2004 Globerider Lift2 18m - sprzedam

Latawce | Baza zaginionego sprzętu <- NAPRAWIONA! BEZ SPAMU!
Dr Eutanator
Posty: 661
Rejestracja: 01 sie 2003, 08:15
 
Post19 maja 2005, 22:44

-------------------------------------------------------------------------------
Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych!

Powód sprzedaży:
potrzebuję więcej dołu i kupiłem 20m więc nie ma sensu mieć 18tki

Data/miejsce zakupu:
latawiec kupowałem w marcu ubiegłego roku z fabryki w Hong Kongu

Podstawowe informacje:
Model Lift, to latawiec klasy ekspert o wysokim AR w związku z czym polecam go głównie tym, którzy już dają radę i poszukują maszyny, która zapewnia nieporównywalnie wysokie loty i hang time - jednak ze względu na wyjątkowe rozwiązania i konstrukcję początkujący też da na nim radę.

Zakres wiatrowy:
Lift jest nieporównywalny pod tym względem z żadnym innym kajtem na rynku, co najlepiej zobrazuje fakt, że w ubiegłym roku spędziłem na tym właśnie rozmiarz 90-95% czasu (dwa razy w sezonie pływałem na 13m, dwa razy na 9m). W zależności od rozmiaru deski, wagi rajdera, stabilności wiatru i zafalowania akwenu - oceniam go na 10-25 węzłów. Przy mojej wadze (75kg) i używanej desce (Sky 128fat) pływałem od 12-22 węzłów komfortowo. Świetnie się nadaje w naszych warunkach jeśli ktoś chce mieć tylko jeden lub 2 latawce w zestawie.

Stan:
idealny - zero łat, dziurek, pęknięć itp. Pomimo tego, że kajt jest wykonany z lekkich materiałów, ich jakość jest najwyższa - także tutaj w kilku miejscach zastosowano niespotykane gdzie indziej rozwiązania.

Cena:
2.550,- pln za komplet (z barem XShooter!!!!!); sam kajt 2.100,-

W przypadku wszelkich pytań: dr@eutanator.com lub info@eutanator.com

fotki:
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek


JEŚLI CHCESZ PŁYWAĆ OVERPOWERD - wraz z tym latawcem polubiłem pływanie na konkretnym przepałowaniu - poniższe zdjęcie nieźle to obrazuje - spójrzcie na ślad na wodzie za (i wokół) rajdera GK i porównajcie z resztą ekipy na fotce - z tym latawcem tylko czekam na konkretne kopy a dalej niebo pozostaje juz tylko otworem!
Obrazek

Awatar użytkownika
swistak
Posty: 663
Rejestracja: 19 mar 2004, 23:25
Lokalizacja: Poznan
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post19 maja 2005, 23:04

osobiscie nie wiem jak wyglada "gora' tago latwca ale jak chodzi o dol to jest naprawde doskonala ( konkretnie chodzi mi o ta sztuke)
pozdro

Gość
 
Post20 maja 2005, 08:11

Jak ja na M1 zaliczalem liptony i musialem sie leshowac Lukasz dawal jeszcze na globie wiec gora jest imponujaca 8)

Awatar użytkownika
Adamski_Ustka
Posty: 418
Rejestracja: 04 sie 2003, 11:20
Lokalizacja: Ustka
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post21 maja 2005, 10:43

dwa razy w sezonie pływałem na 13m, dwa razy na 9m

rozbawiłeś mni do łez :lol: :lol: :lol:
dziękuję !!!

Albo kłamiesz i jest OK. i jesteś tylko zwykły kłamczuch albo nie kłamiesz i jesteś tylko zwykły ekspert.

:lol: :lol: :lol:
sorry ale nie mogłem się powstrzymać :wink:
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Adamski_Ustka
Posty: 418
Rejestracja: 04 sie 2003, 11:20
Lokalizacja: Ustka
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post21 maja 2005, 10:43

to zemsta za złodzieja :lol: danych z netu

Dr Eutanator
Posty: 661
Rejestracja: 01 sie 2003, 08:15
 
Post22 maja 2005, 21:04

:)

ach ty łaszku! - a może po prostu 5 razy pływałem w całym sezonie ;)


dawaj Adamski bro - zapraszam na chalenge - zobaczymy ile wytrzymam na tej maszynie




... i jeszcze jedna sprawa - ogłoszenie wycofuje - jednak sobie jeszcze potrzymam to cacuszko....


Wróć do „Latawce / Kite'y”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości