NAISH TT SOL 130cm

Latawce | Baza zaginionego sprzętu <- NAPRAWIONA! BEZ SPAMU!
Awatar użytkownika
LeSKI
Posty: 13
Rejestracja: 24 maja 2004, 16:57
Kontaktowanie:
 
Post22 lip 2005, 14:58

Sprzedam deskę NAISH TT Sol 130cm
Pływana 7 dni w Egipcie - stan idealny - komplet (pady, finy, rączka)

Deskę sprzedaję ponieważ tak mi się lato poukładało, że cały lipiec spędziłem na lodowcach fikając w snowparkach na nartach ... a sierpień zapowiada się identycznie, więc nie będe miał kiedy pływać. Deseczkę zakupiłem w PM Sporcie na początku maja, tuż przed wylotem do Egiptu. Polskiego morza ani innych wód niż morze Czerwone deska nie widziała. Pływa się na niej wyśmienicie, ale na kolejny sezon (bo w tym już raczej nie popływam) sprawię sobie nowszy model ... bo szkoda, żeby przez rok leżała w pokrowcu.

Z tego co się orientuję to nowa kosztuje jakies 2300pln, ale wszyscy wiemy, że ceny nowego sprzętu są z innej bajki. Ja za swoją chciałbym jakieś 1500pln ... znaczy tak naprawdę to trochę więcej, ale chcieć każdy może. Jak ktoś będzie zainteresowany na poważnie to raczej się dogadamy, bo o przysłowiowe 5 złotych nie będe się sprzeczał.

Kontakt
leski@ski2die.pl

Wysoka Piątka i duże ELO :)

LeSki

Awatar użytkownika
Mimi
Posty: 279
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:28
Lokalizacja: Warszawka
Kontaktowanie:
 
Post23 lip 2005, 00:26

Ile za ta deche...???

Mimi

Gość
 
Post24 lip 2005, 13:34

j.w. napisalem ze bym chcaił 1500 albo i duzo więcej ... ale za troszkę mniej pewnie też sprzedam jak ktoś sprawnie poonegocjuje i mnie przekona :)

pozdruffki

Awatar użytkownika
LeSKI
Posty: 13
Rejestracja: 24 maja 2004, 16:57
Kontaktowanie:
 
Post24 lip 2005, 13:36

j.w.

Gość
 
Post17 sie 2005, 15:58

sprzedane.


btw. decha jest na maxa w deche!!!

... wiecie, ze zima sie zbliża :)

pozdrufki


Wróć do „Latawce / Kite'y”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości