SPRZEDANY

Latawce | Baza zaginionego sprzętu <- NAPRAWIONA! BEZ SPAMU!
Awatar użytkownika
Sniady
Posty: 779
Rejestracja: 23 mar 2007, 11:52
Deska: Laluz 135, FreestylFish NKB
Latawiec: Torch 8, RPM 12, Dyno 16
Lokalizacja: Chorzów0Warszawa
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 kwie 2016, 11:18

Hey,
Mam na sprzedaż Naish Torche 8m z 2008 roku z barem.
Latawiec w stanie dobry - (-4), stan poszycia jest w porządku. Krótka łatka na prawym skrzydle, zszyta u Mistrza Celarka. Bardzo słabo widoczna i w ogóle nie wpływa na właściwości lotne. Sam latawiec był rzadko stosowany z uwagi na posiadany latawiec RPM 10m2 który w większości pokrywał mój zakres wiatrowy, na 8m wchodziłem jedynie w warunkach powyżej 30knts. Na ten wchodziłem jedynie przy bardzo mocnych wiatrach - powyżej 35 knts.
Latawiec ostatni raz był używany rok temu na helu (tuby trzymały ciśnienie), od tamtej pory jeździ ze mną i dziewczyną, ale niestety ani razu nie było okazji z niego skorzystać.

Latawiec sprzedaje razem z barem, w stanie dobry - linki są w porządku, natomiast okleina trochę się już odrywa, bar jest z Torcha z 2010(po poprzedniej 12m2) roku bodajże.

Cena to 600zł za komplet.
Mogę wymienić na trapez (najchętniej nowy - mogę również dopłacić - ale w ramach rozsądku), GoPro, albo inne akcesoria.
Czekam na propozycje, latawiec leży i czeka aż ktoś po niego się zgłosi.

UWAGA: BEZ PLECAKA.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2016, 15:46 przez Sniady, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Sniady
Posty: 779
Rejestracja: 23 mar 2007, 11:52
Deska: Laluz 135, FreestylFish NKB
Latawiec: Torch 8, RPM 12, Dyno 16
Lokalizacja: Chorzów0Warszawa
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 maja 2016, 17:42



Wróć do „Latawce / Kite'y”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości