EricHerstens 19 sqm - NIEWIARYGODNA OKAZJA

Latawce | Baza zaginionego sprzętu <- NAPRAWIONA! BEZ SPAMU!
Dr Eutanator
Posty: 661
Rejestracja: 01 sie 2003, 08:15
 
Post06 gru 2004, 21:35

witam wszystkich serdecznie

piszę ten post, ponieważ otrzymałem nieprawdopodobną oferte na wyprzedawany latawiec w rozmiarze 19 metrów a pochodzący ze stajni Erica Herstensa i Pete'a Stew!! Model Freeride.

Ci co się trochę interesują wiedzą, że to marka w pewnym sensie kultowa - jednym słowem nie trzeba reklamować. No ale nie wszyscy kajtem żyją - dla tych krótkie info:

Firma EH istnieje od wielu lat w mekce kitesurfingu - Cabarete/Dominikana. Założyło ją dwóch panów, których nzawiska już wymieniłem wcześniej. Obaj zajmują się projektowaniem tak latawców jak i desek, praktycznie od zarania tego sportu. W świecie kajtsurfingowym zajmują miejsce swoistych guru - z ich projektów korzysta miedzy innymi Best, Loose czy inni.

Logo EH pojawia sie tylko na produktach najwyższej klasy - i to tak pod względem performance'u jak i jakości czy wytrzymałości.
Cóż, bycie posiadaczem takiego cacka to nobilitacja! To nie jakiś tam N... hmhmm ;)

no ale przechodząc do szczegółów - do wzięcia zostało jeszcze kilka egzemplarzy modelu Freeride (wysoki AR, dla średnio i zaawansowanych) w rozmiarze 19m.
No ale trzeba zobaczyć jak to cacko wygląda! Proszę bardzo -

Obrazek Obrazek

a na koniec konkrety - czyli cena ... no niestety ta jest tak szokująca, że nie mogę jej tu podać in publico

więc jeśli ktoś jest zainteresowany taka maszyną - zapraszam na maila: info@eutanator.com


no i spieszcie się - ja już zamówiłem - ale jutro, pojutrze - może ich już nie być :(

POWER IS NOTHING WITHOUT CONTROL

Wróć do „Latawce / Kite'y”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości