ

daga
Posty: 279
Rejestracja: 18 lis 2007, 10:23
Deska: F-one TX
Latawiec: F-one Bandit
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post15 cze 2011, 13:08

To popatrz na prawa strone zatoki na Boce.Tutaj ciezko te rafe przeoczyc:

Obrazek

Co nie zmienia faktu, ze Boca Grandi jest swietnym spotem.

Nivea
Posty: 1205
Rejestracja: 28 sty 2010, 00:35
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post15 cze 2011, 14:02

dzieki za cenne wskazówki :D

pzdr J


Wróć do „Oferty Biur Podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości