[s] Flexifoil HADLOW iD 8m - komplet

Latawce | Baza zaginionego sprzętu <- NAPRAWIONA! BEZ SPAMU!
grzedakite.pl
Posty: 131
Rejestracja: 28 gru 2012, 20:14
Deska: Core Kiteboarding
Latawiec: Core Kites
Lokalizacja: Chałupy6
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 maja 2015, 16:18

Cześć! Mam na sprzedaż latawiec OPEN-C jak w temacie, z 2013r w stanie IDEALNYM - solidnie wykonany jak to Flexi, nie do roz%#@ania.
Idealna latawka do wysokich skoków i pływania unhooked dla osób średnio zaawansowanych / zaawansowanych.

Foteczki: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Cena kompletu: 1800zł do delikatnej negocjacji :naughty:
Możliwość zakupu w komplecie z Flexifoil HADLOW Pro 7m, 11m, 13m :thumbsup:

mail: maciej@kite.pl
kom: 537-417-677

Pozdro! :thumbsup:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 maja 2015, 16:29

pływałem na tym modelu
w tym rozmiarze jest to wg mnie jeden z najlepszych latawców na świecie na silny wiatr :idea:
dony zakres ma marny - jak spada poniżej 20 węzłów - nie ma z 80 kg na nim czego szukać
ale góra - nieeeskooończooona - ponad 50 węzłów bez spiny
w BARDZO silnym wietrze jest BARDZO łatwy w prowadzeniu
naprawdę, nie pamiętam tak łatwego i przyjemnego latawca w sztormowych warunkach :idea:

nieprzeciętnie wysokie skoki na nim są bardzo łatwe i osiągalne dla większości
co dziwne - nie trzeba nawet się bardzo rozpędzać na halsie, wystarczy lekko zaciągnąć bar i jaazdaaa!
wrzuciłbym edit - ale Dymek pozmieniał mi ustawienia w gopro na propro i mój kom tego nie mieli

KL w silnym wietrze miękkie i łatwe

bar - są lepsze :hand: ale ten model współpracuje z tym barem genialnie, nie wiem JAK by było z innym
na silny wiatr latawiec GENIALNY! dawno nie maiłem takiej przyjemności i łatwości w sztormowych warunkach
skończyło się tym, że chwilowy test zakończyłem po 5 h pływania, schodząc na czworaka z wody
a kolejni testerzy odbijali się ode mnie niestety, że jeszcze chwilka, jeszcze pięć minut, jeszcze 3 skoki - za co przepraszam :hand:

znam ten egzemplarz - stan "gabinetowy" :wink: ... szczerze? SAM zastanawiam się nad jego zakupem :idea: SERIO
wydawało mi się , że nie potrzebuje siódemki, jasne w 50 węzłach pływam na 9 Razor, ale to lipna zabawa - na tym - NAJLEPSZA!
może go łyknę ..

peace

Stiffla
 
Post07 cze 2015, 18:50

Jak widać do FS też się nada:

https://www.youtube.com/watch?v=r-DuEwgrqQA


Wróć do „Latawce / Kite'y”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości