BEZPIECZEŃSTWO - Samodzielna nauka (solo)

Wszystko o bezpieczeństwie - dział prowadzony przez BraCuru
vitas
Posty: 159
Rejestracja: 25 sty 2013, 14:02
Deska: nobile
Latawiec: slingshot rally
Lokalizacja: POZNAŃ
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post10 lut 2013, 21:25

Byc może kiedys swoim wnukom opowiem że dzięki doswiadczonym ludziom z kiteforum jeszcze żyję bo gdyby ludzie z pewnego sklepu surferskiego nie kazali mi poczytac i popytac na kiteforum to bym nie wiedział jakie zagrożenie za sobą noszą takie zabawy na wlasną rękę,gdy im powiedziałem że do nauki kupiłem 18-stkę to było widac że im ręce opadły! CZŁOWIEK UCZY SIĘ CAŁE ŻYCIE A I TAK GŁUPI UMIERA.

zbyszek11
Posty: 258
Rejestracja: 25 sie 2011, 21:32
Deska: SU-2
Latawiec: Nobile T-5 Koino./F-One
Postawił piwka: 37 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post10 lut 2013, 21:42

I o to chodziło ,a przy okazji wątek ożył i być może nie tylko Ty wyciągnołeś wnioski.
A jak masz tak wielkie parcie to zapytaj chłopaków z Wrocławie oni często na czychy na snoowkita jeżdza
moży ktoryś by Ci pomogł ogarnąć temat przed pływaniem . A może z Poznania też ktoś jezdi popytaj.

yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 lut 2013, 22:20

Z Poznania właśnie zabieram 4 chłopaków na snowkite do Czech i mam akurat 1-2 wolne miejsca w aucie w terminie 22-25 luty. Gdyby Cię zainteresowała opcja nauki kite na śniegu, to więcej info znajdziesz tu: INFO

Pozdr


Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości